Cardano Jewellery

Przejdź do rozmowy Więcej informacji

Cardano Jewellery

Przejdź do rozmowy Więcej informacji

Cardano Jewellery to jedyne w Polsce salony specjalizujące się w sprzedaży i projektowaniu obrączek ślubnych. Swoim klientom oferujemy coś więcej niż tylko produkty. Sprzedajemy symbole uczuć! Oznacza to, że nasze obrączki są w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów, a każdy moment ich tworzenia jest bezkompromisowy. Wierzymy, że nasze obrączki przynoszą szczęście. Pamiętajcie więc o tym, że kupujecie je tylko raz w życiu i muszą one sprostać wyzwaniu jakim jest małżeńska długowieczność. Szukając obrączek ślubnych sprawdźcie, dlaczego powinniście wybrać właśnie specjalistyczne salony Cardano Jewellery.

Opinie o Cardano Jewellery

4.3
5 opinii
5 opinii
Profesjonalizm
(4)
(1)
Jakość/cena
(4)
(1)
Polecasz to?
(4)
(1)
atomicblast13021996
Autor: Patrycja
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Najlepsze miejsce na zakup obrączek! Ogromny wybór, możliwości personalizacji i super obsługa. Razem z narzeczonym polecamy serdecznie!

Zgłoś nadużycie
acid747
Autor: Konstanty
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Nie mogliśmy lepiej trafić niż do Cardano w Bydgoszczy. Pełen profesjonalizm i cierpliwość w ułatwieniu w wyborze obrączek. Bezproblemowa i szybka realizacja zamówienia i przede wszystkim super atmosfera. Dziękujemy!

Zgłoś nadużycie
marta94ramian
Autor: Marta
5
Z usługą spotkałem się na weselu, na którym byłem gościem

Do Cardano trafiliśmy po bardzo dobrych opiniach w internecie. Możemy potwierdzić, że jest to wyjątkowe miejsce z miłą i kompetentną obsługą. Panie , które tam pracują znają sie na rzeczy i mają anielską cierpliwość do bardzo niezdecydowanych Klientów. Zaopiekowano się nami indoradzono w spokojnej atmosferze bez presji. Serdecznie polecamy wszystkim Parom ! Pozdrawiamy M&P

Zgłoś nadużycie
Zobacz więcej

Adres

Miasto: 85-009
Miasto: 87-100

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 24h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt