Camera Folks

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Camera Folks

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Cześć!


Jesteśmy małżeństwem oraz parą pozytywnie zwariowanych ludzi po łódzkiej filmówce, która postanowiła połączyć siły we wspólnej pasji i zająć się branżą ślubną.
Na co dzień:
Kasia – jest fotografką mody i portretu – zobaczcie tylko Jej modowe portfolio!:)
Kostek – jest fotografem lifestylowym i foodowym, siedzi w video i reklamie. Możecie zobaczyć Go też w paru fajnych reklamach;)

Nasze mocne strony:
– Kreatywność!
– Niesztampowość!
– Energia!
– Humor!
– Doświadczenie!

Zdjęcia Kasi były publikowane na łamach magazynów tj. K Mag, Elegant Mag, Archive Mag, iMute Magazine, etc. Kostek za to pracował przy produkcjach telewizyjnych tj. "Top Model", "Opowiem Ci o zbrodni", czy kampanii serialu "Ślepnąc od świateł".

Jeżeli zależy Wam na uwiecznieniu tego wyjątkowego dnia w sposób niebanalny, pełen wdzięku, pozytywnej energii i przede wszystkim humoru - ZAPRASZAMY:)!Do usłyszenia!
Kasia i Kostek

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Główne usługi
Videograf
Z
3 900 zł
Jakie usługi dodatkowo są oferowane?
Inne
W jakim stylu głównie kręcisz zdjęcia/filmy?
Styl artystyczny
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie nie jest wymagane
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Bez kosztów podróży
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Rezerwację uważamy za dokonaną po podpisaniu umowy i wpłaceniu zadatku. Płatność za całość usługi odbywa się w chwili przekazania całości materiału.
Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny

Opinie o Camera Folks

4.8
5 opinii
5 opinii
Profesjonalizm
(5)
Jakość/cena
(5)
Polecasz to?
(5)
agnieszka.s94
Autor: agnieszkas94
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Na Kostka i Kasie trafiliśmy przez przypadek w wyszukiwarce usługodawców. Dzisiaj możemy powiedzieć że nie był to przypadek tylko przeznaczenie. 

Trudno jest tak zdolną parę opisać tylko w kilku pozytywnych słowach.

Zdecydowanie skradliście nasze serca od pierwszego spotkania. Cudowna, miła i ciepła para dwóch zakochanych w sobie ludzi, wręcz można by powiedzieć że z miłością do fotografii wpisanej na twarzy. 

Materiał który otrzymaliśmy z naszego ślubu, wesela i sesji przerosły nasze oczekiwania. Zdjęcia są pełne emocji, radości ale  czasem bardzo intymne i tajemnicze. Byliście wszędzie, jednocześnie tak bardzo dyskretni i niewidoczni. 

Dziękujemy wam za tak wspaniałą przygodę i za możliwość spotkania was pełnych pasji i zaangażowania. Jesteście dla nas inspiracją. Jednocześnie żałujemy że to wszystko już za nami ale dzięki wam mamy pamiątkę, która będzie przypominać nam również o was.

Zgłoś nadużycie
jchechelski90
Autor: Jakub Chechelski
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Elegancko i profesjonalnie. Współpraca z Kasią i Kostkiem to była czysta przyjemność, a zdjęcia wyszły obłędnie. Pomimo kameralnego wesela na 30 osób, kompletnie wtopili się w tłum i nawet nie wiadomo jak/kiedy uwiecznili nasze piękne chwile :) Gorąco polecamy!

Zgłoś nadużycie
bartek88ciszek
Autor: Bartek
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Bardzo milo i profesjonalnie. Zdjecia sa piekne i oddaja wiele emocji, ktore towarzyszyly nam tamtego dnia. Dodatkowo doskonaly kontakt oraz usmiech towarzyszacy fotografowi pozwolil nie raz rozladowac stres. Z calego serca polecamy!

Zgłoś nadużycie
Zobacz więcej

Adres

Miasto:

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt