0
Bycze Filmy | Plener w Tatrach - Kinga & Piotr
1 od 4
Bycze Filmy | Zwiastun - Paulina & Paweł
1 od 4
Bycze Filmy | Cameron Hair - film reklamowy
1 od 4
Bycze Filmy | Zwiastun ślubny - Natalia & Piotr
1 od 4

Opis

Właściciel: Dawid Woźnica

Należymy do stowarzyszenia EEVA (European Event Videographers Association) zrzeszającego tych najlepszych i tych najbardziej kreatywnych filmowców w Europie. Możemy pochwalić się również wieloma nagrodami i statuetkami na ogólnopolskich festiwalach filmowych. Realizujemy wesela nawet dla bardzo wymagających klientów wśród, których znalazły się gwiazdy m.in. mistrz świata skoczek narciarski Kamil Stoch. Podejmujemy się projektów niestandardowych współpracując z najlepszymi konsultantami ślubnymi na rynku. Również nie przechodzimy obojętnie wobec różnych wyzwań – realizowaliśmy wesele m.in. dla głuchoniemej Pary Młodej.

Szczegóły

  • Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?

    Kamerzysta na wesele

Opinia/i (5)

Podziel sie swoją opinią

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

3.6
5 opinii
Przez bora6s
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Szczerze nie polecam. Na film czekaliśmy 1.5 roku. Zero kontaktu z Panem Dawidem, nie odbiera telefonu nie odpisuje na maile. Do tego film wykonany z błędem w imieniu panny młodej wyświetlanym w czasie filmu. Pan Dawid bardzo szybko odpowiadał na maile gdy poruszyłem temat negocjacji ceny za tak długi czas oczekiwania. Ogólnie porażka dziś poszukalbym kogoś bardziej dojrzałego I odpowiedzialnego. 

Zgłoś nadużycie
Przez kronolus9s
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

nie polecam

czekaliśmy prawie 2 lata!!! 

Zdążyliśmy się rozwieść zanim dostaliśmy film. Paranoja!

Zgłoś nadużycie
Przez ancyskogs
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

film w miare... choć jest WIELU którzy robią podobne filmy za bardziej przyzwoitą cene. Czas oczekiwania... MASAKRA... Tego nie polecam jak można zwodzić ludzi tak długo.. nas zwodził rok, znajomych ponad rok. Nie trzyma się umowy.. daje sie zaliczke na początku a potem żąda drugiej.. a z opinii co czytam to widze to coraz dłużej się czeka na film.. to jest kpina.. inni zrobią lepszy/porównywalny film w ciągu 3 miesięcy wiec raczej polecam sie rozglądnąć za kimść bardziej odpowiedzialnym..

Zgłoś nadużycie
Przez ania1809s
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

NIE POLECAM Bycze Filmy Dawid Woźnica

Na spotkaniu, podczas podpisywania umowy i pobierania zaliczki jest bardzo uprzejmy, elokwentny i miły. I w tym miescu czar pryska. W dniu ślubu pojawia się sam, pomino, że umowa jest podpisana na 2 osoby. Po kilku tygodniach wymaga wpłacenia kolejnej zaliczki, aby łaskawie zacząć pracę nad filmem. Mija półtora roku, a my nie mamy kilku tysięcy i filmu. Nie odbiera telefonów, nie odpowiada na maile. Nie ma z nim kontaktu. Chwali się z wyjazdów tu i tam, a realizacji zwykłych ślubów nie ma! Nie polecam !! Może i filmy piękne, tylko kto je otrzymuje. Co najgorsze, już wiem, że nie jesteśmy w tym sami :(

Zgłoś nadużycie
Przez kaktusek1s
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Nie znam bardziej profesjonalnego i świetnego kamerzyty jak Pan Dawid. Przed ślubem udzielił nam bardzo dużo wskazówek jak mamy się zachowywać, aby wyjść naturalnie na filmie. Nakręcił nam piękną pamiętkę z naszego ślubu za co jesteśmy mu bardzo wdzięczni.

Polecamy i pozdrawiamy,

Aneta i Grzegorz

Zgłoś nadużycie

Lista wszystkich lokalizacji Bycze Filmy w Małopolskie:

Nowy Targ