1/4
Bycze Filmy | Plener w Tatrach - Kinga & Piotr
1 od 4 Zdjęcia
Bycze Filmy | Zwiastun - Paulina & Paweł
1 od 4 Zdjęcia
Bycze Filmy | Cameron Hair - film reklamowy
1 od 4 Zdjęcia
Bycze Filmy | Zwiastun ślubny - Natalia & Piotr
1 od 4 Zdjęcia

Opis

Właściciel: Dawid Woźnica

Należymy do stowarzyszenia EEVA (European Event Videographers Association) zrzeszającego tych najlepszych i tych najbardziej kreatywnych filmowców w Europie. Możemy pochwalić się również wieloma nagrodami i statuetkami na ogólnopolskich festiwalach filmowych. Realizujemy wesela nawet dla bardzo wymagających klientów wśród, których znalazły się gwiazdy m.in. mistrz świata skoczek narciarski Kamil Stoch. Podejmujemy się projektów niestandardowych współpracując z najlepszymi konsultantami ślubnymi na rynku. Również nie przechodzimy obojętnie wobec różnych wyzwań – realizowaliśmy wesele m.in. dla głuchoniemej Pary Młodej.

Szczegóły

  • Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?

    Kamerzysta na wesele

Opinia/i (2)

4.4 Ponad 5
2 opinii

Profesjonalizm

Jakość/cena

Polecasz to?

Przez ania1809s
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

NIE POLECAM Bycze Filmy Dawid Woźnica

Na spotkaniu, podczas podpisywania umowy i pobierania zaliczki jest bardzo uprzejmy, elokwentny i miły. I w tym miescu czar pryska. W dniu ślubu pojawia się sam, pomino, że umowa jest podpisana na 2 osoby. Po kilku tygodniach wymaga wpłacenia kolejnej zaliczki, aby łaskawie zacząć pracę nad filmem. Mija półtora roku, a my nie mamy kilku tysięcy i filmu. Nie odbiera telefonów, nie odpowiada na maile. Nie ma z nim kontaktu. Chwali się z wyjazdów tu i tam, a realizacji zwykłych ślubów nie ma! Nie polecam !! Może i filmy piękne, tylko kto je otrzymuje. Co najgorsze, już wiem, że nie jesteśmy w tym sami :(

Zgłoś nadużycie
Przez kaktusek1s
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Nie znam bardziej profesjonalnego i świetnego kamerzyty jak Pan Dawid. Przed ślubem udzielił nam bardzo dużo wskazówek jak mamy się zachowywać, aby wyjść naturalnie na filmie. Nakręcił nam piękną pamiętkę z naszego ślubu za co jesteśmy mu bardzo wdzięczni.

Polecamy i pozdrawiamy,

Aneta i Grzegorz

Zgłoś nadużycie

Podziel sie swoją opinią

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

Lista wszystkich lokalizacji Bycze Filmy w Małopolskie:

Nowy Targ
X