0

Opis

Właściciel: Dawid Woźnica

Należymy do stowarzyszenia EEVA (European Event Videographers Association) zrzeszającego tych najlepszych i tych najbardziej kreatywnych filmowców w Europie. Możemy pochwalić się również wieloma nagrodami i statuetkami na ogólnopolskich festiwalach filmowych. Realizujemy wesela nawet dla bardzo wymagających klientów wśród, których znalazły się gwiazdy m.in. mistrz świata skoczek narciarski Kamil Stoch. Podejmujemy się projektów niestandardowych współpracując z najlepszymi konsultantami ślubnymi na rynku. Również nie przechodzimy obojętnie wobec różnych wyzwań – realizowaliśmy wesele m.in. dla głuchoniemej Pary Młodej.

Szczegóły

  • Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?

    Kamerzysta na wesele

Opinia/i (6)

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

3.5 6 opinii
Przez deurus
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Zdecydowanie nie polecam. Czekaliśmy na film 10 miesięcy. Z Panem Dawidem zero kontaktu nie odbierał telefonów, nie odpisywał na maila. Bardzo ciężki kontakt po filmowaniu na weselu,a zawsze się tłumaczył,że ma bardzo dużo pracy,więc pytanie po co  zbierać tyle zamówień jak nie można się wyrobić / Dawid w ogóle nie trzyma się tego co ma na umowię.Porażka!!!

Zgłoś nadużycie
Przez bora6s
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Szczerze nie polecam. Na film czekaliśmy 1.5 roku. Zero kontaktu z Panem Dawidem, nie odbiera telefonu nie odpisuje na maile. Do tego film wykonany z błędem w imieniu panny młodej wyświetlanym w czasie filmu. Pan Dawid bardzo szybko odpowiadał na maile gdy poruszyłem temat negocjacji ceny za tak długi czas oczekiwania. Ogólnie porażka dziś poszukalbym kogoś bardziej dojrzałego I odpowiedzialnego. 

Zgłoś nadużycie
Przez kronolus9s
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

nie polecam

czekaliśmy prawie 2 lata!!! 

Zdążyliśmy się rozwieść zanim dostaliśmy film. Paranoja!

Zgłoś nadużycie
Przez ancyskogs
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

film w miare... choć jest WIELU którzy robią podobne filmy za bardziej przyzwoitą cene. Czas oczekiwania... MASAKRA... Tego nie polecam jak można zwodzić ludzi tak długo.. nas zwodził rok, znajomych ponad rok. Nie trzyma się umowy.. daje sie zaliczke na początku a potem żąda drugiej.. a z opinii co czytam to widze to coraz dłużej się czeka na film.. to jest kpina.. inni zrobią lepszy/porównywalny film w ciągu 3 miesięcy wiec raczej polecam sie rozglądnąć za kimść bardziej odpowiedzialnym..

Zgłoś nadużycie
Przez ania1809s
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

NIE POLECAM Bycze Filmy Dawid Woźnica

Na spotkaniu, podczas podpisywania umowy i pobierania zaliczki jest bardzo uprzejmy, elokwentny i miły. I w tym miescu czar pryska. W dniu ślubu pojawia się sam, pomino, że umowa jest podpisana na 2 osoby. Po kilku tygodniach wymaga wpłacenia kolejnej zaliczki, aby łaskawie zacząć pracę nad filmem. Mija półtora roku, a my nie mamy kilku tysięcy i filmu. Nie odbiera telefonów, nie odpowiada na maile. Nie ma z nim kontaktu. Chwali się z wyjazdów tu i tam, a realizacji zwykłych ślubów nie ma! Nie polecam !! Może i filmy piękne, tylko kto je otrzymuje. Co najgorsze, już wiem, że nie jesteśmy w tym sami :(

Zgłoś nadużycie

Lista wszystkich lokalizacji Bycze Filmy w Małopolskie:

Nowy Targ
  • #Videofilmowanie