Browar Obywatelski, Tichauer Restaurant

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Browar Obywatelski, Tichauer Restaurant

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Browar Obywatelski to miejsce, w którym tradycja przeplata się ze współczesnością. To tutaj w czerwonych cegłach loftowych budynków możecie poczuć piękno i wzniosłość ponad stuletniej historii i tutaj możecie zacząć pisać swoją własną.

W swojej ofercie posiadamy przestrzenie, które zachwycają industrialnymi wnętrzami, a nasza kadra dokłada wszelkich starań, by każde wesele było dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Posiadamy pełne zaplecze kuchenne, bazę doświadczonych DJów, zespołów czy pokazów barmańskich, dzięki czemu jesteśmy w stanie spełnić wszystkie oczekiwania.

Organizujemy wesela, chrzciny, komunie, imprezy okolicznościowe, imprezy firmowe, bankiety, studniówki, koncerty, dyskoteki, imprezy plenerowe - na historycznych fundamentach tworzymy nowe wspomnienia.

Powierzchnie Weselne:

Sala Industrialna o powierzchni 770 m2, przystosowana dla 200 osób w układzie zasiadanym lub 350-400 osób w układzie mieszanym. Sala dwupoziomowa z wyjściem na taras.


Sala Słodownia to największa w pełni zrewitalizowana sala postindustrialna w Polsce o powierzchni 1 600 m2, przystosowana dla 600 osób w układzie zasiadanym lub nawet 1000 osób w układzie mieszanym.

Restauracja Tichauer serwująca kuchnię śródziemnomorską oferującą możliwość organizacji kameralnego wesela lub wynajęcia całej sali dla maksymalnie 100 osób.

Dziedziniec na terenie Browaru Obywatelskiego wraz z przylegającymi do niego terenami zielonymi o powierzchni 40 000 m2 daje olbrzymią możliwość organizacji imprez plenerowych. Jest to również idealne miejsce do pięknych sesji ślubnych czy zaślubin w otoczeniu zieleni w pobliżu oczka wodnego.

Galeria Tichauer działająca od 2020 roku. Wyjątkowym miejscem do organizacji Ceremonii Ślubnej czy Przyjęcia Ślubnego w aranżacji dzieł sztuki jest Tichauer Art Gallery. Cztery sale o różnej powierzchni, pozwolą na dowolną aranżacje przestrzeni i stworzenie wyjątkowego klimatu.

W związku z rewitalizacją Browaru posiadamy wolne terminy na rok 2022.


Zapraszamy do kontaktu!

Opinie o Browar Obywatelski, Tichauer Restaurant

0
0 opinii
0 opinii
Profesjonalizm
Jakość/cena
Polecasz to?

Adres

Miasto: 43-100

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt