Briju

Przejdź do rozmowy Więcej informacji

Briju

Przejdź do rozmowy Więcej informacji

Obrączki ślubne Briju to więcej niż biżuteria. Miłość jest piękna, cenna i trwała – tak, jak kolekcja obrączek Briju. Piękno designu, wartość szczerego złota, trwałość szlachetnego metalu i blask brylantów to idealne uosobienie miłości – podczas romantycznych chwil przed ołtarzem i na całe życie. Kolekcja obrączek ślubnych Briju to symbol cennego uczucia i znak trwałości związku małżeńskiego.

Obrączki ślubne są jednym z najważniejszych elementów każdej uroczystości ślubnej. Wybieramy je na całe życie, nosząc na palcu jako symbol trwałego i szczęśliwego małżeństwa. Wykonane z dobrego jakościowo złota (próba 585), gwarantują długowieczność i odpowiednią wytrzymałość.

DLACZEGO WARTO DOKONAĆ ZAKUPU OBRĄCZEK U NAS:

Próba złota 585 gwarantuje, że obrączki są bardzo trwałe i wytrzymałe przez wiele lat użytkowania, Wszystkie oferowane przez nas obrączki posiadają wewnętrzną soczewkę, czyli mają lekko wypukły kształt od wewnętrznej strony, co znacznie zwiększa komfort ich noszenia na co dzień.

W ciągu 12 miesięcy od zakupu (lub od razu przy zakupie), obrączki możesz BEZPŁATNIE ozdobić okolicznościowym grawerem. Najpopularniejszym rodzajem graweru jest data ślubu lub imię „drugiej połówki”.

Dla wszystkich zakupionych u nas obrączek oferujemy BEZPŁATNĄ, jednorazową usługę ich konserwacji (czyszczenia) w ciągu 12 miesięcy od zakupu

W trakcie użytkowania obrączek, dla większości ich modeli oferujemy odpłatną możliwość zmiany rozmiaru. Dla obrączek zdobionych dodatkowymi kamieniami szlachetnymi prosimy o wcześniejszy kontakt lub wizytę w wybranym salonie jubilerskim Briju w celu ustalenia takiej możliwości

ZOBACZ JAK PIĘKNIE ZAPAKUJEMY WASZE OBRĄCZKI

Kupując u nas złote obrączki, otrzymasz je zapakowane w okolicznościowy, piękny Wedding Box. Magia wyjątkowych chwil zamknięta w niezwykłym pudełku na obrączki. Wedding Box łączy klasyczną elegancję z funkcjonalnością. Pozwala zachować w jednym miejscu najpiękniejsze zdjęcie Młodej Pary wraz z certyfikatem na obrączki, podkreślając tym samym wyjątkowy i indywidualny charakter ceremonii zaślubin.

Opinie o Briju

4.7
2 opinii
2 opinii
Profesjonalizm
(2)
Jakość/cena
(2)
Polecasz to?
(2)
maciej.zych941
Autor: Maciej
5
Z usługą spotkałem się na weselu, na którym byłem gościem

Zakup pierścionka zaręczynowego był dla mnie nie lada wyzwaniem ale z pomocą pań z salonu Briju stała się czystą przyjemnoscią.

Polecam wwww.briju.pl

Zgłoś nadużycie
majacywinska23
Autor: Maja
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Polecam zakup obrączek w Briju. Fachowa obsługa, grawer na obrączkach gratis. Panie vardzo doradzała nam wybór obrączek. Ceny dostepna na każdą kieszeń. Myślę, że każda młoda para powinna odwiedzić salon Briju.

Zgłoś nadużycie

Adres

Miasto: 85171

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 24h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt