• Cena od: 550 zł

Marka Bouduar powstała jako odpowiedź na kobiece potrzeby i marzenia. Jeszcze na początku XX wieku w mieszczańskich i szlacheckich domach, kobiety posiadały swoje pokoje, buduary, w których oddawać się mogły chwilom przeznaczonym wyłącznie dla nich samych. Tam odpoczywały, przygotowywały się, innymi słowy, pielęgnowały swoją kobiecość. 

Chcieliśmy przenieść dbałość i oddanie dla tej damskiej autonomii do współczesnych nam czasów, łącząc wszystko co najlepsze w klasycznej sztuce bieliźniarstwa, z naszą wrażliwością i wyczuciem do nowoczesnych trendów. Od ponad pięciu lat uwypuklamy w ten sposób powab kobiecych ciał, ponieważ wierzymy, że kobiecość zaczyna się od bielizny. 

Za wykonanie odpowiada nasz Pan Gorseciarz - Łukasz Budzisz, którego wrażliwość i poczucie estetyki pomagają wydobyć intymne piękno.

Nasze projekty wyróżniają się wspaniałym wzornictwem, zaklętym w prostej stylistyce. Jednakże ich wyjątkowość to przede wszystkim doskonałość, z jaką eksponują piękno kobiecej sylwetki. Jesteśmy dumni z tego, że naszą bielizną wzbudza się pożądanie, a zarazem możemy zaoferować naszym Klientkom komfort i idealne dopasowanie do ich wymagań.

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Bouduar i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Bouduar

0 0 opinii

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Jakie są Państwa godziny pracy?
wtotek-piątek 10-17
Czy oferują Państwo sprzedaż on-line?
Sklep internetowy
Jak długo działają Państwo w tej branży?
5 lat
Od jakiej ceny można wynająć Twoją usługę lub produkt?
Body ślubne od 550 zł

Adres

Miasto: 81-402