Bouduar

Przejdź do rozmowy Więcej informacji

Bouduar

Przejdź do rozmowy Więcej informacji
  • Cena od: 550 zł

Marka Bouduar powstała jako odpowiedź na kobiece potrzeby i marzenia. Jeszcze na początku XX wieku w mieszczańskich i szlacheckich domach, kobiety posiadały swoje pokoje, buduary, w których oddawać się mogły chwilom przeznaczonym wyłącznie dla nich samych. Tam odpoczywały, przygotowywały się, innymi słowy, pielęgnowały swoją kobiecość. 

Chcieliśmy przenieść dbałość i oddanie dla tej damskiej autonomii do współczesnych nam czasów, łącząc wszystko co najlepsze w klasycznej sztuce bieliźniarstwa, z naszą wrażliwością i wyczuciem do nowoczesnych trendów. Od ponad pięciu lat uwypuklamy w ten sposób powab kobiecych ciał, ponieważ wierzymy, że kobiecość zaczyna się od bielizny. 

Za wykonanie odpowiada nasz Pan Gorseciarz - Łukasz Budzisz, którego wrażliwość i poczucie estetyki pomagają wydobyć intymne piękno.

Nasze projekty wyróżniają się wspaniałym wzornictwem, zaklętym w prostej stylistyce. Jednakże ich wyjątkowość to przede wszystkim doskonałość, z jaką eksponują piękno kobiecej sylwetki. Jesteśmy dumni z tego, że naszą bielizną wzbudza się pożądanie, a zarazem możemy zaoferować naszym Klientkom komfort i idealne dopasowanie do ich wymagań.

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Od jakiej ceny można wynająć Twoją usługę lub produkt?
550 zł
Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Czy oferują Państwo sprzedaż on-line?
Sklep internetowy
Jakie są Państwa godziny pracy?
wtotek-piątek 10-17
Jak długo działają Państwo w tej branży?
5

Opinie o Bouduar

0
0 opinii
0 opinii
Profesjonalizm
Jakość/cena
Polecasz to?

Adres

Miasto: 81-402

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 24h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt