31

Opis

Nasze motto to Zacznij Pięknie i naprawdę chcemy żeby tak było. Nie godzimy się na przeciętność czy bylejakość. Już od samego początku Wasze zaproszenia ślubne mają zapowiadać niezwykłe wydarzenie, więc nie może być to coś przeciętnego. Gwarantujemy, że nasze zaproszenia ślubne na długo zapadną w pamięć Waszych gości.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i z najwyższą starannością dbamy o każdy detal Waszych zaproszeń ślubnych. Do wyrobu zaproszeń używamy tylko najwyższej jakości materiałów. Najwyższą  jakość wydruku zapewnia jedna z najnowocześniejszych maszyn drukujących w Polsce.

Wasz dzień zasługuje na wyjątkową oprawę od początku do końca, więc na co czekasz?

Zacznij Pięknie!

Szczegóły

 • Średnie ceny
 • Jaki jest zakres cenowy usługi?

  Średnie ceny
 • Czy oferują Państwo sprzedaż on-line?

  Sklep internetowy
 • Jaka jest minimalna wartość zamówienia?

  30 szt
 • Czy oprócz produktów z katalogu można samemu projektować zaproszenia?

  Stała oferta (katalog)
 • Czy cena obejmuje druk zaproszeń?

  Koszt wydruku wliczony w cenę
 • Jaki rodzaj druku Państwo wykonują?

  Druk cyfrowy
 • Czy oferują Państwo usługę dostawy?

  Przesyłki krajowe
 • Jaki zazwyczaj jest termin realizacji i dostawy zamówienia?

  3 tygodnie
 • Jak długo działają Państwo w tej branży?

  2 lata

Opinia/i (13)

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

4.9 13 opinii
Tę usłuę rozważałem planując swój ślub

Zamówiłam próbkę zaproszeń. Zdjęcia na stronie wyglądały bardzo obiecująco. W rzeczywistości wyblakłe kolory. Zaproszenia warte może połowę ceny podstawowej. 

Zgłoś nadużycie
Przez ktkilijanskas
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Zacznę od oczywistej zalety, czyli samej estetyki zaproszeń, które rzeczywiście są przepiękne. Nietuzinkowe grafiki, oryginalna kolorystyka i porzadny papier sprawiają, że zaproszenia mocno wyróżniają się na tle innych dostępnych na rynku. Niestety tutaj, jak dla mnie, zalety się kończą. Kontakt, owszem, był bardzo miły, ale tylko do czasu, kiedy zamówienie było opłacone - później moje wiadomości i maile były ignorowane i pozostawiane bez odpowiedzi. Czekałam na przesyłkę dość długo, cena też jest raczej wygórowana, a przy tym na niektórych zaproszeniach nazwiska gości nie miały znaków specjalnych... Wśród nich była też i taka perełka, która zamiast znaków specjalnych miała znaki zapytania! Przez dwa tygodnie nie usłyszałam nawet słowa przepraszam. Jest to dla mnie totalny brak profesjonalizmu i szacunku do klienta. Polecam, ale tylko tym, którym absolutnie nie podoba się nic innego, a detale to ma?o istotne szczeg??y. 

Zgłoś nadużycie
Przez nocidzien6s
Z usługą spotkałem się na weselu, na którym byłem gościem

Otrzymałam zaproszenie od przyjaciółki, od razu poprosiłam o kontakt do Pani Olgi. Zaproszenia dopracowane w najmneijszym szczególe, spełanijące wszystkie oczekiwania, BA! nawet więcej! Na pewno skorzytam podczas własnej uroczystości :)

Zgłoś nadużycie
Przez xania1s
Tę usłuę rozważałem planując swój ślub

Przemiła i fachowa obsługa. Ekspresowa realizacja zamówienia. Zaproszenia w rzeczywistości jeszcze piękniejsze niż na zdjęciach. Gorąco polecam!

Zgłoś nadużycie
Z usługą spotkałem się na weselu, na którym byłem gościem

Pełen profesjonalizm! Świetni ludzie i wysokiej jakości usługi :)

Zgłoś nadużycie

Lista wszystkich lokalizacji Biały Kot - Zaproszenia Ślubne w Mazowieckie:

05 Warszawa