• Cena usługi Średnie ceny

Mnóstwo, bo ponad 200 autentycznych opinii na mój temat znajdziecie na Facebooku i w Google. Fotografią ślubną zajmuję się od 11 lat.

Nie polegam na fotograficznych modach. Fotografia ślubna jest tak specyficzna, że mody w niej przemijają szybciej niż zdjęcia.

Jestem po to, aby rzetelnie, dobrze i z uwagą udokumentować ważny dzień w Waszym życiu tak, abyście cieszyli się z moich zdjęć jeszcze długo po ślubie. Abyście uśmiechnęli się do nich i do mnie pięć czy dziesięć lat później.

Mam świadomość, że ta praca to ogromna odpowiedzialność i bardzo cenię sobie Wasze zaufanie. Staram się na nie zasłużyć swoją pracą.

Staram się, aby moje fotografie chcieli oglądać nie tylko ci, którzy na nich są.

Gdzie pracuję?

Wszędzie. Mogę dojechać w dowolne miejsce, które wybraliście na swój ślub lub na sesję. I to nie musi być w Polsce. Zdjęcie powyżej jest z Wenecji, te obok - z Sycylii.

Bardzo chętnie fotografuję w miejscach, w których jeszcze nie byłem, w nowych miastach, kościołach i salach, których nie znam. I wcale nie wiąże się to z drastycznymi kosztami czy wymaganiami. Jeśli chcecie, żebym to ja dla Was pracował, na pewno dojdziemy do porozumienia.

Cała nasza wspólna praca jest rozmową, spotkaniem i szukaniem porozumienia. Znajdziemy je.


Jak zarezerwować termin?

Jedyną formą rezerwacji terminu jest podpisanie umowy i wpłata zadatku.

Najlepiej załatwić to na spotkaniu przy kawie, mamy wówczas okazję się poznać i przekonać się o tym, czy na pewno trafiliście na kogoś, komu ufacie. Ja zaś przekonuję się czy na pewno chcecie, abym to ja dokumentował Wasz ślub.

Dalsze rozliczenie następuje przy okazji sesji ślubnej lub oddania Wam całego materiału. Nie załatwiamy spraw finansowych w dniu ślubu.

Oczywiście formalności możemy załatwić także przez internet.


Za co mi płacicie?

Za mój czas i umiejętności, za moją obecność przy Was przez 12 godzin (można ten czas wydłużyć) w dniu ślubu oraz na sesji.

Zwykle jestem z Wami od przygotowań o godzinie 13 po oczepiny po których znikam około 1 w nocy oraz podczas sesji ślubnej (zazwyczaj w innym dniu a więcej o niej znajdziecie TUTAJ). W tym czasie wykonam dla Was fotografie.

Miesiąc po ślubie lub po sesji otrzymacie pendrive na którym znajdziecie 450 zdjęć poddanych starannej obróbce a jeśli zechcecie - także wysmakowany album ślubny.


Co mnie wyróżnia?

Nie tresuję, nie ćwiczę i nie dyryguję Wami i Waszym dniem. Dokumentuję, zamiast reżyserować.

Dokumentuję rzeczywistość i staram się o to, aby na moich fotografiach pozostawała rzeczywistością, a nie kiczowatą kreacją. Moją domeną są właśnie fotografie reporterskie pokazujące prawdę o Waszym dniu. Nie będę Was do niczego zmuszał a Wy nie będziecie musieli się wdzięczyć do aparatu.


Czy to na pewno ja będę fotografował?

Oczywiście, że tak, nie zatrudniam podwykonawców.

Podczas pracy dla Was będę miał zapasowy sprzęt, dokument pozwalający fotografować w kościele i nie przyjdę na ślub w jeansach, sandałach i t-shircie (chyba, że taki strój będzie wymagany). Jeśli tylko zechcecie, będę z Wami od rana, abyście mieli czas przyzwyczaić się do mnie i do mojego aparatu.

To sprawi, że będziecie zachowywać się naturalnie. Staram się być dyskretny, to Wy jesteście ważni, nie ja.

Dlaczego warto?

Nie realizuję zlecenia bez zapasowego sprzętu a gdy padnie moja druga lampa błyskowa, wyjmę trzecią.

Prowadzę legalną firmę, płacę ZUS i podatki, wystawiam faktury.
Ogromne doświadczenie i wieloletnia praktyka sprawiają, że efekt mojej pracy jest przewidywalny jakościowo. Nie będę się uczył fotografii na Waszym ślubie ani eksperymentował Waszym kosztem. To zbyt poważna sprawa, aby nie traktować jej serio.


Jak pracuję?

Na tyle dyskretnie, aby w opiniach o mnie powtarzały się zdania o tym, że jestem niewidoczny, nienarzucający się a czasem uważany za jednego z gości.


Obejrzyjcie moje foografie, poczytajcie opinie o mojej pracy i o mnie a potem, jeśli macie pytania - pytajcie. 

Zapraszam.

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Bernard Łętowski fotograf i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Bernard Łętowski fotograf

0 0 opinii

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Od jakiej ceny można wykonać reportaż ślubny?
2900
Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?
Fotografia, Inne
Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?
Fotografia reporterska
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Jedyną formą rezerwacji terminu jest podpisanie umowy i wpłata zadatku. Pełne rozliczenie następuje przy odbiorze fotografii.
Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?
Więcej niż 6 miesięcy
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie nie jest wymagane
Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?
Moje jedenastoletnie doświadczenie w fotografii ślubnej gwarantuje przewidywalne efekty. Mój brak ingerencji w to co dzieje się w dniu Waszego ślubu i moja dyskrecja czynią moją obecność czymś zupełnie nieuciążliwym. Nie tresuję, nie ćwiczę i nie dyryguję Wami i Waszym dniem. Dokumentuję, zamiast reżyserować. Nie interesują mnie fotograficzne mody, staram się aby Wasze fotografie pozostawały dobrem gdy bieżące mody już przeminą.
Jak długo działają Państwo w tej branży?
11 lat
Pracujesz sam czy z zespołem dbasz o oprawę ślubu?
Pracuję sam i sam odpowiadam za efekty mojej pracy.
Jaki jest przybliżony czas oczekiwania na otrzymanie efektów Twojej pracy po uroczystości ślubnej?
Fotografie dostajecie w miesiąc po ślubie lub po sesji.,

Adres

Miasto: 59-700
Powiązane tagi:
  • Fotograf ślubny
  • Średnie ceny
  • Fotografia
  • Fotografia reporterska