• Cena usługi Średnie ceny

Zabawny, intymny iz mrugnięciem

n O ślubne wiele emocji przechodzą w przeglądzie. Nie zapomnij o chusteczkach! Twój dzień ślubu to także wyjątkowy dzień dla mnie jako fotografa. Całkowicie zanurzam się w twoim ślubie. Tylko w ten sposób mogę uchwycić najlepsze momenty. Zabawne, kochające i nieoczekiwane: nic nie umknie mi w dniu ślubu.

Twój ślub, wyjątkowe zdjęcia ślubne

Twój ślub jest wyjątkowy. Tak jak ty nie ma innego. Lubię opowiadać swoją historię za pomocą moich zdjęć. W tym celu zawsze szukam intymnych chwil pomiędzy, prawdziwego życia, które jest typowe dla ciebie jako małżeństwa.
Po ogromnym doświadczeniu moja fotografia ślubna daje piękny dokument dnia. To wspaniały moment, kiedy przekazuję album ślubny. W ten sposób często możesz zrobić wyjątkowy dzień razem i ponownie. Wyjątkowy album ze zdjęciami z dnia ślubu, pełen zabawnych i intymnych chwil. Również z przymrużeniem oka.

Naturalne i prawdziwe

To właśnie autentyczność, głębia i kontakt z ludźmi, których kocham. Wszystko łączy się na weselu, który inspiruje mnie jako fotografa. Chcę poznać moje małżeństwa i ich bliskich i pamiętać o nich. Dzięki tym cechom osobistym możesz założyć, że twoje życzenia są słuchane. I że możesz być tym, kim jesteś. Bez fanaberii lub zamieszania.

Uchwyciłem prawdziwe życie w jego najpiękniejszym. Specjalne zdjęcia ślubne gwarantowane!

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Beleef je Portret i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Beleef je Portret

5.0 14 opinii
Autor: Sander
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Przygotowaliśmy obszerny raport Marieke, naprawdę nam się podobało. Wszystko zostało omówione z wyprzedzeniem odnośnie naszych życzeń. Marieke była tam prawie cały dzień: od przygotowań, przyjęcia, ślubu kościelnego, ślubu kościelnego, po imprezę, oczywiście są też dodatkowe zdjęcia z nas jako para ślubna. Ogółem bardzo dobre doświadczenie: Marieke wiedziała, jakie były nasze preferencje i zastosowała to dobrze w raporcie.

Zgłoś nadużycie
Autor: Imke
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Styl i postawa Marieke od razu nam się spodobały. Po rozmowie, w której przedstawiliśmy nasze pomysły, stało się jasne, że dobrze czuje nasze życzenia. W samym dniu zauważyliśmy również, że dobrze wykonała swoją pracę domową. Teraz, gdy zdjęcia są gotowe, jesteśmy bardzo zadowoleni z rezultatu, dokładnie to mieliśmy na myśli.

Zgłoś nadużycie
Autor: Suzanne
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Chcieliśmy sfotografować nasz ślub w piękny, ale niezbyt elegancki sposób. Marieke ma bardzo piękny styl. Fotoreportaż można niemal postrzegać jako rodzaj dokumentu. Marieke jest dyskretnie prezentowana, ale „rejestruje” piękne momenty, które tylko kilka potrafi, i przekłada je na piękne zdjęcia, które charakteryzują się pięknymi kolorami i nieco inną kompozycją, jakiej normalnie byś się spodziewał. Dodatkowo również bardzo ładnie wykorzystując naturalne światło.
W skrócie: konieczność!

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Od jakiej ceny można wykonać reportaż ślubny?
8 uur voor 1550,- euro
Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?
Fotografia
Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?
Fotografia reporterska
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Als je akkoord gaat met de offerte ontvang je van mij een factuur om jullie reservering compleet te maken, deze bedraagt 250,- euro en wordt verrekend met het openstaande bedrag. Het resterende bedrag dien je twee weken op voorhand van jullie bruiloft te voldoen. Zo kan je zonder geldzorgen optimaal genieten van jullie bijzondere dag.
Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?
6 miesięcy
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie jest wymagane
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Ewentualne koszty podróży
Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?
De reportages die ik maak zijn speels, spontaan, intiem, echt en bevatten vaak een knipoog. Een beeld zegt vaak meer dan duizend woorden en met mijn persoonlijke en enthousiaste aanpak creëer ik beelden die een glimlach op het gezicht toveren!
Jak długo działają Państwo w tej branży?
2011
Pracujesz sam czy z zespołem dbasz o oprawę ślubu?
Om meer uit je dag en de fotografie te halen, werk ik ook weleens samen met een tweede fotograaf.
Jaki jest przybliżony czas oczekiwania na otrzymanie efektów Twojej pracy po uroczystości ślubnej?
Na bruiloft ontvang je binnen 1 week eerst een preview, daarna duurt het nog circa 5 weken voordat je de gehele selectie foto's van mij ontvangt in je persoonlijke online galerie.

Adres

Miasto: 5021 WN
Powiązane tagi:
  • Fotograf i kamerzysta
  • Średnie ceny
  • Fotografia
  • Fotografia reporterska