• Cena usługi Średnie ceny

Ślub i wesele to wyjątkowy czas. Jedno z najważniejszych wydarzeń na nowej, wspólnej drodze życia przyszłych małżonków, początek nowej historii. To właśnie w tym dniu tworzone są wspomnienia, które będą trwać wiecznie.

Współczesne wesela charakteryzują ciekawe atrakcje zaplanowane dla gości, którzy w tym szczególnym dniu towarzyszą Wam jako świadkowie wyznania i przyrzeczenia miłości. Drink bar Barniańka to idealny wybór na podkreślenie wyjątkowości każdego przyjęcia weselnego oraz idealne rozwiązanie dla umilenia zabawy gościom weselnym.

Od wielu lat z pełnym zaangażowaniem oraz oddaniem zajmujemy się oprawą barmańską przyjęć weselnych. Naszą ofertę uatrakcyjniają profesjonalni barmani, dla których praca za barem jest przede wszystkim pasją, możliwością poznania wspaniałych ludzi, tworzeniem małej historii, która wpisze się na karty Waszych wspomnień.

Mobilny, podświetlany bar obsługiwany przez profesjonalnych barmanów. Wspaniałe, kolorowe drinki oraz koktajle. Zamieszamy na Twojej imprezie!

Serwujemy 20 światowych klasyków oraz nieskończoną ilość barmańskiej fantazji. Drinki z ulubionym alkoholem, koktajle bezalkoholowe- dla każdego coś wyjątkowego.

Barman na weselu to jedna z ciekawszych propozycji dla wszystkich uczestników przyjęcia, która nadaje wyjątkowości. Jedną z wielu zalet wynikających z obecności drink baru na weselu jest niesamowita integracja gości przy barze, możliwość uczestniczenia we wspólnych zabawach organizowanych przez naszych barmanów, a możliwość dania spróbowania gościom czegoś, co nie jest codziennością sprawi, że dzień Waszego ślubu i wesela na długo pozostanie w pamięci osób, którymi pragniecie otoczyć się w tym pięknym dniu.

Zaufaj nam i baw się razem z nami - stawimy czoła każdej imprezie!

Zadzwoń lub napisz w celu zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Barniańka i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Barniańka

0 0 opinii

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Jakie są możliwości zakupu napojów (open bar, opłata za napój, itp.)?
Open bar znajduje się w ofercie
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Warunkiem dokonania rezerwacji terminu jest odesłanie podpisanej umowy, sporządzonej na podstawie danych i informacji przekazanych przez zamawiającego usługę oraz wpłata zadatku w wysokości 300 zł (płatność na podstawie faktury).
Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?
Drink bar Barniańka to idealny wybór na podkreślenie wyjątkowości każdego przyjęcia weselnego oraz idealne rozwiązanie dla umilenia zabawy gościom. Bardzo ważnym elementem jest sam bar, który będzie towarzyszył Wam podczas przyjęcia. Nasze bary konstruowane są przez jednego z naszych barmanów, który ze szczególną dbałością o detale projektuje bar w taki sposób, aby spełniał on zarówno funkcję ergonomiczną, zapewniając przy tym wygodę barmanom, jak i funkcję estetyczną. Oferujemy bary obite pikowaną skórą, której kolor możecie dobrać indywidualnie podczas zamawiania usługi. Dzięki podświetleniu LED dopasujemy się kolorystycznie do aranżacji sali weselnej oraz motywu przewodniego uroczystości tworząc spójną całość z otoczeniem. Serwowanie drinków przez profesjonalistów niewątpliwie pozytywnie zaskoczy zaproszonych gości, którzy nie muszą ograniczać się do wódki pitej z kieliszka. Podczas trwania przyjęcia serwujemy kilkanaście światowych klasyków, również w wersji bezalkoholowej, przygotowujemy drinki na indywidualne zamówienia, pomagamy gościom w doborze odpowiednich smaków, które rozpieszczą podniebienia najbardziej wymagających smakoszy. Zwieńczeniem całości jest efektowny garnish (ozdoba drinka), który zachęca do odwiedzenia open baru.
Jak długo działają Państwo w tej branży?
8 lat.

Adres

Miasto:

Podobne firmy

Barman i napoje | Kalisz

  Dzięki profesjonalizmowi barmanów weselnych oraz urokowi fontanny czekolady, zagwarantujemy Państwu niezwykłe wspomnienia z tego szczególnego dnia. Zadbamy o oryginalną oprawę przyjęcia weselnego, miłą atmosferę i dobre samopoczucie gości, nawet tych najmłodszych. Barman na weselu to jeszcze rzadkość,... See +

Powiązane tagi:
  • Barman i napoje
  • Średnie ceny