Brunon Muszyński

Przejdź do rozmowy Więcej informacji

Brunon Muszyński

Przejdź do rozmowy Więcej informacji

Marka Brunon Muszyński Powstała by wyjść naprzeciw potrzebom klientów oczekujących jakości i unikalności produktów. Przedmioty pochodzące z naszej pracowni wyróżniają się starannością wykonania, limitowanymi seriami, eleganckim opakowaniem i oryginalnymi wzorami. Oddani swojemu rzemiosłu, za cel postawiliśmy sobie wytwarzanie produktu z najwyższej półki. Ekskluzywność naszych produktów opiera się również na wysokiej jakości materiałów. Ich dobór jest nieprzypadkowy i przemyślany.

Dawne rzemiosła w wielkim stylu wracają do łask. Klienci coraz częściej wybierają te artykuły, które, zanim trafiły na sklepowe półki, w rękach rzemieślnika spędziły wiele czasu. Cieszy nas ten aktualny trend, gdyż mamy świadomość wartości przedmiotów wykonywanych w skupieniu i z myślą o pięknie. Każdy produkt to dzieło człowieka z pasją. Każdy wyrób został obdarzony cząstką tej pasji. Nie interesuje nas jednak „sztuka dla sztuki”. Nasze akcesoria przeznaczone są dla konkretnych mężczyzn. Klasyczne wzory dedykujemy tym, którzy dobrze czują się w tradycyjnych zestawach i polegają na dobrze ugruntowanych regułach męskiej mody. Wierzymy jednak, że również tradycjonaliści mają czasem ochotę na niewielkie „szaleństwo” w postaci wyszukanego dodatku do garnituru: kolorowej muchy lub wzorzystej poszetki. Bardziej wyszukane wzory cieszą się powodzeniem wśród klientów, którzy modę traktują mniej formalnie, lubią wyróżniać się tłumu, są pewni siebie i nie boją się eksperymentować. Nasi klienci nie muszą zastanawiać się, do której grupy należą – z naszej oferty wybierają po prostu coś dla siebie.

Pracownia Brunona Muszyńskiego powstała by tworzyć muchy męskie i poszetki. Z biegiem czasu jednak zaczęliśmy poszerzać ofertę o inne akcesoria dla mężczyzn. Zamierzamy robić to nadal, ponieważ chcemy lepiej i trafniej odpowiadać na potrzeby coraz bardziej wymagających klientów. W obecnym natłoku kiepskiej jakości importowanych produktów, pragniemy być partnerem, na którego zawsze można liczyć.

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Na naszym sklepie http://brunon.eu/ można płacić za pomocą Paypal oraz PayU.
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie nie jest wymagane
Jakie akcesoria dla pana młodego mają Państwo w ofercie?
Krawaty, Inne
Jakie są Państwa godziny pracy?
Pracujemy online siedem dni w tygodniu, z wyłączeniem świąt.

Opinie o Brunon Muszyński

4.0
8 opinii
8 opinii
Profesjonalizm
(6)
(2)
Jakość/cena
(6)
(2)
Polecasz to?
(6)
(2)
anetabedkowska3
Autor: Aneta
1
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Zamówiłam na ich stronie muszkę. Zaraz opłaciłam przelewem ekspresowym. Zero potwiedzenia na e-mail. Na drugi dzień napisałam do nich e-mail-zero odpowiedzi. Dwa dni później znalazłam inną poszkodowaną osobę i zaczęłam do nich dzwonić pod numery znalezione gdzieś w necie. Nikt nie odbierał. Napisałam e-mail z prośbą o anulowanie zamówienia i zwrot wpłaty. Znów nic. Dodatkowo wysłałam wiadomość na messengerze. Nic. Telefony nic. Dopiero po złożeniu zawiadomienia w Urzędzie Ochrony Konkurencji i Konsumentów, ok 2 tyg po dokonaniu zakupu, raczyli napisać iż moje zamówienie gdzieś utknęło im w systemie jako nieopłacone (mimo wysłanych do nich wiadomości, telefonów, potwierdzeń z banku, screenshotów) i dokonać zwrotu. Straszne kręcenie. Firma obiecuje w swym regulaminie natychmiastowy kontakt, niezależnie czy to potwierdzenie zakupu czy info, że brak produktu. No i jak widać wielki kit.Wielka olewka klienta. Stanowczo nie polecam

Zgłoś nadużycie
agnieszka_bienko
Autor: Agnieszka Bieńko-Michael
1
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Zamówiłam w Brunon Muszynski komin. Zapłaciłam za niego. Po otrzymaniu przesyłki zdecydowałam się na jego zwrot. Odesłałam go do Brunon Muszyński dosłownie kilka dni po upływie terminu z prośbą o zwrot pieniedzy. nestety odmówiono mi wskazując, ze jest już po terminie. Złożyłam reklamacje - towar nie odpowiadał temu jak wyglądał na zdjęciu. Odmówiono mi - zupełnie nie odnosząc sie do tego argumentu. Zażadano ode mnie zapałty za kolejnego kureire - wtedy dopiero mieli odesłać mi komin (ostatecznie miałąbym zapłącic 3 razy za kuriera). nei zgodziłąm się - na tą chwilę od roku maja zarówno komin jak i moje pieniądze. zupełnie nieprzyjazne podejście do klienta. nie polecam.

Zgłoś nadużycie
katarzynaumer
Autor: Katarzyna
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Bardzo ładne muszki :) gdzie można zobaczyć wszyskie Państwa produkty?

Zgłoś nadużycie
Zobacz więcej

Adres

Miasto: 30-328

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt