• Cena usługi Średnie ceny

Marka Brunon Muszyński Powstała by wyjść naprzeciw potrzebom klientów oczekujących jakości i unikalności produktów. Przedmioty pochodzące z naszej pracowni wyróżniają się starannością wykonania, limitowanymi seriami, eleganckim opakowaniem i oryginalnymi wzorami. Oddani swojemu rzemiosłu, za cel postawiliśmy sobie wytwarzanie produktu z najwyższej półki. Ekskluzywność naszych produktów opiera się również na wysokiej jakości materiałów. Ich dobór jest nieprzypadkowy i przemyślany.

Dawne rzemiosła w wielkim stylu wracają do łask. Klienci coraz częściej wybierają te artykuły, które, zanim trafiły na sklepowe półki, w rękach rzemieślnika spędziły wiele czasu. Cieszy nas ten aktualny trend, gdyż mamy świadomość wartości przedmiotów wykonywanych w skupieniu i z myślą o pięknie. Każdy produkt to dzieło człowieka z pasją. Każdy wyrób został obdarzony cząstką tej pasji. Nie interesuje nas jednak „sztuka dla sztuki”. Nasze akcesoria przeznaczone są dla konkretnych mężczyzn. Klasyczne wzory dedykujemy tym, którzy dobrze czują się w tradycyjnych zestawach i polegają na dobrze ugruntowanych regułach męskiej mody. Wierzymy jednak, że również tradycjonaliści mają czasem ochotę na niewielkie „szaleństwo” w postaci wyszukanego dodatku do garnituru: kolorowej muchy lub wzorzystej poszetki. Bardziej wyszukane wzory cieszą się powodzeniem wśród klientów, którzy modę traktują mniej formalnie, lubią wyróżniać się tłumu, są pewni siebie i nie boją się eksperymentować. Nasi klienci nie muszą zastanawiać się, do której grupy należą – z naszej oferty wybierają po prostu coś dla siebie.

Pracownia Brunona Muszyńskiego powstała by tworzyć muchy męskie i poszetki. Z biegiem czasu jednak zaczęliśmy poszerzać ofertę o inne akcesoria dla mężczyzn. Zamierzamy robić to nadal, ponieważ chcemy lepiej i trafniej odpowiadać na potrzeby coraz bardziej wymagających klientów. W obecnym natłoku kiepskiej jakości importowanych produktów, pragniemy być partnerem, na którego zawsze można liczyć.

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Brunon Muszyński i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Brunon Muszyński

4.4 7 opinii
Autor: Agnieszka Bieńko-Michael
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Zamówiłam w Brunon Muszynski komin. Zapłaciłam za niego. Po otrzymaniu przesyłki zdecydowałam się na jego zwrot. Odesłałam go do Brunon Muszyński dosłownie kilka dni po upływie terminu z prośbą o zwrot pieniedzy. nestety odmówiono mi wskazując, ze jest już po terminie. Złożyłam reklamacje - towar nie odpowiadał temu jak wyglądał na zdjęciu. Odmówiono mi - zupełnie nie odnosząc sie do tego argumentu. Zażadano ode mnie zapałty za kolejnego kureire - wtedy dopiero mieli odesłać mi komin (ostatecznie miałąbym zapłącic 3 razy za kuriera). nei zgodziłąm się - na tą chwilę od roku maja zarówno komin jak i moje pieniądze. zupełnie nieprzyjazne podejście do klienta. nie polecam.

Zgłoś nadużycie
Autor: Katarzyna
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Bardzo ładne muszki :) gdzie można zobaczyć wszyskie Państwa produkty?

Zgłoś nadużycie
Autor: Marta
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Zjawiskowe muszki :) Brat na swoim ślubie miał od Państwa muszkę na specjalne zamówienie (czerwona w liście) wyszła pięknie. My się jeszcze nie zecydowaliśmy :) Te z obrazami Witkacego bardzo ładne ;) Pozdrawiam Marta 

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Jakie są Państwa godziny pracy?
Pracujemy online siedem dni w tygodniu, z wyłączeniem świąt.
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Na naszym sklepie http://brunon.eu/ można płacić za pomocą Paypal oraz PayU.
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie nie jest wymagane
Jakie akcesoria dla pana młodego mają Państwo w ofercie?
Krawaty, Inne
Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?
Powstała by wyjść naprzeciw potrzebom klientów oczekujących jakości i unikalności produktów. Przedmioty pochodzące z naszej pracowni wyróżniają się starannością wykonania, limitowanymi seriami, eleganckim opakowaniem i oryginalnymi wzorami. Oddani swojemu rzemiosłu, za cel postawiliśmy sobie wytwarzanie produktu z najwyższej półki. Ekskluzywność naszych produktów opiera się również na wysokiej jakości materiałów. Ich dobór jest nieprzypadkowy i przemyślany. Dawne rzemiosła w wielkim stylu wracają do łask. Klienci coraz częściej wybierają te artykuły, które, zanim trafiły na sklepowe półki, w rękach rzemieślnika spędziły wiele czasu. Cieszy nas ten aktualny trend, gdyż mamy świadomość wartości przedmiotów wykonywanych w skupieniu i z myślą o pięknie. Każdy produkt to dzieło człowieka z pasją. Każdy wyrób został obdarzony cząstką tej pasji. Nie interesuje nas jednak „sztuka dla sztuki”. Nasze akcesoria przeznaczone są dla konkretnych mężczyzn. Klasyczne wzory dedykujemy tym, którzy dobrze czują się w tradycyjnych zestawach i polegają na dobrze ugruntowanych regułach męskiej mody. Wierzymy jednak, że również tradycjonaliści mają czasem ochotę na niewielkie „szaleństwo” w postaci wyszukanego dodatku do garnituru: kolorowej muchy lub wzorzystej poszetki. Bardziej wyszukane wzory cieszą się powodzeniem wśród klientów, którzy modę traktują mniej formalnie, lubią wyróżniać się tłumu, są pewni siebie i nie boją się eksperymentować. Nasi klienci nie muszą zastanawiać się, do której grupy należą – z naszej oferty wybierają po prostu coś dla siebie. Pracownia Brunona Muszyńskiego powstała by tworzyć muchy męskie i poszetki. Z biegiem czasu jednak zaczęliśmy poszerzać ofertę o inne akcesoria dla mężczyzn. Zamierzamy robić to nadal, ponieważ chcemy lepiej i trafniej odpowiadać na potrzeby coraz bardziej wymagających klientów. W obecnym natłoku kiepskiej jakości importowanych produktów, pragniemy być partnerem, na którego zawsze można liczyć.

Adres

Miasto: 30-328

Podobne firmy

Marthu Top
Akcesoria pana młodego | Kraków
Szybka
odpowiedz

MARTHU walk your own way. Orginalne akcesoria męskie.  Jesteśmy zespołem pasjonatów z duża potrzebą realizacji naszych oryginalnych pomysłów. Dlatego stworzyliśmy MARTHU, dynamicznie rozwijającą się markę na rynku akcesoriów męskich.  Nasze projekty tworzymy dla wszystkich, którzy lubią bawić... See +

Powiązane tagi:
  • Akcesoria pana młodego
  • Średnie ceny
  • Krawaty