Strona główna Fotograf i kamerzysta Fotograf i kamerzysta Paris (75) Fotograf i kamerzysta Paris
  • Cena od: 1 600 zł
  • Wartość główna: photos bohèmes
  • Odwiedź Stronę Www
przetłumacz

Bardziej niż robienie prostych zdjęć, Angela opowiada ci historię: twoją .

Urodzona we Włoszech, pasjonująca się fotografią od najmłodszych lat , Angela podróżuje po świecie od kilku lat, by zajmować się tygodniami Fashion i robić zdjęcia reklamowe. Dziś w Paryżu Angela poświęca się wyłącznie uwiecznianiu miłości poprzez piękne fotografie ślubne.

Zainspirowana swoim włoskim dzieciństwem , słońcem i smakami południa, Angela oferuje artystyczne zdjęcia, które oddychają wolnością: boso narzeczonych, zwieńczonych wielobarwnymi kwiatami , spacerujących po lesie, na skraju jeziora ... Chce uchwycić cisza, gdy emocja staje się zbyt silna , ale także śmiech i współudziałowe spojrzenia, a przede wszystkim stara się zminimalizować nieodparte piękno, które daje miłość .

Angela towarzyszy ci od dopasowania sukienki do szampana . Jego zdjęcia są dostarczane na kluczach USB w formacie wysokiej jakości, maksymalnie do 2 miesięcy po ceremonii. Ten profesjonalny obraz oferuje kilka opcji pakietów od 1600 euro , które mogą obejmować produkcję albumu drukowanego, drukowanie zdjęć lub dodatkowy dzień na ekskluzywną sesję.

Nie wahaj się z nią skontaktować!

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Angela Di Paolo i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Angela Di Paolo

5.0 16 opinii
Autor: Auriane
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu
przetłumacz

Cieszymy się, że wybraliśmy Angelę: zdjęcia z naszego ślubu są wysublimowane...
Angela była idealna: porady dotyczące wyboru formuły, wskazówki dotyczące organizacji dnia, realizacja intymnej sesji zaręczynowej w naszym wizerunku, która nas uspokoiła, D-Day prowadzony przez mistrzowską rękę na zrobienie odpowiednich zdjęć, dawać radę, ale też być zapomnianym i pozwolić Pary Młodej i gościom na naturalność...
Nasze zdjęcia są wspaniałe, mimo że pogoda była bardzo skomplikowana: burza, ciemne niebo, grad, a potem miażdżące słońce...
To samo dla zdjęć z sesji narzeczeńskiej, które mimo szarości poranka wyglądają bardzo dobrze
Wielkie dzięki za podarowanie nam tak pięknych wspomnień.
Polecam Angelę z zamkniętymi oczami!

Zgłoś nadużycie
Autor: Luigi
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu
przetłumacz

Brakuje słów, aby wyrazić, jak bardzo byliśmy zachwyceni, że Angela jest naszym fotografem ślubnym. Była bardzo miła i opiekuńcza podczas naszych interakcji, niezwykle profesjonalna iz tak naturalnym sposobem uspokojenia wszystkich (nas i gości), co było prawdziwym "plusem", aby nasz dzień świętowania to bardzo piękne wspomnienie dla każdego. Cieszymy się, że mogliśmy jej zaufać, tak naprawdę była częścią naszego małżeństwa, nie byłoby tak samo, gdyby jej tam nie było. Rewelacyjne zdjęcia, które ożywiają atmosferę tego dnia! Sesja zaręczynowa, którą proponuje zrobić przed ślubem, jest koniecznością, nie była to coś, co przewidzieliśmy na początku, a jednak naprawdę sprawiła, że poczuliśmy się z nią bardziej komfortowo i w końcu stał się bardzo miłym momentem i wspomnieniem dla naszej pary. Koniecznie musisz wezwać fotografa na swój ślub, a zwłaszcza Angelę z zamkniętymi oczami!

Zgłoś nadużycie
Autor: Chrstla
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu
przetłumacz

Mieliśmy radość, że Angela była fotografem na naszym ślubie religijnym we wrześniu 2020 roku. Mój mąż był bardzo nieśmiały przed kamerą, więc mogliśmy wcześniej zrobić sesję zaręczynową w Montmartre. To miejsce było tak romantyczne i tak dobrze pasowało do naszego codziennego stroju, że podobała nam się sesja dla par. Angela była w stanie dać mojemu mężowi pewność siebie i łatwość w obliczu urządzenia, a wynik był po prostu fenomenalny. Gorąco polecam wykonanie tej sesji zaręczynowej przed wielkim dniem, ponieważ w dniu naszego ślubu wszystko było proste! Angela była jedną z naszych przyjaciółek, jej profesjonalizm i entuzjazm zostały docenione przez wszystkich naszych gości! Odkrycie zdjęć było eksplozją radości, zdjęcia były tak wspaniałe !! Nadal nie możemy tego przeboleć, przerosły nasze oczekiwania! Perfekcja, jakość, dbałość o szczegóły, definiują jego twórczość. Z całego serca dziękuję Angeli za nasze wysublimowane zdjęcia ślubne!

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Ekskluzywne ceny
Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?
Fotografia
Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?
Artystyczna fotografia ślubna
Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?
Więcej niż 6 miesięcy
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie nie jest wymagane
Od jakiej ceny można wynająć Twoją usługę lub produkt?
1600
Krótko podaj, jaką główną cechę Twojej firmy chciałbyś podkreślić?
photos bohèmes

Adres

Miasto: 75003
Miasto:
Miasto: 33000