Amante by Occhiello

Przejdź do rozmowy Więcej informacji

Amante by Occhiello

Przejdź do rozmowy Więcej informacji

AMANTE by Occhiello to marka, która przede wszystkim ceni sobie wysokiej jakości szycie garniturów MTM w połączoniu z przystępną ceną, często zbliżoną do cen tzw. garniturów z wieszaka. W naszej marce możesz już uszyć sobie garnitur za 2499 złotych.

Szyjemy na miarę dla nawet najbardziej nietypowych sylwetek, gdyż nasze doświadczenie i technologie, które wykorzystujemy sprawiają, że zakres zmian konstrukcyjnych jest olbrzymi.

W AMANTE możesz uszyć zarówno garnitury męskie, jak i damskie, ale również smokingi, surduty, marynarki nehru oraz koszule bądź dopasować wszyskie dodatki pod swój strój.

Możemy również modyfikować w znaczącym stopniu wygląd wizualny odszywanego kompletu - poprzez wybór fasonu marynarki, kieszeni, klap, brustaszy, poprzez wiele rodzajów wykończeń spodni lub krojów kamizelki możemy stworzyć swój wymarzony zestaw ślubny.

Do wyboru posiadamy kilka tysięcy tkanin, od wełen, poprzez jedwabie, bambusy bądź kaszmiry, setki podszewek oraz dodatków, na przykład grawerowane spinki z naturalnej masy perłowej.

AMANTE mieści się w Concept Storze Izabeli Janachowskiej w Warszawie, przy ulicy Chocimskiej 16 na Mokotowie - zapraszamy do umówienia się z naszym tailorem na spotkanie i konsultacje.

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Niskie ceny
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Przy podpisywaniu umowy - wpłacamy zadatek w wysokości 50% jej wartości.
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie jest wymagane
Jakie usługi Państwo oferują?
Garnitury ślubne, Akcesoria dla mężczyzn
Jakie akcesoria dla pana młodego mają Państwo w ofercie?
Spinki do mankietów, Buty, Krawaty, Kamizelki, Inne
Jakie są Państwa godziny pracy?
Jesteśmy czynni od poniedziałku do piątku w godzinach 11-19, a w soboty w godzinach 10-18. W razie wyjątkowych sytuacji możemy ustalić wyjątkowy termin spotkania, tj. w późnych godzinach wieczornych bądź w niedzielę.

Opinie o Amante by Occhiello

0
0 opinii
0 opinii
Profesjonalizm
Jakość/cena
Polecasz to?

Adres

Miasto: 00-791

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt