W naszym atelier tworzymy suknie ślubne z myślą o kobietach, dla których ważne są obowiązujące trendy, ale które jednocześnie nie chcą rezygnować z tradycyjnego wizerunku w dniu swojego ślubu. 

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Aleksandra Mirosław Atelier i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Aleksandra Mirosław Atelier

4.4 5 opinii
Autor: Ewelina
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Osobiście jestem zachwycona całym przebiegiem realizacji zamówienia mojej wymarzonej sukni <3 Pani Aleksandra to przemiła, cierpliwa i znająca się na rzeczy osoba. Co ważne podchodzi indywidualnie do każdej klientki. W salonie panuje cudowna atmosfera. Każdą swoją wizytę z tego miejsca wspominam z uśmiechem na twarzy :) Suknia była dopracowana w najmniejszych szczegółach i zrobiła na Mężu oraz gościach weselnych ogromne wrażenie, a ja czułam się w niej wyjątkowo. Z całego serca polecam!

Zgłoś nadużycie
Autor: Katarzyna
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Moja suknia od Pani Oli to petarda !!! Każdy detal dopracowany z największą starannością. Nie wyobrażam sobie innej sukni ślubnej w której mogłabym wziąć ślub ! :D  

Pani Ola to świetna osoba, która słucha, doradza, widzi w czym danej osobie będzie dobrze. Wszystkie jej suknie są wyjątkowe, niespotykane i robią wielkie WOW wśród weselnych gości. 
Polecam z całego serce <3 Jak brać ślub to w sukni z salonu Aleksandry Mirosław ! :D 

Zgłoś nadużycie
Autor: Magdalena
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Suknia Pani Oli - dzieło sztuki! Gdybym miała wybierać drugi raz byłaby taka sama.. to dzięki wiedzy i podejścia Pani Oli wygrałam właśnie tę suknie :) Polecam z całego serca. Współpraca bez żadnych zastrzeżeń :) 

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Adres

Miasto: 20-126