W naszym atelier tworzymy suknie ślubne z myślą o kobietach, dla których ważne są obowiązujące trendy, ale które jednocześnie nie chcą rezygnować z tradycyjnego wizerunku w dniu swojego ślubu. 

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Aleksandra Mirosław Atelier i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Aleksandra Mirosław Atelier

4.4
5 opinii
5 opinii
Profesjonalizm
(4)
(1)
Jakość/cena
(4)
(1)
Polecasz to?
(4)
(1)
ewelinaskrobas
Autor: Ewelina
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Osobiście jestem zachwycona całym przebiegiem realizacji zamówienia mojej wymarzonej sukni <3 Pani Aleksandra to przemiła, cierpliwa i znająca się na rzeczy osoba. Co ważne podchodzi indywidualnie do każdej klientki. W salonie panuje cudowna atmosfera. Każdą swoją wizytę z tego miejsca wspominam z uśmiechem na twarzy :) Suknia była dopracowana w najmniejszych szczegółach i zrobiła na Mężu oraz gościach weselnych ogromne wrażenie, a ja czułam się w niej wyjątkowo. Z całego serca polecam!

Zgłoś nadużycie
kati93.30
Autor: Katarzyna
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Moja suknia od Pani Oli to petarda !!! Każdy detal dopracowany z największą starannością. Nie wyobrażam sobie innej sukni ślubnej w której mogłabym wziąć ślub ! :D  

Pani Ola to świetna osoba, która słucha, doradza, widzi w czym danej osobie będzie dobrze. Wszystkie jej suknie są wyjątkowe, niespotykane i robią wielkie WOW wśród weselnych gości. Polecam z całego serce <3 Jak brać ślub to w sukni z salonu Aleksandry Mirosław ! :D 

Zgłoś nadużycie
magdalendul
Autor: Magdalena
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Suknia Pani Oli - dzieło sztuki! Gdybym miała wybierać drugi raz byłaby taka sama.. to dzięki wiedzy i podejścia Pani Oli wygrałam właśnie tę suknie :) Polecam z całego serca. Współpraca bez żadnych zastrzeżeń :) 

Zgłoś nadużycie
Zobacz więcej

Adres

Miasto: 20-126

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą