• Cena usługi Średnie ceny
  • Odwiedź Stronę Www

Specjalizuję się w fotografii ślubnej, ale pracuję także jako fotograf na chrzcinach. Działam na terenie całego kraju, nie tylko Warszawy. Fotografuję w reporterskim stylu. Pracuję subtelnie, indywidualnie. Dbam o to, aby pojedyncze fotografie ślubne stanowiły część historii, przyciągały, dawały do myślenia, wzruszały i śmieszyły. Staram się dostrzegać piękno w niepozornej chwili. Pokazuje bliskość, detale nie zapominając, aby podczas reportażu powstał też piękny portret. W mojej pracy światło odgrywa kluczową rolę. Wprowadzam w zdjęcia wielowymiarowość i dynamikę. Szukam podobieństw, gestów, wzruszeń, zamyśleń i komizmu chwili. Można mnie polubić za czerń i biel oraz stonowaną kolorystykę.
Uwiecznienie na fotografiach ważnych dla nas chwil pozwala nam wracać do nich wspomnieniami, dlatego warto dobrze zastanowić się podczas wyboru fotografa ślubnego.

Zaznacz z jakich usług korzystałaś/-eś u tego dostawcy
i wygraj nawet do 12 000 zł na swój ślub!

  • x2
  • x10
  • x15

Opinia/i

4.9 8 opinii
Autor: krainska.karolina91
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Szczerze i bardzo polecam Panią  Agnieszkę. Otrzymalismy piękna  i profesjonalną  pamiątkę ślubną. Na każdym  etapie współpracy byliśmy  bardzo zadowoleni. Świetny  kontakt i miła  atmosfera do samego końca;)

Polecam:))

Zgłoś nadużycie
Autor: sulkowska.p
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Gdyby ktoś się nas zapytał czy znamy dobrego, profesjonalnego fotografa, bez chwili zastanowienia odpowiedzielibyśmy, że tak: Agnieszka Kłosińska!   Aga jest nie tylko profesjonalistką w swoim zawodzie, Aga jest wspaniałą osobą. Aga nie tylko robi zdjęcia na ślubie, weselu czy w plenerze, Aga w całej uroczystości uczestniczy, cieszy się i świętuje razem z wami, a jednocześnie wyłapuje najwspanialsze kadry swoim mistrzowskim okiem. Otwartość, uśmiech na twarzy, charyzma, umiejetność pracy w każdych warunkach (TAK! Nawet w deszczu ) to jest cała Aga! Na chwile obecna uważamy, ze Aga jest bezkonkurencyjna ! Dziękujemy Ci raz jeszcze za wspaniały materiał , za Twoją obecność i wsparcie !  

Zgłoś nadużycie
Autor: wykrzyknik7
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Sesja z agnieszką to nie tylko profsjonalizm ale i wyśmienita atmocfera. Fotograf, który potrafi uhwycić to co wyjątkowe i magiczne.

Gorąco polecamy!!!

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Od jakiej ceny można wykonać reportaż ślubny?
2000
Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?
Fotografia reporterska
Do której godziny trwa usługa?
1:00
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
zaliczka
Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?
4 miesiące
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie nie jest wymagane
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Bez kosztów podróży
Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?
To co mnie chyba wyróżnia z pośrod innych fotografow to poetyckość w zdjęciach i podejście do pracy. Mimo reporterskiego stylu, dbam na reportazu aby powstał też piękny portret. W mojej pracy światło odgrywa kluczową rolę. Wprowadzam w zdjęcia wielowymiarowość i dynamikę. Szukam podobieństw, gestów, wzruszeń, zamyśleń i komizu chwili. Można mnie polubić za czerń i biel oraz stonowaną kolorystykę.
Jak długo działają Państwo w tej branży?
5 lat
Pracujesz sam czy z zespołem dbasz o oprawę ślubu?
Mogę polecić dobre formy z branży.
Jaki jest przybliżony czas oczekiwania na otrzymanie efektów Twojej pracy po uroczystości ślubnej?
60 dni, chociaż w praktyce na początku sezony czasami po 14 dniach.

Adres

Miasto: