Agnieszka Kłosińska | fotografia

28

Opis

Specjalizuję się w fotografii ślubnej, ale pracuję także jako fotograf na chrzcinach. Działam na terenie całego kraju, nie tylko Warszawy. Fotografuję w reporterskim stylu. Pracuję subtelnie, indywidualnie. Dbam o to, aby pojedyncze fotografie ślubne stanowiły część historii, przyciągały, dawały do myślenia, wzruszały i śmieszyły. Staram się dostrzegać piękno w niepozornej chwili. Pokazuje bliskość, detale nie zapominając, aby podczas reportażu powstał też piękny portret. W mojej pracy światło odgrywa kluczową rolę. Wprowadzam w zdjęcia wielowymiarowość i dynamikę. Szukam podobieństw, gestów, wzruszeń, zamyśleń i komizmu chwili. Można mnie polubić za czerń i biel oraz stonowaną kolorystykę.
Uwiecznienie na fotografiach ważnych dla nas chwil pozwala nam wracać do nich wspomnieniami, dlatego warto dobrze zastanowić się podczas wyboru fotografa ślubnego.

Szczegóły

 • Średnie ceny
 • Jaki jest zakres cenowy usługi?

  Średnie ceny
 • Od jakiej ceny można wykonać reportaż ślubny?

  2000
 • Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?

  Fotografia reporterska
 • Do której godziny trwa usługa?

  1:00
 • Jakie są warunki płatności / rezerwacji?

  zaliczka
 • Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?

  4 miesiące
 • Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?

  Spotkanie nie jest wymagane
 • Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?

  Bez kosztów podróży
 • Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?

  To co mnie chyba wyróżnia z pośrod innych fotografow to poetyckość w zdjęciach i podejście do pracy. Mimo reporterskiego stylu, dbam na reportazu aby powstał też piękny portret. W mojej pracy światło odgrywa kluczową rolę. Wprowadzam w zdjęcia wielowymiarowość i dynamikę. Szukam podobieństw, gestów, wzruszeń, zamyśleń i komizu chwili. Można mnie polubić za czerń i biel oraz stonowaną kolorystykę.
 • Jak długo działają Państwo w tej branży?

  5 lat
 • Pracujesz sam czy z zespołem dbasz o oprawę ślubu?

  Mogę polecić dobre formy z branży.
 • Jaki jest przybliżony czas oczekiwania na otrzymanie efektów Twojej pracy po uroczystości ślubnej?

  60 dni, chociaż w praktyce na początku sezony czasami po 14 dniach.

Zaznacz z jakich usług korzystałaś/-eś u tego dostawcy
i wygraj nawet do 12 000 zł na swój ślub!

 • x2
 • x10
 • x5

Opinia/i (7)

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

4.9 7 opinii
Przez sulkowska.ps
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Gdyby ktoś się nas zapytał czy znamy dobrego, profesjonalnego fotografa, bez chwili zastanowienia odpowiedzielibyśmy, że tak: Agnieszka Kłosińska!   Aga jest nie tylko profesjonalistką w swoim zawodzie, Aga jest wspaniałą osobą. Aga nie tylko robi zdjęcia na ślubie, weselu czy w plenerze, Aga w całej uroczystości uczestniczy, cieszy się i świętuje razem z wami, a jednocześnie wyłapuje najwspanialsze kadry swoim mistrzowskim okiem. Otwartość, uśmiech na twarzy, charyzma, umiejetność pracy w każdych warunkach (TAK! Nawet w deszczu ) to jest cała Aga! Na chwile obecna uważamy, ze Aga jest bezkonkurencyjna ! Dziękujemy Ci raz jeszcze za wspaniały materiał , za Twoją obecność i wsparcie !  

Zgłoś nadużycie
Przez wykrzyknik7s
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Sesja z agnieszką to nie tylko profsjonalizm ale i wyśmienita atmocfera. Fotograf, który potrafi uhwycić to co wyjątkowe i magiczne.

Gorąco polecamy!!!

Zgłoś nadużycie
Przez agnieszkaws
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Agnieszka Kłosińska towarzyszy naszej rodzinie przy kolejnych wydarzeniach więc można nawet powiedzieć, że jest naszym rodzinnym fotografem -dokumentalistką.

Przy Agnieszce wszyscy czujemy się swobodnie i nie mamy stresu, który wcześniej towarzyszył nam przy fotografach. Agnieszka buduje taką atmosferę, która sprawia że na chwilę zapomina się że towarzyszy fotograf. Dzięki temu na zdjęciach wychodzimy naturalnie i tak jak funkcjonujemy ze sobą. 

Z jednej strony mamy wolność w wyborze scen,  aranżacji z drugiej Agnieszka doradza co najlepiej wychodzi, jak się ustawić. Jednak jest to robione w sposób delikatny i nie narzucający się. 

Cenimy ją jako fotografa za "dobre oko" , które wychwyca te wazne momenty i umiejętność uchwycenia emocji i atmosfery danego wydarzenia. 

To wszystko sprawia że jej zdjęcia są głębokie a nam pozwalają przypomnieć sobie co to był dla nas za dzień :)

Kolejne wydarzenia przed nami i wiemy, że też poprosimy Agnieszkę, aby nam towarzyszyła. 

Serdecznie polecamy! 

Aga i Piotrek 

Zgłoś nadużycie
Przez martakanclerzs
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Gdy ktoś pyta nas o fotografa ślubnego bez chwili wahania polecamy Agnieszkę. 100% profesjonalistka, indywidualnie podchodzi do potrzeb klienta, jest subtelna, wtapia się w otoczenie przez co nikt nie czuje się skrępowany obecnością obiektywu. Pogromca niesubordynowanych kamerzystów ;-) Dzięki niej nasze ślubne zdjęcia to pamiątka na lata. Z jej usług korzystaliśmy również w trakcie pleneru ślubnego, jak i sesji indywidualnej. Polecamy serdecznie!

Zgłoś nadużycie
Przez kuspiss
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Współpracowaliśmy z Agnieszką przy okazji naszego ślubu i sesji plenerowej. Od fotografa oczekiwaliśmy profesjonalizmu, naturalności, zdjęć pomysłowych ale bez wymuszonych zachowań. Agnieszka w pełni spełniła nasze oczekiwania. Podczas uroczystości i przyjecia była "niewidzialna" ale doskonale uchwyciła najwazniejsze momenty. Dzięki niej mamy wspaniałą i niepowtarzalną pamiątkę na lata. Polecamy współpracę!

Zgłoś nadużycie

Najnowsze nowości redakcyjne

Na co zwrócić uwagę podczas wyboru fryzury ślubnej? - wywiad z ekspertką
Na co zwrócić uwagę podczas wyboru fryzury ślubnej? - wywiad z ekspertką

Lista wszystkich lokalizacji Agnieszka Kłosińska | fotografia w Mazowieckie:

Warszawa +48 609210727
 • #Średnie ceny
 • #Fotografia reporterska