19

Opis

Ślub i przyjęcie weselne

Wieczór Panieński to wyjątkowy czas dla Panny Młodej oraz fantastyczna okazja do spotkania przyjaciółek. Zapraszamy do spędzenia wspólnych chwil w naszym Dworze Afrodyta **** 

Pierwsza część wieczoru odbędzie się w strefie Aqua Spa na który składa się stylowy basen z gejzerem, biczami wodnymi oraz przeciwprądem, jacuzzi wewnętrzne i zewnętrzne, natryski wrażeń, kompleks saun, gorące siedziska Caldarium oraz misy Kneippa. 

W dalszej części wieczoru Panie zostaną zaproszone na Lekcję Makijażu, podczas której wizażystka zdradzi tajniki doboru koloru do typu cery w celu podkreślenia urody oraz wykonania wspaniałego makijażu. W trakcie lekcji Pannie Młodej oraz Świadkowej zostanie wykonany makijaż, dodatkowo Panna Młoda otrzyma wyśmienity drink „Upojne Chwile”. 

Zrelaksowane i w pięknym makijażu Panie, w trzeciej części wieczoru przejdą do klubu Utopia gdzie zostaną przywitane lampką szampana. W specjalnie wydzielonej strefie VIP czekać będzie na Panie bufet kanapeczek Afrodyty, czekoladowe fondue z owocami oraz soki. W klubie korzystać można z kręgli oraz bilardu. (opcje dodatkowo płatne)

Szczegóły

  • 200zł
  • Jakie są główne cechy obiektu?

    Taras, Parkiet do tańca, Basen, SPA, Parking, Zakwaterowanie dla gości
  • Od jakiej ceny oferowane jest menu na osobę?

    200zł
  • Jakie są warunki płatności / rezerwacji?

    Pokoje hotelowe 200 zł/1 pok. II os.

Opinia/i (0)

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

0.0
0 opinii

Lista wszystkich lokalizacji Dwór Afrodyta**** w Mazowieckie:

ul. Letniskowa 4a 96-325 Radziejowice