48

Opis

Ponad 20 lat doświadczenia w fotografii mody wpłynęło znacząco na mój późniejszy styl w fotografii ślubnej. W mojej pracy kluczowy jest gust, dbałość o szczegóły i wizerunek klienta. Jakość usługi potwierdzam uniwersyteckim wykształceniem z zakresu estetyki, historii sztuki, psychologii sztuki, medioznawstwa, filmoznawstwa.
Standardowo oferuję pełen reportaż z dnia ślubu oraz sesję fotograficzną w wybranym wspólnie z klientem terminie i lokalizacji. Jestem otwarty na propozycje, konsultacje, omówienie scenariusza do zdjęć, także w przypadku sesji narzeczeńskiej. Czasu sesji nie odliczam z zegarkiem w ręku, priorytetem są zadowalające ujęcia i wspólna satysfakcja z wykonanej pracy.

Szczegóły

 • Średnie ceny
 • Jaki jest zakres cenowy usługi?

  Średnie ceny
 • Od jakiej ceny można wykonać reportaż ślubny?

  300-1500
 • Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?

  Inne
 • Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?

  Artystyczna fotografia ślubna
 • Do której godziny trwa usługa?

  1:30
 • Jakie są warunki płatności / rezerwacji?

  Wpłacenie zaliczki oznacza pełną rezerwację terminu, płatność za usługę po dostarczeniu przeze mnie wszystkich zamówionych materiałów. Przyjmuję przelewy elektroniczne.
 • Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?

  1 miesiąc
 • Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?

  Spotkanie jest wymagane
 • Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?

  Ewentualne koszty podróży
 • Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?

  Styl, dbałość o szczegóły, poczucie humoru w reportażu.
 • Jak długo działają Państwo w tej branży?

  10 lat w fotografii ślubnej i znacznie dłużej w nieślubnej ; )
 • Pracujesz sam czy z zespołem dbasz o oprawę ślubu?

  Sam.
 • Jaki jest przybliżony czas oczekiwania na otrzymanie efektów Twojej pracy po uroczystości ślubnej?

  Około 2 tygodnie.

Opinia/i (8)

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

4.9 8 opinii
Przez mmalachowskis
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Jesteśmy zachwyceni zdjęciami i obsługą. To była raczej indywidualnie wykonana sztuka na zamówienie niż masowe fotki bez charakteru. Jednocześnie mogliśmy wybrać spersonalizowaną stylizację zdjęć, omówić wszystkie pomysły. Pan fotograf doradzał i dbał by efekt był jak najlepszy. Ekologiczne i polskie materiały również nas bardzo ucieszyły. Jeśli stawiacie na jakość, a nie ilość, to stanowczo polecamy tego artystę.

Zgłoś nadużycie
Przez jkuzmienkos
Znam tego usługodawcę zawodowo

Fotografa wynajmowaliśmy już dwukrotnie. Prace dyplomowe w naszej szkole wizażu zrealizowane zostały bardzo dobrze. Zajęcia ze studentami poprowadzone atrakcyjnie, dokumentacje stylizacji (w tym stylizacja ślubna) były bardzo kreatywne. Wszystko dokładnie, na czas i zgodnie z umową. 5/5.

Zgłoś nadużycie
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Mamy z mężem uczulenie na tandetę i wszelkiego rodzaju akwizytorki ślubne żądające gwiazdorskich stawek (usłyszeliśmy nawet 3,5 tysiąca) za swoje beznadziejne zdjęcia, których nie chcielibyśmy za darmo. Mieliśmy więc poważny problem ze znalezieniem na Podlasiu fotografa. Jednak obyło się bez sprowadzania specjalisty z Warszawy. Zdjęcia są naturalne, ale bardzo staranne, bez żenujących ujęć, bez koszmarnej tonacji. Wyglądamy świetnie, nasi goście wyglądają świetnie. Aż się chce oglądać! Jakość wszystkich materiałów jest doskonała, obsługa bardzo kulturalna. Z przyjemnością polecam, zwłaszcza do ślubu naturalnego i z klasą.

Zgłoś nadużycie
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Korzystaliśmy w grudniu, pomimo krótkiej ceremonii i nie najlepszych, zimowych warunków w plenerze, zdjęcia wyszły zaskakująco dobre i nie straciliśmy na nie majątku. Jesteśmy więcej niż zadowoleni. Dziękujemy.

Zgłoś nadużycie
Przez karolinkas91s
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Pana Adama znaleźliśmy  na jednym z portali ogłoszeniowych strony Białegostoku, szukaliśmy kogoś kto zrobi nam ładne zdjęcia za dobrą cenę. Niezawiedliśmy się. Jakość zdjęć które dostalismy (niespełna dwa tygodnie !)po uroczystości przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Ujęcia były tak trafne ze oglądając łezka w oku się kręciła no i ich ilość tym bardziej nas satysfakcjonowała. Z czystym sumieniem polecam fotograf z duszą!

Zgłoś nadużycie

Lista wszystkich lokalizacji Adam Dzienis Fotografia w Podlaskie:

Białystok
 • #Średnie ceny
 • #Styl artystyczny