Konsultantka ślubna/organizacja ślubu za granicą

7

Opis

NAJLEPSZA POLSKA FIRMA ŚLUBNA 2014 w kategorii – ŚLUB ZA GRANICĄ. Wyborem czytelników prestiżowego plebiscytu Bridelle na najlepszą polską firmę ślubną. 

Biuro Podróży 5 Events powstało z myślą o tych wszystkich, którzy pragną dobrze wypocząć, oraz szukają wyjątkowych podróży dla siebie oraz swoich najbliższych.

5 EVENTS zgodnie z prawem o usługach turystycznych jest organizatorem turystyki posiadającym wszelkie zezwolenia na organizowanie imprez turystycznych w kraju i na świecie na wszytskie możliwe strefy (Rejestr OTiPT Marszałaka Województwa Małopolskiego Z/30/2010)

Lidia Wandas

kontakt: lidia@jedziemynawakacje.pl

Organizacja ślubów za granicą oraz w Polsce
Oferta dla wymagających

Wykształcenie: Zarządzanie i Marketing w Turystyce na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie

Doświadczenie: jako pilot i rezydent dla wielu Touroperatorów na licznych kierunkach, najdłużej współpracując z Orbis Travel na stanowisku Destination Manager. Od kilku lat właścicielka biura podóży - specjalizacja podróże romantyczne.

O sobie: Dziś mam największą przyjemność zwiedzać, podróżować i dzielić się ciągle zdobywanym doświadczeniem z innymi. Najbardziej przyjemną rzeczą prócz podróżowania jest organizowanie podróży, imprez z pomysłem oraz ślubów!

Miejsce, do którego mogłabym wiecznie wracać: Grecja, a w szczególności Kreta - nigdy dosyć, ponadto Teneryfa, czyli europejska egzotyka, nieskazitelna Nowa Zelandia i mistyczna Tajlandia.

Nigdy nie zapomnę: Zapachu ziół w Górach Psiloristis na wiosnę, zapachu bryzy morskiej podczas wieczornych spacerów nad morzem kreteńskim, zapachu deszczu i widoku ze środka mostu w Mostarze.

Najpiękniejsze pamiątki z podróży: Wspomnienia, fantastyczne znajomości, które trwają do dziś, zdjęcia i kamyczki

Najpiękniejsza plaża: Ukochana plaża Balos (Kreta)

Najbliższa podróż: Spokojna podróż po Cykladach na delikatnych falach - małym jachtem z paczką najbliższych znajomych.

Podróż marzeń: Najwyższy czas na dokładne poznanie polskich zakamarków :-)

Szczegóły

Opinia/i (0)

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

0.0 0 opinii

Lista wszystkich lokalizacji Konsultantka ślubna/organizacja ślubu za granicą w Małopolskie:

Koźmice Wielkie 482 32-020 Wieliczka