Biuro Podróży 5 Events powstało z myślą o tych wszystkich, którzy pragną dobrze wypocząć, oraz szukają wyjątkowych podróży dla siebie oraz swoich najbliższych.

5 EVENTS zgodnie z prawem o usługach turystycznych jest organizatorem turystyki posiadającym wszelkie zezwolenia na organizowanie imprez turystycznych w kraju i na świecie na wszytskie możliwe strefy (Rejestr OTiPT Marszałaka Województwa Małopolskiego Z/30/2010)

 

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj 5 Events i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o 5 Events

4.9 17 opinii
Autor: Sylwia
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Z całego serca polecam 5Events Architekci ślubów marzeń! Mój ślub odbył się 21.04.2022 w Rzymie i dzięki 5Events, przecudownej Bernadetcie oraz opiece pani Agnieszki na miejscu w dniu ślubu, rzeczywiście został wykreowany na miarę największego marzenia! Kontakt z firmą, organizacja, pomoc, kreatywność podczas organizacji na najwyższym poziomie! Problemy pojawiające się po drodze, dla mnie dość stresujące, dla Bernadetty były tylko małą przeszkodą rozwiązaną w jednej chwili :D 5Evenst organizuje wszystko.. kościół, wystrój, bukiet, kolację, transport.. każdy szczegół, każdy detal. Było pięknie, magicznie, wyjątkowo - emocje nie do opisania. Dziękuję w imieniu swoim, męża oraz naszej rodziny! Dzięki 5 Events ten dzień upłynął bez zbędnego stresu i nerwów.

5 Events - właściwi ludzie na właściwym miejscu! Polecam każdemu! :)

Zgłoś nadużycie
Autor: Anna
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Nie polecam, ślub odbył się na Santorini. Konsultantka nie poinformowała a wszyskich kosztach przed przylotem na wyspę, nie zostały spełnione wszystkie prośby i ustalenia - ewidentne naciąganie na ilość klientów, świece obrus i inne dodatki wykorzystane na innych ślubach a koszty każdy pokrywał kosz nie maly - kilka swiec 90 euro. Bukiet na ślubie wyglądał jakby już ktoś go miał. Mimo prośby aby ślub odbył się w innym terminie naciąganie na współpracę z Ela Barteczko, mimo jasnego komunikatu że nie jesteśmy zainteresowani współpraca. Klient musi dostosować się pod termin narzucony przez firmę, koszty Ok 70k na 15 osób, a bez szału naprawdę. Nowa konsultantka na Santorini musi się jeszcze wiele nauczyć w kontekście obsługi klienta... Lidia robi co się da, ale nie smak pozostanie mimo pięknych zapewnień o ślubie marzeń. Bo przy pierwszych kontakcie konsultantka wypytywała o czym marzymy... szkoda ze nie słuchała i nie czytała maili:( 

Zgłoś nadużycie
Autor: milena
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Polecam z całego sera ślub mieismy na Dominkanie czekam z niecierpiwością na zdjęcia i filmik. Wszytsko było przygotowane profesjonalnie dziękujemy Pani Bernadetta mega super osoba. 

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Adres

Miasto: 32-020