5 Events

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

5 Events

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Biuro Podróży 5 Events powstało z myślą o tych wszystkich, którzy pragną dobrze wypocząć, oraz szukają wyjątkowych podróży dla siebie oraz swoich najbliższych.

5 EVENTS zgodnie z prawem o usługach turystycznych jest organizatorem turystyki posiadającym wszelkie zezwolenia na organizowanie imprez turystycznych w kraju i na świecie na wszytskie możliwe strefy (Rejestr OTiPT Marszałaka Województwa Małopolskiego Z/30/2010)

 

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj 5 Events i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Chcę wziąć udział!

Opinie o 5 Events

4.7
18 opinii
18 opinii
Profesjonalizm
(17)
(1)
Jakość/cena
(16)
(1)
(1)
Polecasz to?
(16)
(1)
(1)
annabeatapiechota
Autor: Anna
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

 Zachęcamy do skorzystania z usług 5Events. A dlaczego?... Bo zapragnęliśmy przypieczętować naszą Miłość w niezwykłym miejscu i 5 Events pomogło nam w tym. Uprzejma, rezolutna i konkretna Bernadetta wyszukała cudowne miejsce na skarpie, u podnóża wieży w Scopello na Sycylii. Ta energiczna osoba, przeprowadziła nas przez "drogę przygotowań ślubnych". Pomagała rozwiązywać problemy i doradzała. Była z nami w kontakcie i zawsze odpowiadała na wszelkie wiadomości.Na Sycylii opieką objęła nas, urocza i znająca doskonale sycylijskie realia, Emilia. Spełniała wszystkie nasze prośby i przeprowadziła, przez ceremonię ślubną. Nie sposób, nie wspomnieć o niezwykłym fotografie, Marcinie, który uwiecznił te niezwykłe chwile. Zatrzymał i uchwycił, to co ulotne w najpiękniejszy sposób.Bardzo dziękujemy całej TRÓJCY, która pomogła nam i uczyniła ten niezwykły moment jeszcze piękniejszym i niezapomnianym. 5EVENTS ma fantastycznych ludzi!

Polecamy samo Torre di Scopello, dla par które kochają morze, niezwykłe klimaty wież, wspaniałą kuchnię sycylijską i romantyzm do nieskończoności. A Tym który, jeszcze podkręcił atmosferę wieczoru był utalentowany skrzypek. Grał wspaniałe...

Życzymy Wszystkim Parom takiego ślubu!

Bardzo dziękujemy!

Anna i Krystian

Zgłoś nadużycie
sylwiamizerek9090
Autor: Sylwia
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Z całego serca polecam 5Events Architekci ślubów marzeń! Mój ślub odbył się 21.04.2022 w Rzymie i dzięki 5Events, przecudownej Bernadetcie oraz opiece pani Agnieszki na miejscu w dniu ślubu, rzeczywiście został wykreowany na miarę największego marzenia! Kontakt z firmą, organizacja, pomoc, kreatywność podczas organizacji na najwyższym poziomie! Problemy pojawiające się po drodze, dla mnie dość stresujące, dla Bernadetty były tylko małą przeszkodą rozwiązaną w jednej chwili :D 5Evenst organizuje wszystko.. kościół, wystrój, bukiet, kolację, transport.. każdy szczegół, każdy detal. Było pięknie, magicznie, wyjątkowo - emocje nie do opisania. Dziękuję w imieniu swoim, męża oraz naszej rodziny! Dzięki 5 Events ten dzień upłynął bez zbędnego stresu i nerwów.

5 Events - właściwi ludzie na właściwym miejscu! Polecam każdemu! :)

Zgłoś nadużycie
hanza
Autor: Anna
1
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Nie polecam, ślub odbył się na Santorini. Konsultantka nie poinformowała a wszyskich kosztach przed przylotem na wyspę, nie zostały spełnione wszystkie prośby i ustalenia - ewidentne naciąganie na ilość klientów, świece obrus i inne dodatki wykorzystane na innych ślubach a koszty każdy pokrywał kosz nie maly - kilka swiec 90 euro. Bukiet na ślubie wyglądał jakby już ktoś go miał. Mimo prośby aby ślub odbył się w innym terminie naciąganie na współpracę z Ela Barteczko, mimo jasnego komunikatu że nie jesteśmy zainteresowani współpraca. Klient musi dostosować się pod termin narzucony przez firmę, koszty Ok 70k na 15 osób, a bez szału naprawdę. Nowa konsultantka na Santorini musi się jeszcze wiele nauczyć w kontekście obsługi klienta... Lidia robi co się da, ale nie smak pozostanie mimo pięknych zapewnień o ślubie marzeń. Bo przy pierwszych kontakcie konsultantka wypytywała o czym marzymy... szkoda ze nie słuchała i nie czytała maili:( 

Zgłoś nadużycie
Zobacz więcej

Adres

Miasto: 32-020

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt