5 Events

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

5 Events

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Biuro Podróży 5 Events powstało z myślą o tych wszystkich, którzy pragną dobrze wypocząć, oraz szukają wyjątkowych podróży dla siebie oraz swoich najbliższych.

5 EVENTS zgodnie z prawem o usługach turystycznych jest organizatorem turystyki posiadającym wszelkie zezwolenia na organizowanie imprez turystycznych w kraju i na świecie na wszytskie możliwe strefy (Rejestr OTiPT Marszałaka Województwa Małopolskiego Z/30/2010)

 

Opinie o 5 Events

4.7
19 opinii
19 opinii
Profesjonalizm
(18)
(1)
Jakość/cena
(17)
(1)
(1)
Polecasz to?
(17)
(1)
(1)
adam2107rm
Autor: Adam
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Ślub konkordatowy nad jeziorem Garda lipiec 2022!

 Z całego serca polecamy firmę 5 Events, a w szczególności organizację ślubu i przyjęcia przez wspaniałe, inspirujące i przesympatyczne Bernadettę i Agnieszkę. Nie ma takich słów, żeby wyrazić jak bardzo jesteśmy wdzięczni i szczęśliwi, że nasze marzenie o przepięknym, wzruszającym ślubie i bajkowym przyjęciu we Włoszech nad jeziorem Garda stało się rzeczywistością. Wszystko było zrealizowane idealnie. Wspaniała organizacja i dbałość o każdy szczegół. Przerosło to nasze najskrytsze oczekiwania. Wszyscy goście byli oczarowani organizacją ślubu i przyjęcia. Było to ogromne przeżycie. Było cudownie i niczego byśmy nie zmienili. Czuliśmy się zaopiekowani od samego początku. Dziewczyny poprowadziły nas przez cały proces związany z formalnościami, a także zajęły się kompleksową oprawą ślubu, przyjęcia oraz kwestiami pobytu. Dzięki dziewczynom mogliśmy w pełni cieszyć się Naszym Dniem, bo byliśmy spokojni, że wszystko będzie idealnie. Przez wiele miesięcy byliśmy w stałym kontakcie z Bernadettą, która z ogromnym zaangażowaniem udzielała wyczerpujących odpowiedzi i wykazywała się cierpliwością do nas na każdym kroku. Na miejscu dodatkowo zaopiekowała się nami Agnieszka, która realizowała plan po stronie włoskiej. Czuliśmy się bardzo swobodnie w towarzystwie naszych konsultantek oraz fotografów. Dzięki ogromnemu doświadczeniu i kreatywności fotografów, mamy przepiękne zdjęcia, które zabierają nas do tamtych chwil za każdym razem gdy je oglądamy. Wspaniali podwykonawcy. Catering na najwyższym poziomie. Przepiękne dekoracje, kompozycje kwiatowe i tekstylia.

Dla tych ludzi nie ma rzeczy niemożliwych! :)

Dziękujemy za niesamowite i cudowne wspomnienia na całe życie :) :*

Justyna i Adam

Zgłoś nadużycie
annabeatapiechota
Autor: Anna
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

 Zachęcamy do skorzystania z usług 5Events. A dlaczego?... Bo zapragnęliśmy przypieczętować naszą Miłość w niezwykłym miejscu i 5 Events pomogło nam w tym. Uprzejma, rezolutna i konkretna Bernadetta wyszukała cudowne miejsce na skarpie, u podnóża wieży w Scopello na Sycylii. Ta energiczna osoba, przeprowadziła nas przez "drogę przygotowań ślubnych". Pomagała rozwiązywać problemy i doradzała. Była z nami w kontakcie i zawsze odpowiadała na wszelkie wiadomości.Na Sycylii opieką objęła nas, urocza i znająca doskonale sycylijskie realia, Emilia. Spełniała wszystkie nasze prośby i przeprowadziła, przez ceremonię ślubną. Nie sposób, nie wspomnieć o niezwykłym fotografie, Marcinie, który uwiecznił te niezwykłe chwile. Zatrzymał i uchwycił, to co ulotne w najpiękniejszy sposób.Bardzo dziękujemy całej TRÓJCY, która pomogła nam i uczyniła ten niezwykły moment jeszcze piękniejszym i niezapomnianym. 5EVENTS ma fantastycznych ludzi!

Polecamy samo Torre di Scopello, dla par które kochają morze, niezwykłe klimaty wież, wspaniałą kuchnię sycylijską i romantyzm do nieskończoności. A Tym który, jeszcze podkręcił atmosferę wieczoru był utalentowany skrzypek. Grał wspaniałe...

Życzymy Wszystkim Parom takiego ślubu!

Bardzo dziękujemy!

Anna i Krystian

Zgłoś nadużycie
sylwiamizerek9090
Autor: Sylwia
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Z całego serca polecam 5Events Architekci ślubów marzeń! Mój ślub odbył się 21.04.2022 w Rzymie i dzięki 5Events, przecudownej Bernadetcie oraz opiece pani Agnieszki na miejscu w dniu ślubu, rzeczywiście został wykreowany na miarę największego marzenia! Kontakt z firmą, organizacja, pomoc, kreatywność podczas organizacji na najwyższym poziomie! Problemy pojawiające się po drodze, dla mnie dość stresujące, dla Bernadetty były tylko małą przeszkodą rozwiązaną w jednej chwili :D 5Evenst organizuje wszystko.. kościół, wystrój, bukiet, kolację, transport.. każdy szczegół, każdy detal. Było pięknie, magicznie, wyjątkowo - emocje nie do opisania. Dziękuję w imieniu swoim, męża oraz naszej rodziny! Dzięki 5 Events ten dzień upłynął bez zbędnego stresu i nerwów.

5 Events - właściwi ludzie na właściwym miejscu! Polecam każdemu! :)

Zgłoś nadużycie
Zobacz więcej

Adres

Miasto: 32-020

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt