PL Zaloguj
PL

Suknie ślubne couture: YolanCris 2016!

 

Na pokazie kolekcji  marki YolanCris 2016 prowadzonej przez siostry Yolanda i Cristina, swietuje swoje dziesięciolecie w branzy mody ślubnej. Kolekcja jubileuszowa nazywa Orquidea -Orchid- i przedstawiona zostala na Barcelona Bridal Week, to wyznacznik mody slubnej na sezon 2016.

Kolekcja została podzielona na dwie części. W pierwszej mieliśmy okazję docenić romantyczne suknie ślubne klasycznych wzorów na miarę paryskiej mody, haute couture, z haftami i dekoltami, reprezentujący delikatność i piękno, możemy zobaczyć kamienie, kwiatowe wzory, jedwab, tiul, koronki, organzy oraz wiele detali, które tworzą kolekcje. Ostateczna sukna sprawiła, że poziom pokazu mógłby zostać spokojnie przeniesiony na wybiegi w Nowym Jorku i Paryżu, dzięki temu pokazowi mogli poczuć to samo bez opuszczania swojego miejsca.

W drugiej części możemy znaleźć to, co byłoby odpowiednikiem kolekcji ze wzorów Folk boho sukienek dla narzeczonych. Jej subtelne, proste linie są przykładem, tego,że marka należy do nowoczesnych marek na rynku ślubnym. Nie ma tutaj przypadkowych wzorów, jest utrzymany szyk linii YolanCris, czyli znak rozpoznawczy marki- nakładające się tekstury tkanin, ręcznie wykonanymi elementami.

Po obejrzeniu filmu możesz również obejrzeć naszą pełną galerię.

Podoba Ci się artykuł? Podziel się nim

Więcej informacji

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz Firmę albo jesteś profesjonalistą w branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 19 krajach. Więcej informacji