Piękne wideo ślubne z Barcelony! Cudownie uchwycone momenty, zapraszamy!

Jola i Grzegorz idealnie do siebie pasują! Chcesz poznać tę wspaniale dobraną Parę? To nie możesz nie obejrzeć tego wideo! Jest piękne! Ten film zaskakuje już na samym początku- pierwsze jego kadry to relacja ze stadionu, z meczu. To nie zdarza się codziennie na filmach ślubnych. Dlatego ta propozycja jest niezwykle oryginalna i intrygująca. Jola w dniu ślubu wręcz zachwycała swoim wyglądem. Mocno podkreślone oczy promieniowały radością i szczęściem.

Ta absolutnie śliczna Panna Młoda zarażała wszystkich swoją radością. Tak, ślub to najszczęśliwszy dzień ze wszystkich dni. To piękne! Stroje ślubne to coś magicznego. Sprawiają, że zarówno Panna Młoda jak i Pan Młody wyglądają niczym księżniczka i książę z bajki. To jak czary!

Film wyróżnia się ciekawą konstrukcją. Wspomniana na początku Barcelona jest motywem, który wciąż wraca- relacja z przygotowań do ślubu, z samej uroczystości i wesela jest przeplatana zachwycającymi kadrami z Barcelony. To miasto jest takie piękne! Zachwyca! Uczucie łączące Jolę i Grzegorza jest niesamowite. Jest widoczne w każdym geście i słowie. Ta czułość jest niesamowita i piękna. Niech trwa i trwa. Wieczność!

Skontaktuj się z firmami ślubnymi powiązanymi z artykułem:

Podoba Ci się artykuł? Podziel się nim

Więcej informacji

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz Firmę albo jesteś profesjonalistą w branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 19 krajach. Więcej informacji