7 dekoltów najlepszych dla Twojej sukni ślubnej 2017!

Zapewne większość z Was już od dzieciństwa marzyła o swojej idealnej sukni ślubnej. Pamięć ludzka to rzecz zawodna, ale na pewno wciąż macie w sobie zarys tej idealnej kreacji, w której macie poczuć się niczym księżniczki. Dlatego w tym video pokażemy Wam dekolty do idealnych sukien ślubnych na 2017 rok.

Wybierając doskonały dekolt do swojej idealnej sukni ślubnej trzeba wziąć pod uwagę przede wszystkim kształt ciała- w końcu suknia ma ukrywać niedoskonałości, a eksponować zalety sylwetki. W końcu chcesz wyglądać jak najpiękniej! W tym video odnajdziesz różnorodne dekoltyod takich pod szyję, łódkowych, które są bardzo eleganckie (i wspaniale sprawdzają się w przypadku kobiet, które mają mały biust). Najbardziej romantyczny i tradycyjny jest dekolt w kształcie serca- on wspaniale eksponuje ramiona. Doskonale sprawdza się w przypadku długiej spódnicy.

Może zdecydujesz się na dekolt w kształcie litery V? Jest trochę śmielszy- sprawdzi się, jeżeli chcesz wyeksponować trochę więcej ciała. To bardzo zmysłowe! Ten typ dekoltu jest idealny dla kobiet, które mają krótszą szyję- świetnie ją wydłuży. Może wybierzesz dekolt na plecach? Takie propozycje odnajdziesz u marek takich jak: Rosa Clara, Pronovias, Cymbeline

Nadal nie wybrałaś dekoltu do swojej sukni ślubnej? Odkryj ten film i zobacz najpiękniejsze dekolty do sukien ślubnych na 2017 rok!

Podoba Ci się artykuł? Podziel się nim

Więcej informacji

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz Firmę albo jesteś profesjonalistą w branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 19 krajach. Więcej informacji