Tylko tak jedyne wesele w stodole wszystkich świętych! Nie przegap!

Jest takie magiczne miejsce nieopodal Warszawy, we wsi Regów, pośród brzóz, łąk i stawów stoi stodoła. Nie jest to bynajmniej wiejska zagroda, ale nowoczesna przestrzeń architektoniczna perełka o niebanalnym designie. Tam też swoje wesele zorganizowali Asia i Piotrek. Chcesz się przekonać jaki był efekt tych działań? To musisz zobaczyć tę galerię!

Vasco Images
Vasco Images
Vasco Images

Przygotowania

Zazwyczaj w dniu ślubu trudno pozbyć się stresu, ale lepiej zachować spokój. Przygotowania Asi i Piotrka przebiegały w bardzo zgodnym i zharmonizowanym rytmie. To był spokój godny pozazdroszczenia. Dzięki temu wszystko zostało dopięte na ostatni guzik.

Vasco Images
Vasco Images

Para

Asia i Piotrek są naprawdę piękną Parę. Są to ludzie obdarzeni wielkim poczuciem stylu i gustem. Widać to w każdym aspekcie ich życia. Mają w sobie wiele wdzięku i uroku osobistego. Kiedy człowiek na nich patrzy, to sam nie wie, kiedy zaczyna się uśmiechać. Jest w nich prawdziwa magia.

Vasco Images
Vasco Images
Vasco Images
Vasco Images
Vasco Images

Ślub

Kościół, w którym odbywał się ślub był naprawdę piękny. Ta architektura zachwycała. Piękno w połączeniu z subtelnością zawsze daje świetny efekt. Wszyscy czekali na moment, kiedy Asia i Piotrek będą sobie przysięgali sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską. To była wzruszająca chwila. Wszyscy się oddali magii tego momentu. W końcu drogi życiowe dwojga ludzi połączyły się w jedną.

Vasco Images

Stroje

Panna Młoda jest prześliczną kobietą. Zdecydowała się na wspaniałą koronkową suknię. Ten fason był bardzo kobiecy. Asia prezentowała się w nim wspaniale. Niczym Pani Wiosna. Dobrze dobrany makijaż i fryzura wspaniale uzupełniły całość. Oczy się cieszyły patrząc na nią. Piotrek wybrał klasyczny garnitur. Razem wyglądali jak z filmu. Piękni, młodzi ludzie.

Vasco Images
Vasco Images
Vasco Images
Vasco Images

Miejsce

Stodoła wszystkich świętych nazywana jest Oczyszczalnią. Jest to miejsce inne niż wszystkie, stworzone przez ludzi z wizją i pasją, otwartych na kreatywne działania. Tutaj możemy odnaleźć spokój ciała i ducha- po prostu doznać „oczyszczenia”

Vasco Images
Vasco Images
Vasco Images

Dekoracje

Asia wybrała bukiet w kolorze kanarkowym. To był świetny pomysł. Wspaniale uzupełniał subtelną stylizację. Jeżeli chodzi o dekorację miejsca, w którym odbywało się wesele, to Asia wspólnie z Piotrkiem zdecydowali się na delikatny, rustykalny klimat. Całość prezentowała się świetnie i wspaniale wkomponowała się z atmosferą Stodoły.

Vasco Images
Vasco Images
Vasco Images
Vasco Images
Vasco Images
Vasco Images

Sesja

Portrety Asi i Piotra są naprawdę obłędne. Urzekający mini plener wykonany podczas wesela zachwyca naturalnością. Materiał jest niesamowicie spójny. Całość ujmuje delikatnością, dbałością o detale i wiosennym charakterem. To prawdziwa uczta dla oczu!

Vasco Images
Vasco Images
Vasco Images
Vasco Images
Vasco Images
Vasco Images
Vasco Images

Wesele

Wesele odbywało się w Stodole. Wszyscy byli pod wielkim wrażeniem tego miejsca. Nic w tym dziwnego- to miejsce jest prawdziwą perełką architektoniczną. To było coś niesamowitego.

Vasco Images
Vasco Images
Vasco Images

Zabawa również była wyśmienita. Muzyka poderwała wszystkich z krzeseł. Najwytrwalsi tancerze schodzili z parkietu dopiero nad ranem.

Nowożeńcy: Joanna i Piotr | Data ślubu: 30 maja 2015 | Ślub: Kościół Św. Anny / Warszawa | Wesele: Stodoła Wszystkich Świętych Zwana Oczyszczalnią | Fotografia: Michał Najberg / VASCO IMAGES |

 

Skontaktuj się z firmami ślubnymi powiązanymi z artykułem:

Podoba Ci się artykuł? Podziel się nim

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz Firmę albo jesteś profesjonalistą w branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 19 krajach. Więcej informacji