Tydzień sześcioosobową grupą na Santorini, a przy okazji zjawiskowy ślub!

Ta opowieść mogłaby być bardzo długa, zawiła, pełna szczegółów. Ale po co opowiadać słowami, skoro można obrazami, przepięknymi zdjęciami. Taki jest reportaż ślubny Kasi i Kamila. Ich wizyta na Santorini. To naprawdę malownicze miejsce. Są tam plaże i klify, latarnie morskie, tawerny, porty i górskie bezdroża schodzące do plaży. To miejsce jest iście magiczne. W tak niesamowitych okolicznościach przyrody odbył się ślub Kasi i Kamila. Zapraszamy na fantastyczną, pisaną zdjęciami, romantyczną opowieść.

Para

Kasia i Kamil są cudną Parą. Ona jest sympatyczną szatynką, a On przystojnym brunetem. Razem prezentują się po prostu świetnie- niczym bohaterowie jakiegoś filmu. Nic dziwnego- w takich okolicznościach przyrody, nic tylko kręcić filmy o miłości. Najpiękniejsze! Od Kasi i Kamila nie sposób oczy oderwać. Niesamowite jest to, w jaki sposób na siebie patrzą- jakby świata poza sobą nie widzieli. W końcu- „Ty i ja, najmniejsze państwo świata”.

DR5000.com
DR5000.com
DR5000.com
DR5000.com
DR5000.com
DR5000.com
DR5000.com

Przygotowania

Ważnym etapem każdych przygotowań ślubnych jest wszystko to, co się dzieje w Wielkim Dniu. Kasia z przyjemnością oddała się zabiegom pielęgnacyjnym. W końcu każda kobieta to lubi. Przyjemnością było patrzenie na to, jak piękniała z każdą chwilą. Promieniała radosnym blaskiem- każda Panna Młoda ma w sobie to coś. Kamil również z wielkim skupieniem przygotowywał się do Wielkiego Dnia. Mając przy sobie tak piękną kobietę, sam musiał prezentować się atrakcyjnie.

DR5000.com
DR5000.com
DR5000.com
DR5000.com

Ślub

Ta ceremonia była niesamowita. Niezwykle nastrojowa i romantyczna. Kiedy Kasia i Kamil przysięgali sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską, to wydarzyło się coś niesamowitego- zatriumfowała miłość. Magia wprost unosiła się w powietrzu. To było coś po prostu cudownego. Wszyscy byli pod wielkim wrażeniem.

DR5000.com

Dekoracje

Głównym kolorem tego ślubu i wesela był biały- to typowo ślubna barwa. Dekoracje z delikatnej tkaniny w połączeniu z subtelnym wiatrem stworzyły niezwykły efekt- pełen lekkości i delikatności.

DR5000.com
DR5000.com
DR5000.com
DR5000.com

Stroje

Kasia zdecydowała się na stylizację, która była doskonale skomponowała się z klimatem, który panuje na Santorini- jej suknia była w kolorze kości słoniowej, co prezentowało się niezwykle delikatnie. Warto zwrócić uwagę również na krój, który wyeksponował atuty jej kobiecej figury. Całość prezentowała się świetnie. Kamil również zadbał o stylizację- w końcu u boku takiej kobiety musiał prezentować się świetnie. Ta muszka była przysłowiową kropką nad i.

DR5000.com
DR5000.com
DR5000.com
DR5000.com
DR5000.com

Wesele

Zabawa weselna odbywała się w pięknych okolicznościach przyrody. To miejsce prezentowało się po prostu cudownie. Atmosfera panująca podczas tego wydarzenia była niesamowita. Wpłynęło na to wielkie szczęście, które wprost promieniowało z Pary Młodej i entuzjazm, jaki cechował jej Gości.

DR5000.com
DR5000.com
DR5000.com
DR5000.com
DR5000.com
DR5000.com
DR5000.com
DR5000.com
DR5000.com
DR5000.com
DR5000.com

Sesja

Te zdjęcia oszałamiają swoim subtelnym pięknem. Uwagę zwraca gra kolorów. Połączenie delikatnej bieli z nasyconym błękitem robi wielkie wrażenie.

DR5000.com
DR5000.com
DR5000.com
DR5000.com
DR5000.com
DR5000.com

Piękne światło tworzy iście magiczną atmosferę. To coś godne pozazdroszczenia. Takie zdjęcia na pewno będą wspaniałą pamiątką dla Kasi i Kamila na wiele długich lat, które oczywiście spędzą wspólnie.

Oprawa fotograficzna: DR5000.com

Skontaktuj się z firmami ślubnymi powiązanymi z artykułem:

Podoba Ci się artykuł? Podziel się nim

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz Firmę albo jesteś profesjonalistą w branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 19 krajach. Więcej informacji