PL Zaloguj
PL

Smokey eyes na ślub

Smokey eyes w wersji ślubnej Źródło: abcslubu.pl Fot. Beata Augustyniak i Aga Cudak

Panny Młode wybierają przeważnie delikatny, naturalny makijaż w obawie przed krytyką ze strony rodziny. Jednak naturalne piękno można wydobyć nie tylko delikatnym, ale także bardziej wyraźnym makijażem.

Asia jest moją dobrą znajomą od dawna, kiedy to obie stawiałyśmy pierwsze kroki jako modelki podczas wspólnych pokazów mody i sesji zdjęciowych. Znałyśmy się od strony modelingu, jak również w późniejszym czasie od strony wizażu, zatem Asia nie wyobrażała sobie, aby kto inny niż ja przygotowywał ją do ślubu.

Smokey eyes Panny Młodej Źródło: abcslubu.pl Fot. Beata Augustyniak i Aga Cudak

Z jednej strony była to dla mnie ogromna radość z zaufania, jakim obdarzyła mnie Asia w tak ważnym dla niej dniu, a z drugiej strony wielkie wyzwanie dla mnie.

Źródło: abcslubu.pl Fot. Beata Augustyniak i Aga Cudak

 

Pomysłów na makijaż ślubny miałyśmy wiele. Postawiłyśmy jednak na wyrazistość oczu, podkreślając je zdecydowanym, mocnym, ale i zmysłowym makijażem. Smoky eyes w połączeniu z dodatkowo użytym eyelinerem, mocno wytuszowanymi rzęsami i odrobiną doczepionych kępek rzęs dały wspaniały efekt.

 

Zadbana i gładka cera Asi nie wymagała wielu zabiegów korygujących, dlatego nałożyłyśmy niewielką ilość podkładu z dodatkiem korektora w okolicach oczu, tak by wydobyć i podkreślić atuty wygładzonej delikatnej skóry. Kości policzkowe musnęłyśmy odrobiną różu. Usta natomiast subtelnie pokryłyśmy błyszczykiem w delikatnym malinowym odcieniu. Neutralność ust miała na celu wydobycie na pierwszy plan zmysłowego smokey eyes Asi.

Asia i Bartek jak większość Par Młodych zdecydowali się na plenerową sesję ślubną w innym terminie niż dzień ślubu.

 

 

Źródło: abcslubu.pl Fot. Beata Augustyniak i Aga Cudak

Powtórzyłyśmy zatem makijaż, a zmysłowy wizerunek Asi dopieściłam upinając jej włosy w formie zwiewnych fal i skrętów. Rezultaty możecie ocenić sami.

Źródło: abcslubu.pl Fot. Beata Augustyniak i Aga Cudak

Tekst, makijaż i stylizacja fryzur: Ekspert portalu abcslubu.pl – Beata Augustyniak
Fot: Aga Cudak /Młoda Para: Asia & Bartek
Źródło: abcslubu.pl /www.abcslubu.pl /http://www.facebook.com/abcslubu

Chcesz wykonać smokey eyes samodzielnie? Zobacz nasz poradnik smokey eyes w 5 krokach!

Chcesz poznać więcej ślubnych propozycji i ciekawostek? Śledź nas na Twitter albo Blip, oraz dołącz do nas na Facebook’u! 

Podoba Ci się artykuł? Podziel się nim

Więcej informacji

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz Firmę albo jesteś profesjonalistą w branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 19 krajach. Więcej informacji