Ślubna sesja zdjęciowa w stylu pin-up

Zespół Zankyou tworzony jest przez osoby z pasją, którym tematy związane ze ślubem nigdy się nie nudzą. Dziś poznacie redaktorkę z Brazylii, która dołączyła do zespołu kilka lat temu i niezmiennie tworzy kreatywne projekty, które chętnie pokazujemy w Magazynie Zankyou.

Rafaela od zawsze interesowała się kulturą pin-up. I choć jej własny ślub był wyjątkowy, postanowiła raz jeszcze ubrać suknię ślubną i już ze swoim mężem wystąpić w roli panny młodej i pana młodego pin-up. Poniżej możecie zobaczyć efekty niezwykłej sesji, w której udział wzięli najlepsi dostawcy ślubni.

Scenerię stanowił piękny Madryt. Te industrialne fotografie ślubne wykonał brazylijski fotograf Nathan Thrall ze swoim zespołem. Stylistką była artystka Nikita Nipone, która jest także autorką krótkiej sukienki ślubnej, którą miała na sobie Rafaela. Fryzury i makijaż to dzieło Peluqueria Francisco Anaya, a akcesoria ślubne noszone przez pannę młodą to marka El Tocador de La Novia. Owocowe zdjęcia wykonano w kawiarni Bahiana Club. Całość miała wyglądać lekko, słonecznie i dziewczęco.

Fot. Nathan Thrall Photography

Przygotowanie i realizacja odbyła się w bardzo przyjemnej atmosferze, co jak najbardziej widać na zdjęciach!

Fot: Nathan Thrall Photography

Jako główny dodatek do sukni ślubnej, panna młoda wybrała spinkę z dużą kokardą od El Tocador de La Novia. Taki fascynator doskonale podkreśla wdzięk krótkiej sukni ślubnej. Zobacz jakie jeszcze akcesoria są najmodniejsze w 2014 roku w modzie ślubnej.

Fot: Nathan Thrall Photography
Fot: Nathan Thrall Photography

Krótka sukienka ślubna od Nikita Nipone to idealna propozycja dla panny młodej Pin up. Delikatna, zdobiona na gorsecie i wykończeniu spódniczki. Długość za kolano będzie odpowiednia dla większości kobiet. Jeszcze bardziej uniwersalne są suknie ślubne o długości do łydki.

Fot: Nathan Thrall Photography
Fot: Nathan Thrall Photography
Fot: Nathan Thrall Photography

Koronka przeplata się tu z delikatnymi kwiatkami gipsówki, o których pisaliśmy już tutaj, pokazując Wam niezwykłe bukiety ślubne i wianki z tej niepozornej rośliny.

El Tocador de La Novia
Fot: Nathan Thrall Photography
Fot. Nathan Thrall Photography
Fot. Nathan Thrall Photography
Foto: Nathan Thrall Photography
Fot. Nathan Thrall Photography
Foto: Nathan Thrall Photography

Mamy nadzieję, ze ta sesja stanowi dla Was inspirację, którą wykorzystacie przy pracy ze swoim fotografem ślubnym. Kreatywny pomysł to połowa sukcesu udanej sesji zdjęciowej, a taka stanowi pamiątkę na długie lata. Więcej propozycji sesji zdjęciowej znajdziecie w kategorii “fotograf i kamerzysta ślubny” oraz w galerii Zankyou.

Podoba Ci się artykuł? Podziel się nim

Więcej informacji

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz Firmę albo jesteś profesjonalistą w branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 19 krajach. Więcej informacji