Ślub w jesiennych barwach, czyli mąż i żona w kolorach! Zapraszamy!

W życiu każdego człowieka pojawiają się etapy edukacji, w których za różnorodność możemy podziękować życiu. Od podstawówki do studenckiego życia, przeplatają się w codzienności ludzie, którzy z biegiem czasu stają się naszymi przyjaciółmi lub partnerami życiowymi. Jako, że szkolnictwo to większość lub całość naszego życia, ilość poznanych osób jest ogromna. Sztuką prawdziwej szkoły jest odnalezienie osoby jedynej, na całe życie.

FotoJac(e)k
FotoJac(e)k
FotoJac(e)k

Oprawa ślubna

Wystrój, ubiór, a nawet muzyka jest kwestią indywidualną każdej pary, która przygotowywać będzie się do uroczystości ślubnych. Zdecydowali więc, że ślub odbędzie się w kościele, a dekoracją będą fioletowe wrzosy. Kwiatami zajęła się firma „u Kamili ”, która profesjonalnie i uroczyście przygotowała wystrój kościoła. Oprawa ślubna to również obrączki, wykonane z własnego złota, jak i małych dokończeniach, złoceniach przez dokupioną resztę złota. Obrączki wykonane zostały z pomocą jubilera z Drezdenka. Pierścionek ślubny pochodzi jednak z- cytując „jakiegoś sklepu ze Szczecina” A od podstaw każdego ślubu, do szczegółów każdej decyzji, przechodząc przez stroje i wystroje docieramy do pary młodej.

FotoJac(e)k
FotoJac(e)k
FotoJac(e)k
FotoJac(e)k
FotoJac(e)k
FotoJac(e)k

Wesele

Wesele, które trwało do białego rana. Jak twierdzi para i potwierdzają to goście tańczący do szóstej rano, nie mogło przeminąć bez poprawin. Zanim jednak noc tańców naszła wschodzącym słońcem, pojawiały się chwilę śmiechu, jak i wzruszeń. Szczególnym momentem, który wspomina Paulina z Radkiem to moment składania podziękowań rodzicom, który wzbudził wiele emocji. Emocje wzbudziły również problemy, które pojawiły się tego dnia. Rodzina pana młodego jednak nie mogła zawieść i dotarła na lawecie, można powiedzieć w samą porę. Jest to moment, który utkwił parze szczególnie w pamięci, ale również wzbudził radość i śmiech, który towarzyszył przez wieczór przekraplany tańcem i zabawą. Na weselu nie zabrakło również zabaw, równie tradycyjnych.

FotoJac(e)k
FotoJac(e)k

Poznanie i pierwsze decyzje

Wspólnie kończyli szkołę, a nawet klasę, w której się poznali. Przez lata szkolne, życie i budowanie więzi, zaszła pomiędzy naszym dwojgiem zmiana w etapie edukacji, która kończyć miała się tradycyjnym weselem. Para młoda, datę ślubu ustaliła na 10 października 2015 roku, a do tego czasu czekały ich przygotowania związane z suknią ślubną, garniturem, oprawą całego wesela i poprawinami.

FotoJac(e)k
FotoJac(e)k
FotoJac(e)k
FotoJac(e)k

Para młoda

Para młoda posłużyła się klasyką, do której przywarło piękno jedności. Ponadto, ukazała wagę, wartość i patos trwającej chwili. Panna młoda, Paulina, ubrana w suknię ze sklepu „Bolero”, szyta na krój równie klasyczny. Delikatność ujęła w koronce, która w formie sweterku okrywała górą część ciała panny młodej. Suknia prosta, popuszczona lekką warstwą ku dołu. Obuwie panna młoda wybrała ze stylu „balerinek”, które ozdobione były pozłoceniami. Fryzurą panny młodej zajął się salon fryzjerski „Majzlik” Pan młody, Radek, podczas ceremonii ślubnej wystąpił w mundurze. Podczas zabaw zmienił strój na garnitur, który zakupił w sklepie „ Lancerto”. Garnitur był w odcieniach granatu, z białą koszulą i jasnym krawatem idealnie komponowały się skarpetki w paski, które dodały zaskakującego luzu również na zdjęciach. Butem idealnym do tańczenia okazał się czarny, skórzany mokasyn.

FotoJac(e)k
FotoJac(e)k

Sesja

W tradycji uroczystości pojawia się możliwość zatrzymania chwili. Jedyną możliwością oprócz wspomnień, aby przypominać o tym dniu będzie album. Album, który otwierając się, zwiastować będzie ponowne przeżycie niesamowitych chwil uniesienia. Chwil uniesienia Pauliny i Radek, dzięki ich sesji ślubnej, która rozpoczyna się pięknymi uśmiechami. Para młoda sfotografowana została na tle białego domu, mąż w garniturze, żona w pięknym wianku.

FotoJac(e)k
FotoJac(e)k
FotoJac(e)k

Szczere uśmiechy i miłość w oczach uchwycona na powietrzu, w krajobrazie kolorów wiosny i drzew. Pomarańczowe liście, zielona trawa i prawdziwe, szczęśliwe, wspólne marzenia. W otoczeniu koni i pięknego krajobrazu podziwiać możemy Paulinę i Radka na nowej drodze, która- życzymy, niech trwa przez cały jego okres w radości, miłości i spełnieniu.

Autorka tekstu: Klaudia Bawolska

Oprawa fotograficzna: FotoJac(e)k

Skontaktuj się z firmami ślubnymi powiązanymi z artykułem:

Podoba Ci się artykuł? Podziel się nim

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz Firmę albo jesteś profesjonalistą w branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 19 krajach. Więcej informacji