Przepiękna sesja ślubna! Zobacz ją!

Kinga i Marcin są Parą, którą połączył egzotyczny Egipt. To właśnie tam się poznali- pracowali jako animatorzy. Może nie mieli pierwszej randki, ale przecież spędzali ze sobą prawie 24 godziny na dobę. To przecież jak jedna, wielka randka. I to w Egipcie! To wspaniałe, wielobarwne miejsce stało się tłem dla ich pięknej historii miłosnej. Czy może być piękniej? A jaka zachwycająca jest ich sesja ślubna! Nie możesz tego przegapić!

Storyboard Studio
Storyboard Studio
Storyboard Studio
Storyboard Studio
Storyboard Studio

Kinga prezentuje się zachwycająco. Twarzowa fryzura w połączeniu z pięknym makijażem daje niesamowity efekt. To śliczna Panna Młoda! A suknia ślubna to po prostu kreacja księżniczki. Koronka dodaje dziewczęcego uroku, a fason podkreśla zalety kobiecej sylwetki. Zachwyt w oczach Marcina jest jak najbardziej uzasadniony.

Storyboard Studio
Storyboard Studio

Marcin również wyglądał bardzo przystojnie. Granatowy garnitur w połączeniu z czerwoną muchą daje niesamowity efekt- równocześnie bardzo elegancki i nowoczesny. Coś nie do połączenia? A jednak- da się!

Sesja ślubna to wyjątkowy typ fotografii. Upamiętnia najważniejsze chwile w życiu człowieka- moment, kiedy postanowił połączyć swoją drogę życiową z tą drugą osobą. To wspaniały czas. Dlatego zdjęcia, które są swojego rodzaju archiwum, takim upamiętnieniem wspomnień (bo w końcu ludzka pamięć to rzecz zawodna), powinny być po prostu piękne. I tak też jest w tym przypadku. Kinga i Marcin mają pamiątkę najlepszą z możliwych

Storyboard Studio
Storyboard Studio

Zdjęcia zostały również zrealizowane na plaży. Zmienia to klimat fotografii- z takiego rustykalnego, przechodzimy bardziej w melancholijny, spokojny, ale równocześnie wciąż pełen uroku. Plaża jest niezwykłym miejscem, gdzie spotykają się żywioły. Tak też jest w związku między kobietą a mężczyzną. Często się różnimy, ale jest miejsce, gdzie nasze różnice mogą się spotkać i w jakiś sposób porozumieć.

Storyboard Studio

Zdjęcia zostały zrealizowane na łonie natury. To było genialne rozwiązanie. Nic nie jest tak fotogeniczne jak przyroda. A w połączeniu z młodymi, szczęśliwymi, zakochanymi w sobie ludźmi efekt jest wręcz doskonały. Jest pięknie!

W sesji odnajdziemy zdjęcia kolorowe, ale też czarno-białe. Te kolorowe uderzają bogactwem barw i odcieni. Zachwycają radosną przyrodą i szczęściem promieniującym od Pary. To wspaniałe obrazy. Te zdjęcia, które są utrzymane w biało-czarnej kolorystyce mają trochę inny charakter. Są bardzo eleganckie i szykowne. Wyglądają niczym kadry z filmu. Jakiego? Najpiękniejszego, bo o miłości.

Fotograf po mistrzowsku wykorzystał światło. Zdjęcia były realizowane w różnych porach dnia, ale zdecydowanie najbardziej magiczne są te fotografie, które wykonano o zachodzie słońca. Światło jakie jest wtedy jest naprawdę niezwykłe. Wręcz czarodziejskie. Buduje niesamowity klimat zdjęć.

Storyboard Studio
Storyboard Studio

Uwagę zwracają portrety, te, na których Kinga i Marcin występują wspólnie. Patrzą na siebie z wielką miłością, czułością, widać, że są dla siebie po prostu najważniejsi. Te zdjęcia są pięknym zapisem łączącego ich uczucia.

Zdjęcia portretowe zostały zrealizowane z różnych perspektyw- w zbliżeniu i w oddaleniu. W tych wykonanych w zbliżeniu możemy się skupić na emocjach, jakie są między Kingą i Marcinem. Ich wzajemne przywiązanie, wielką miłość. Człowiek sam nie wie, kiedy się rozmarza patrząc na ten wspaniały obrazek. Zdjęcia wykonane z pewnego oddalenia mają zupełnie inny charakter. Oglądając je możemy skupić na wysmakowanej kompozycji zdjęcia. Jest perfekcyjna! Czuć rękę mistrza!

Oprawa fotograficzna: Storyboard Studio | Suknia: Salon Maggio Ramatti Warszawie suknia Holla | Buty Panny Młodej: Buty taneczne sensatiano | Buty Pana Młodego- Conhpol 7 | Kwiaty: Pracownia florystyczna Hibiskus |  Makijaż i Fryzura: Beauty Szlif – Pro Make Up Artist & Hair

Skontaktuj się z firmami ślubnymi powiązanymi z artykułem:

Podoba Ci się artykuł? Podziel się nim

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz Firmę albo jesteś profesjonalistą w branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 19 krajach. Więcej informacji