PL Zaloguj
PL

Poradnik Panny Młodej dotyczący sukien ślubnych

Oświadczyny, zaręczyny, ustalenie terminu, wybór sali – macie już to za sobą? Kolejne będą: orkiestra, fotograf, kwiaciarnia, makijaż, suknia. Ważne, by w tym wszystkim nie zostawić wyboru sukni ślubnej na ostatnią chwilę.

Źródło: abcslubu.pl Fot. Fasson

Jeżeli chodzi o salony ślubne, to najlepiej wybrać ten, który polecają Wam koleżanki. Macie wtedy gwarancję, że nie spotka Was przykra niespodzianka, jak np.: brudna suknia z manekina, nieumiejętność dopasowania sukni do sylwetki lub model inny niż ten, który zamawiałyście. Szukajcie opinii o salonach w Internecie, mogą być pomocne. Można jeszcze trafić na końcówki wyprzedaży, są to przeważnie suknie z manekinów po obniżonej cenie. Taką suknię można już kupić od 1000 zł. Możecie ją przymierzyć, zobaczyć jak wyglądacie, jak jest wykonana.

Źródło: abcslubu.pl Fot. Fasson

Zdecydowanie bardziej polecam zakup sukni z manekina, niż szycie u krawcowej modelu ze zdjęcia, ponieważ „albo wyjdzie albo nie“. Może zdecydujecie się na suknię zagraniczną, którą trzeba zamawiać min. 4 miesiące wcześniej, ale trzeba też doliczyć czas potrzebny na zrobienie dopasowania (ok. 1 miesiąc). Lepiej, żeby suknia ślubna była gotowa min. miesiąc przed ślubem – dla własnego spokoju.

Ekspert portalu abcslubu.pl – Dorota Wróbel
Źródło: abcslubu.pl /www.abcslubu.pl /http://www.facebook.com/abcslubu
Chcesz poznać więcej ślubnych propozycji i ciekawostek? Śledź nas na Twitter albo Blip, oraz dołącz do nas na Facebook’u! 

Podoba Ci się artykuł? Podziel się nim

Więcej informacji

Komentarze (1)

halincia692
04/12/2012

piotr duda 6

Komentuj

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz Firmę albo jesteś profesjonalistą w branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 19 krajach. Więcej informacji