PL Zaloguj
PL

Panna Młoda w stylizacji Black&White

Sesja ślubna w kolorach białych i czarnych to istna mieszanka klasyki zawartej w kolorach i nowoczesności, która te kolory zaprasza na sesję ślubną. Coraz częściej spotykam się z poszukiwaniem mniej konwencjonalnych aranżacji ślubnych wśród Panien Młodych więc postanowiłam wyjść tym oczekiwaniom naprzeciw.

Black & White – Nowoczesna Panna Młoda. Zapraszamy do fascynującego świata czerni i bieli!

Panna Młoda w stylizacji Black&White

Sukienki użyte w tej sesji mogą być wykorzystane zarówno do ślubu jak i na wieczorowe wyjście.

Ważnym dodatkiem do sukni są kapelusze w stylu ‚Lady Gaga’ z niebanalnie upiętymi kokami w kształcie zwiniętych rogalików, które doskonale komponują się z całą stylizacją. Ten akcent powinien szczególnie trafić do Panien Młodych, które śledzą obecne trendy panujące w modzie.

Panna Młoda w stylizacji Black&White

Dodatkowym przełamaniem tradycyjnego, delikatnego ślubnego makijażu stało się użycie sztucznych rzęs. Usta delikatnie zostały podkreślone w kolorze nude – to wersja na dzień natomiast w wersji wieczorowej proponowany jest intensywny kolor. Na koniec ostatni detal – paznokcie – Black&White oczywiście.

Panna Młoda w stylizacji Black&White

Wersja ‚white’ do ślubu a wersja ‚black’ na wieczór – a może odwrotnie?

Wybór zostawiam już Wam drogie czytelniczki.

Makijaż, stylizacja fryzur: ekspert portalu abcslubu.pl Beata Augustyniak, Fot: Joanna Czaczkowska, Stylizacja: Monika Jurczyk, Modelka: Ewa G. & Kasia K., Sukienki: Anna Pochopień/ Źródło: abcslubu.pl/www.abcslubu.pl/www.facebook.com/abcslubu

Zobacz także najmodniejsze kolekcje sukien ślubnych w 2012 roku oraz trendy ślubne 2012!

Podoba Ci się artykuł? Podziel się nim

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz Firmę albo jesteś profesjonalistą w branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 19 krajach. Więcej informacji