PL Zaloguj
PL

Najwspanialsze kolekcje sukni ślubnych w 2011 roku

2011 to rok obfitujące w wyjątkowe kreacje ślubne. Z tego powodu, Zankyou stworzyło listę najlepszych projektantów sukien ślubnych i ich dzieł.

W tym artykule chcemy tylko pokazać, które kolekcje są warte uwagi w roku 2011, więcej zdjęć i informacji znajdziecie w innych artykułach Zankyou, do których linki znajdują się pod zdjęciami.

Kolekcje sukien ślubnych 2011 - La Sposa
Kolekcje sukien ślubnych 2011 - La Sposa

Kolekcja sukni ślubnych La Sposa 2011 to zbiór projektów, między którymi każda Panna Młoda znajdzie coś dla siebie. Suknie ślubne z tej kolekcji to głównie wąskie, podkreślające sylwetkę kreacje. Mimo braku wielu ozdób, suknie przyciągają elegancją tkanin, z których są wykonane.

Kolekcje sukien ślubnych 2011 - White One
Kolekcje sukien ślubnych 2011 - White One

Kolekcja sukien ślubnych White One 2011 jest doskonałą propozycja dla tych Pań, które nie wyobrażają sobie powiedzieć sakramentalnego „tak” w sukience koloru innego niż biały.

Kolekcje sukien ślubnych 2011 - Agnes
Kolekcje sukien ślubnych 2011 - Agnes

Firma Agnes zachwyciła nas wyjątkowymi sukniami, które składają się na 7 kolekcje:  SECRET COLLECTION, SILVER COLLECTION, GOLD COLLECTION I WHITE COLLECTION.

Kolekcje sukien ślubnych 2011 - Maciej Zień
Kolekcje sukien ślubnych 2011 - Maciej Zień

Niezwykle kobiece, zmysłowe, subtelne i wytworne – takie suknie ślubne proponuje nam Maciej Zień w roku 2011.

Kolekcje sukien śłubnych 2011 - Giovanna Sposa
Kolekcje sukien ślubnych 2011 - Giovanna Sposa

Kolekcja ślubna Giovanna Sposa 2011 to przede wszystkim perfekcyjne wykonanie z naciskiem na detale. Suknie z tej kolekcji są bardzo eleganckie i wyrafinowane.

Kolekcje sukien ślubnych 2011 - Herm's
Kolekcje sukien ślubnych 2011 - Herm's

Kolekcja sukien ślubnych Herm’s 2011 składa się z dwóch kolekcji: Bridal i Couture, z których każda zawiera zestaw delikatnych i zmysłowych sukni, które dostępne są w wielu salonach w Polsce.

Kolekcje sukien slubnych 2011 - Classa
Kolekcje sukien ślubnych 2011 - Classa

Classa 2011 to polskie sukni, zachwycające kunsztem wykonania i delikatnością, tworzącą przez eleganckie tkaniny i dodatki.

Kolekcje sukien ślubnych 2011 - Emmi Mariage
Kolekcje sukien ślubnych 2011 - Emmi Mariage

Suknie Emmi Mariage 2011 , to kreacje dla kobiet ceniących klasykę, elegancję, a także odważnych, które chcą oczarować, kusić a nawet szokować. To kolekcje dla Pań o wyszukanych gustach ceniących sobie ponad wszystko jakość , styl i precyzję wykonania.

Kolekcje sukien ślubnych 2011 - Karina
Kolekcje sukien ślubnych 2011 - Karina

W ofercie polskiej firmy Karina na rok 2011 znajduje się wiele kolekcji. Zankyou wybrało dla Was najlepsze propozycje sukien ślubnych tego producenta.

Kolekcja sukien ślubnych 2011 - Małgorzata Dudek
Kolekcje sukien ślubnych 2011 - Małgorzata Dudek

Małgorzata Dudek proponuje na rok 2011 lekkie suknie ślubne, nadające Pannie Młodej szyku i elegancji.

Kolekcje sukien ślubnych 2011 - MS Moda
Kolekcje sukien ślubnych 2011 - MS Moda

Kolekcja sukien ślubnych MS Moda 2011 to klasyczne suknie, które powinny przypaść do gustu zarówno współczesnym Pannom Młodym, jak i tym, które w sukniach ślubnych poszukują tradycji i klasyczności.

Kolekcje sukien ślubnych 2011 - Atelier Diagonal
Kolekcje sukien ślubnych 2011 - Atelier Diagonal

Suknie ślubne Atelier Diagonal 2011 są bardzo kobiece i delikatne, a jednocześnie niezwykle eleganckie.

Kolekcje sukni ślubnych 2011 - Sincerity Plus
Kolekcje sukien ślubnych 2011 - Sincerity

Na rok 2011 firma Sincerity przygotowała dwie kolekcje sukien ślubnych. Mając na uwadze różne potrzeby Panien Młodych, powstała specjalna kolekcja Sincerity PLUS, zawierająca suknie o większych rozmiarach.  Cechą wspólną wszystkich sukni jest wysoka jakość wykonania i dbałość o detale.

Kolekcja sukien ślubnych 2011 - Rosa Clara
Kolekcje sukien ślubnych 2011 - Rosa Clara

Rosa Clara zawsze proponuje swoim klientką suknie eleganckie i kobiece, wyróżniające się spośród innych kolekcji. Więc jeżeli szukasz sukni oryginalnych, a jednocześnie jest bardzo delikatna, musisz się zapoznać z kolekcją Rosa Clara 2011!

Kolekcje sukien ślubnych 2011 - Urszula Mateja
Kolekcje sukien ślubnych 2011 - Urszula Mateja

Kolekcja Sukien śllubnych zaproponowana przez pracownię Moda Ślubna Urszuli Mateja na rok 2011 to hołd oddany kobietom, poprzez podkreślenie biustu, przy jednoczesnym ukryciu niedoskonałości sylwetki.

Kolekcja każdego projektanta pełna jest nowych pomysłów i wzorów. Każdego roku Panny Młode mają do wyboru nieograniczone możliwości wyboru krojów, kolorów i dodatków. A Ty, w czym staniesz na ślubnym kobiercu?

Zdjęcia pochodzą z oficjalnych stron projektantów i producentów.
Podoba Ci się artykuł? Podziel się nim

Więcej informacji

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz Firmę albo jesteś profesjonalistą w branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 19 krajach. Więcej informacji