PL Zaloguj
PL

Najpiękniejsze suknie ślubne z Barcelona Bridal Week

Podsumowując dni mody ślubnej w Barcelonie, zespół Zankyou wybrał najpiękniejsze i najciekawsze suknie ślubne z kolekcji na 2013 rok, które zostały zaprezentowane na hiszpańskich wybiegach. To dzięki takim pokazom, już dziś możemy poznać trendy ślubne 2013!

Modelka Karolína Kurková na pokazie koolekcji Pronovias. Źródło: Pronovias

Na Barcelona Bridal Week zobaczyliśmy zarówno wielkie marki i wspaniałych kreatorów, których nie trzeba nikomu przedstawiać, jak i mniej znanych, twórców, którzy pokazali równie wyjątkowe kolekcje.

Kolekcja ślubna 2013 Jesus Peiro. Źródło: Barcelona Bridal Week

Delikatne projekty autorstwa Jesus Peiro 2013 , a w szczególności romantyczne koronki zachwyciły publiczność.

Kolekcja ślubna Rosa Clara 2012. Źródło: Barcelona Bridal Week

Rosa Clara od dawna wyznacza trendy w modzie ślubnej. Tym razem także pokazała kolekcję niebanalną, inną od wszystkich, choć posiadającą silne korzenie w poprzednich kolekcjach tej projektantki. W kolekcji Rosa Clara 2013 także znajdziemy suknie ślubne z rękawami, czy z kieszeniami.

Suknie ślubne Raimon Bundo 2013, Źródło: Barcelona Bridal Week

Dla kobiet lubiących lekkość, a jednocześnie pragnących się wyróżniać warto przedstawić kolekcję sukien ślubnych Raimon Bundo 2013. Klasyczne projekty zostały tu zaprezentowane w niebanalny sposób, poprzez specyficzny dobór materiałów i zdobień.

Suknie ślubne Yolan Cris na 2013 rok. Źródło: Barcelona Bridal Week

Suknie ślubne pokazywane podczas imprez tak prestiżowych, jak Barcelona Bridal Week często są niezwykle wymyślne, kierowane do bardzo wąskiej grupy kobiet. Tak jest w przypadku kolekcji Yolan Cris 2013, gdzie możemy znaleźć inspirowane kulturą wschodu krótkie sukienki, spodnie na ślub czy bardzo hipisowskie spódnice maxi.

Kolekcja Joana Montez i Patricia de Mielo 2013. Źródło: Barcelona Bridal Week

Na pokazie poznać mogliśmy kolekcje także mniej znanych projektantów. Portugalskie projektantki Joana i Patricia pokazały kolekcję, która urzekła nas lekkością, prostotą i dziewczęcością, którą widać w każdej sukni. Zobacz portugalskie suknie ślubne 2013.

Kolekcja Cabotine by Gema Nicolas 2013. Źródło: Barcelona Bridal Week

Każda kolekcja pokazana podczas Barcelona Bridal Week była wyjątkowa, każda zawierała niepowtarzalne projekty, które będą inspiracją dla kolejnych kolekcji ślubnych i niewątpliwie, na ich podstawie kreowane będą trendy ślubne w 2013 roku.

Barcelona Bridal Week to nie tylko suknie ślubne, ale także kreacje na wesele. W tej dziedzinie także widzimy wielką różnorodność i bogactwo kolorów. Zobacz także inne suknie dla gości weselnych na ślub 2013.

Suknie na wesele, kolekcja Carla Ruiz 2013. Źródło: Barcelona Bridal Week

Jedno jest pewne- rok 2013 będzie pełen pięknych i bogatych kolekcji sukien ślubnych, a Panny Młode 2013 i goście weselni będą mieli ogromny wybór!

Podoba Ci się artykuł? Podziel się nim

Więcej informacji

Komentarze (1)

karinamiencer
24/03/2013

I co w tych sukniach jest ładnego??? Niestety ale według mnie projektanci światowej klasy niestety nie wpisują się do końca w oczekiwania zwykłych ludzi…

Komentuj

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz Firmę albo jesteś profesjonalistą w branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 19 krajach. Więcej informacji