Miesiąc miodowy w Japonii – koniecznie przeczytaj!

Kraj kwitnącej wiśni to bez wątpienia gwarancja niezapomnianej przygody. Japonia zachwyca bogactwem kulturowym i zaskakuje doskonałym połączeniem tradycji nowoczesności. Origami, rytualne parzenie kawy, ogrody japońskie, a przede wszystkim sushi to nieodłączne elementy charakteryzujące kraj. Para Młoda będzie miała okazję wspólnie zdobyć nowe doświadczenia: smakować tamtejszych potraw, poznawać nowe miejsca i odkrywać siebie na nowo. Kraina gejsz i samurajów oferuje wiele opcji: plażowanie na Archipelagu Wysp Riuku czy wędrówki wśród dymiących wulkanów Kirishmy.

Japonia, Foto: shutterstock
Japonia, Foto: shutterstock
Miesiąc miodowy w Japonii, Foto: sshutterstock
Miesiąc miodowy w Japonii, Foto: shutterstock
Miesiąc miodowy w Japonii, Foto: shutterstock
Miesiąc miodowy w Japonii, Foto: shutterstock

Japonia oferuje wiele możliwości! Zwiedzanie połączone z odkrywaniem nowej kultury możecie bez problemu połączyć z relaksującym wypoczynkiem w górach lub na pięknej plaży. Pamiętajcie, Japonia to kraj pełen różnorodności!

Odwiedźcie Kyoto

Turyści, odwiedzający Kyoto nigdy nie są rozczarowani. Magiczne miasto z tysiącem miejsc kultu, bez wątpienia, Was uspokoi. Docenicie harmonię tego miejsca. Koniecznie zobaczcie Ogród Japoński i poznajcie zwyczaje Geish w Gion’ie. Jest to jedna z najbardziej ekskluzywnych dzielnic.

Miesiąc miodowy w Japonii, Foto: shutterstoc

Doceńcie piękno przyrody

Japonia wielokrotnie zaskoczy Was pięknem Matki Natury, które będziecie dostrzegać na każdym kroku. Wybierzcie się w góry, podziwiajcie wulkany lub korzystajcie z piaszczystych plaży. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Miesiąc miodowy w Japonii, Foto: shutterstock

Podziwiajcie nowoczesność

W Japonii znajdziecie masę miejsc widokowych, z których możecie podziwiać nowoczesność i technologię kraju. Najlepsze punkty widokowe znajdziecie w Tokyo: Tokyo Tower, Tokyo Skytree, Roppongi Hills.

Japonia, Foto: shutterstock

Poznajcie japońską kuchnię

Kuchnia japońska, Foto shutterstock

Kuchnia to jeden z najważniejszych elementów kulturowych kraju. Japonia jest prawdziwym rajem dla miłośników sushi. 519 restauracji i 119 hoteli Michelin usatysfakcjonuje najbardziej wybrednych klientów. A może spróbujecie Kaiseki? Szybkiego kursu kulinarnego, który sprawi, że nauczycie się serwować 5 prostych dań japońskich?

Miesiąc miodowy w Japonii to niezwykła podróż, która pozwoli Wam poznać się na nowo. Coraz więcej Par Młodych wybiera Japonię jako swój cel podróży. Zakochani spragnieni nowych wyzwań i ekscytujących wrażeń, jak również nowych doznań bez wątpienia będą zachwyceni ‘krajem kwitnącej wiśni”.

Podoba Ci się artykuł? Podziel się nim

Więcej informacji

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz Firmę albo jesteś profesjonalistą w branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 19 krajach. Więcej informacji