PL Zaloguj
PL

Makijaż Panny Młodej – trendy ślubne 2013

Źróło: AiS Fotógrafos.

Makijaż Panny Młodej powinien być idealny. Ale co to znaczy? Oznacza to, że powinien on zarówno być odpowiednio dobrany do urody Panny Młodej, jak i odpowiednio dobrany do jej ślubnej kreacji. Niezależnie jednak od typu urody i sukni każdy makijaż ślubny powinien być starannie wykonany i trwały. A co najważniejsze Panna Młoda powinna się w nim dobrze czuć! To wszystko to stałe cechy makijażu ślubnego, które nigdy się nie zmieniają. To co zmienia się w nich zmienia, to obowiązujące trendy. Zobaczmy więc jakie trendy w makijażach obowiązywać będą w sezonie ślubnym 2013!

Makijaż, którego nie widać - nude make-up. Fot. Nano Gallego.

 Nude make-up

Jest to taki makijaż, którego prawie nie widać. Jednak pomimo tego delikatnie podkreśla on naturalną urodę Panny Młodej, a także dodaje on jej twarzy blasku. Górę bierze tutaj naturalność! Twarz powinna wyglądać na, ewentualnie, jedynie delikatnie opaloną. Z tego powodu stosuje się w nim, jednak w sposób bardzo delikatny, róże lub bronzery do policzków. W nude make-up stosuje się cienie do oczu w delikatnych i naturalnych kolorach. Najczęściej są one matowe – dzięki temu makijaż oka jest jeszcze bardziej naturalny. Rzęsy tuszuje się delikatnie. Oczu nie podkreśla się za pomocą kredki, oraz unika się wszelkiego rodzaju kontrastów. Z tego powodu usta również podkreśla się bardzo delikatnie. Najczęściej robi się to za pomocą szminki, której odcień zbliżony jest do naturalnego koloru ust, lub za pomocą korektora i bezbarwnego błyszczyku. Efekt jest zachwycający! A Panna Młoda wygląda dziewczęco i delikatnie.

Uwodzicielskie spojrzenie - Smoky Eyes. Źródło: erickpozosblog.com

 Smoky Eyes

Jest to makijaż niezmiernie zmysłowy, a jednocześnie elegancki. Cechuje się on przede wszystkim użyciem cieni w ciemnych i wyraźnych kolorach, które sprawiają wrażenie rozmytych. Jak sama nazwa wskazuje oko wydaje się przydymionego. Smoky eyes dodaje spojrzeniu tajemniczości i głębi. Jest niezwykle uwodzicielski i seksowny i z tego powodu jest on również najbardziej uwielbianym przez kobiety rodzajem makijażu wieczorowego. W ostatnich latach był on również coraz chętniej wybierany przez Panny Młode, a w sezonie ślubnym 2013 jest on jednym z głównych trendów w makijażach! Jeżeli chcesz poznać technikę jego tworzenia zajrzyj TUTAJ.

Kolorowy makijaż ślubny. Źródło: mamazelle.com

Makijaż w kolorach tęczy.

To kolejny trend w makijażach ślubnych 2013! Jak już wiemy kolory ukryte w różnych dodatkach na dobre zagościły w świecie ślubnej mody. Sam kolor może stać się motywem przewodnim ślubu. Dlaczego nie bawić się kolorem w ślubnym makijażu? Kolory niesamowicie ożywiają twarz. Różowe usta są niezwykle dziewczęce. Kolorowe cienie rozweselają spojrzenie. Można z nimi szaleć bardziej lub mnie. Można stosować tylko jeden ich kolor, można również łączyć ze sobą np. 2 kolory. A efekt? Twarz staje się niezwykle wyrazista i nabiera niesamowitego blasku!

Niezależnie od tego, który rodzaj makijażu śluybnego wybierzecie zawsze warto wiedzieć, jak przygotować skórę do jego wykonania. W celu zdobycia tej wiedzy zajrzyjcie TUTAJ!

Podoba Ci się artykuł? Podziel się nim

Więcej informacji

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz Firmę albo jesteś profesjonalistą w branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 19 krajach. Więcej informacji