Jak wybrać literowe dekoracje na wesele? Mamy dla Was nowe trendy i porady specjalistów!

Literowe Inspiracje

Literowe Inspiracje
Literowe Inspiracje

Co nas wyróżnia?

Jesteśmy firmą, która nieustannie się rozwija. Tworzymy produkty, które cechuje możliwość szerokiego zastosowania. Od dekoracji wnętrz i ogrodów, po sesje i dekoracje ślubne. Jako jedyni posiadamy żarówki o niskim napięciu z zabezpieczającymi nakładkami stylizowanymi na kryształ, dzięki którym oświetlenie nie wydziela ciepła, a więc jest bezpieczne nawet dla najmłodszych. Nasze litery są wodoodporne, co w połączeniu z wbudowanymi akumulatorami daje możliwość wykorzystania ich także w plenerze.

Literowe Inspiracje
Literowe Inspiracje

‘Jesteśmy bardzo wrażliwi na potrzeby klientów. To dla Was rozwijamy się i udoskonalamy nasze produkty’.

Literowe Inspiracje
Literowe Inspiracje

Jak wybrać dekoracje?

Trudno zaplanować idealne przyjęcie weselne. Suknia, garnitur, fotograf, orkiestra, każdy z tych czynników musi perfekcyjnie współgrać, aby stworzyć niezapomnianą atmosferę. Na koniec zostaje dekoracja sali. Wtedy my staramy się dopełnić całość – rozświetlić chwile, które Młodej Parze pozostaną w pamięci do końca życia.

Literowe Inspiracje
Literowe Inspiracje

Świecąca dekoracja powinna być dopasowana do kolorystyki oraz wnętrza sali, dlatego staramy się doradzić wybór idealnego produktu. Dajemy z siebie wszystko, aby każdy klient był zadowolony z podjętej decyzji.

Literowe Inspiracje
Literowe Inspiracje

W branży reklamowej działamy już od 8 lat. Od niedawna zauważamy znaczy wzrost zainteresowania dekoracjami weselnymi w formie liter przestrzennych. Na początku były to małe inicjały, ale później postanowiliśmy zainspirować się zagranicznym trendem i stworzyć niesamowitą kolekcję świecących liter pod nową marką ‘Literowe Inspiracje’. W przyszłości chcemy rozszerzyć asortyment tak, aby każdy mógł znaleźć coś odpowiedniego dla siebie, nie tylko na czas wesela, ale także na co dzień jako element dekoracji domów, mieszkań lub ogrodów.

Literowe Inspiracje
Literowe Inspiracje

Czy warto?

Odbierając litery słyszymy coraz częściej od młodej pary: ‘Litery świetnie sprawdziły się na weselu, były jak magnes. Nie musieliśmy wcale namawiać gości na grupowe zdjęcia, a fotograf miał dwa razy więcej pracy’ .

Literowe Inspiracje
Literowe Inspiracje

Nasze produkty znajdują szerokie zastosowanie między innymi: w ogrodach weselnych, na sali, pod barem, powieszone na ścianie oraz przed stołem młodej pary. Coraz częściej są wykorzystywane jako element słodkiego stołu.  

Jeżeli chcesz rozświetlić swoje chwile, sprawić że goście będą zachwyceni a zdjęcia przybiorą bajkowego klimatu, to nie ma nad czym się zastanawiać. Fenomenalne zdjęcia podczas sesji oraz przyjęcia weselnego robią najlepsi specjaliści, czyli m.in. fotograf Katarzyna Pyrchała.

Literowe Inspiracje
Literowe Inspiracje

Ceny

Wszystko zależy od budżetu, jaki państwo młodzi chcą lub mogą przeznaczyć na ten cel. Dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo produkty od 150zł do 800zł. Wynajem obejmuje udostępnienie bądź dostarczenie liter na terenie Wrocławia, ale istnieje także możliwość wysłania kurierem w dowolne miejsce Polski.

Literowe Inspiracje
Literowe Inspiracje

Oprócz wynajmu zajmujemy się produkcją w oparciu o indywidualne preferencje. Posiadamy rozbudowany park maszynowy, który pozwala na wykonanie szerokiego wachlarza produktów praktycznie z każdego materiału.

Literowe Inspiracje
Literowe Inspiracje

Wypożyczalnia świecących dekoracji ślubnych jest unikalnym rozwiązaniem dla par, które potrzebują liter na jeden wieczór. Warto to zrobić, ponieważ efekt jest fantastyczny! Zdjęcia, gdzie znajdują się duże dekoracje, gra światła i cieni, to raj dla fotografów! Szczególnie dla fotograf ślubnego Daniel Tarka, który spisuje się idealnie przy oprawie fotograficznej ślubu i wesela.\s

Literowe Inspiracje
Literowe Inspiracje

Dlaczego napis LOVE?

Produkty na wynajem posiadamy od kilku miesięcy. Pomysłów na dekoracje mamy mnóstwo, ale doba trwa tylko 24h. Dla nas to stanowczo za mało. Mimo wszystko, przynajmniej raz w miesiącu staramy się zaprezentować nowy produkt poszerzający nasza ofertę. W tym miesiącu będą to świecące serca oraz długo oczekiwany mniejszy komplet ŻARÓWKOWE LOVE 120cm.  Już niedługo pojawią się napisy BAR, MRS & MS oraz wiele innych ciekawych dekoracji.

Literowe Inspiracje
Literowe Inspiracje

Odpowiednio dopasowane detale tworzą magiczną i niezapomnianą atmosferę.

Skontaktuj się z firmami ślubnymi powiązanymi z artykułem:

Podoba Ci się artykuł? Podziel się nim

Więcej informacji

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz Firmę albo jesteś profesjonalistą w branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 19 krajach. Więcej informacji