PL Zaloguj
PL

Już mi niosą suknię z welonem… Czyli długi i romantyczny welon ślubny

Długi i romantyczny welon ślubny

Welon Panny Młodej to symbol czystości, cnoty i skromności. Niegdyś miał chronić przez złymi duchami, dziś stanowi element ozdobny. Jeszcze niedawno można było zauważyć tendencję do skracania welonu, bądź wymienianiu go na wianek czy diadem. Dziś, chciałabym Was zachęcić do przymierzenia długiego welonu, który- dobrze dobrany do sukni – dodaje Pannie Młodej romantyczności i delikatności.

Zacznijmy od welonu z kolekcji Suzanne Neville na rok 2012. Jest to długi welon z cienkiego szyfonu, obszyty szeroką koronką. Jest to propozycja pasująca do wąskich sukni. Welon wygląda bardzo skromnie, dlatego jak najbardziej można go łączyć ze zdobioną suknią.

Długi welon SuzanneNeville

Kolejną propozycją jest welon z kolekcji La Sposa 2010. Długi welon z tiulu, obszyty cienką tasiemką doskonale komponuje się s sukniami ślubnymi z błyszczących tkanin.

Długi welon La Sposa

Ostatnią przedstawioną propozycją, jest welon z kolekcji Bonmarier 2010. Dzięki swej długości, welon będzie się dostojnie prezentował w drodze do ołtarza. Niezwykle cienki tiul obszyty koronką, nie przyćmiewa uroku sukni, lecz go podkreśla. Jest to idealny welon dla kobiet, które w tym szczególnym dniu chcą wyglądać kobieco i delikatnie.

Długi welon Bonmarier

Długi welon ma także wiele zalet poza pięknym wyglądem, np. w kościele możesz nim okryć ramiona, a zdjęcia z wykorzystaniem długiego welonu nabiorą cudownej lekkości.

Sesja ślubna z długim welonem. Fot. Foto-Gutek

Zobacz niezwykle romantyczne, długie welony Pronovias.

Podoba Ci się artykuł? Podziel się nim

Więcej informacji

Komentarze (1)

apoloniak66
19/01/2012

Długie welony – fajna sprawa, sama się nad takim zastanawiam, dodaje to na pewno uroku do całego wyglądu Panny Młodej. Myśle że sama skorzystam jeśli taki znajdę;)

Komentuj

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz Firmę albo jesteś profesjonalistą w branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 19 krajach. Więcej informacji