PL Zaloguj
PL

Jak zaplanować podróż poślubną z listą prezentów ślubnych Zankyou?

Na Liście Prezentów Ślubnych Zankyou, możecie umieścić co tylko chcecie. W poprzednim artykule przedstawialiśmy Wam szczegółowo na czym polega lista prezentów ślubnych Zankyou i jakie są jej zalety. W tym artykule chcemy przybliżyć Wam ideę planowania podróży poślubnej z Zankyou, co dzięki liście prezentów ślubnych jest nie tylko łatwe, ale i przyjemne!

Umieszczenie podróży poślubnej na liście prezentów ślubnych, pozwala Waszym gościom na podarowanie Wam poszczególnych etapów wycieczki, co przecież jest wspaniałym prezentem! Goście będą mieć poczucie, że dali Wam coś wyjątkowego, a Wy dostaniecie dokładnie to, o czym marzycie.

Wymarzona podróż poślubna z listą prezentów Zankyou, fot. Edyta

Usługa Zankyou pozwala Wam na podzielenie podróży poślubnej na poszczególne etapy. W ten sposób możecie umieścić na liście prezentów poszczególne dni, wydarzenia czy miejsca. Każdy z elementów możecie opisać, wzbogacić o zdjęcie i wartość wyrażoną w pieniądzu. Oczywiście, możecie nie zamieszczać żadnej ceny, tak aby goście mogli na to przeznaczyć taką kwotę, jaką uważają za słuszną i możliwą dla nich.

I tak dla przykładu, planując wycieczkę do Grecji, możecie na swojej liście umieścić bilety lotnicze, hotele, wizyty w restauracjach czy muzeach i wiele innych! Zobaczcie także przykładową listę prezentów ślubnych w wersji demo.

Aby ułatwić zadanie Waszym gościom, warto na liście umieszczać prezenty zróżnicowane cenowo, tak, aby każdy mógł kupić prezent, na jaki może sobie pozwolić, np. bilety lotnicze, kolację w ekskluzywnej restauracji, ale także butelkę wina, którą wypijecie na tarasie Waszego hotelu  o zachodzie słońca. W przypadku drogich prezentów, warto dać gościom możliwość płacenia tylko za część, aby np. bilet lotniczy mógł być opłacony przez kilku gości.

Planując podróż poślubną z listą prezentów, poszczególne etapy można umieszczać na mapie. Źródło: zankyou.com

Zankyou umożliwia Wam także pokazanie poszczególnych elementów podróży na mapie! W ten sposób Wasi darczyńcy będą wiedzieli za co dokładnie zapłacili, a w czasie podróży poślubnej, będą mogli obserwować jej etapy na Waszej stronie ślubnej!

Stwórz listę prezentów ślubnych i wyjedź w podróż poślubną swoich marzeń!

Oczywiście, nie ma żadnych ograniczeń w ilości prezentów umieszczanych na liście! Oprócz podróży poślubnej możecie tam umieścić także inne prezenty.

W ten prosty i przyjemny sposób, Wasi goście wpłacą na Wasze konto bankowe środki pieniężne na Waszą wymarzoną podróż poślubną, niezależnie od tego gdzie i kiedy jedziecie!

Zupełnie za darmo, spróbuj już dziś stworzyć
LISTĘ PREZENTÓW ŚLUBNYCH ZANKYOU

SUKNIE ŚLUBNE 2015

BUTY ŚLUBNE 2015

DODATKI ŚLUBNE 2015

FRYZURY ŚLUBNE 2015

BUKIET ŚLUBNY 2015

PAN MŁODY 2015

STREFA PIĘKNA 2015

Podoba Ci się artykuł? Podziel się nim

Komentarze (3)

motylki2
09/05/2012

Ciekawy pomysł, bo przecież i tak wiele par zaciąga kredyt i spłaca go z pieniędzy otrzymanych na ślubie

Komentuj
pszczolka_maja
16/05/2012

A ile kosztuje taka lista prezentów?

Komentuj
Zankyou
16/05/2012

Tworzenie listy jest zupełnie darmowe, tak samo zarządzanie nią. Pobierane są jedynie opłaty manipulacyjne za dokonywane wpłaty- 2,85% od wysokości przelewu. Wszystkie informacje znajdują się w cenniku, w zakładce “Dlaczego Zankyou” Pozdrawiam :-)

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz Firmę albo jesteś profesjonalistą w branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 19 krajach. Więcej informacji