Jak wybrać suknię ślubną? Jak dobrać suknie ślubną do sylwetki?

Kiedy przygotowujesz się do zamążpójścia, masz przed sobą wiele ważnych decyzji do podjęcia. Jedną z nich niewątpliwie jest wybór sukni, którą założysz w swoim Wielkim Dniu. Podczas wyboru tej wyjątkowej kreacji stawiasz sobie na pewno wiele pytań- co zrobić, żeby prezentować się w niej jak najlepiej? Dzisiaj Zankyou śpieszy z pomocą! Zobacz, jak dobrać suknię ślubną do sylwetki!

Shahin Alkhazov

Producer

Kobiece sylwetki można podzielić na kilka podstawowych rodzajów: w kształcie litery A (gruszki), gdzie góra sylwetki jest drobna, a dół rozbudowany, klepsydra, która wyróżnia się niezwykłą proporcjonalnością i wąską talią, kształt odwróconego trójkąta, gdzie ramiona są bardziej rozbudowane, ale biodra wąskie, jabłko, gdzie nogi są bardzo zgrabne, ale pojawia się zaokrąglony brzuszek oraz kształt prostokąta (cegły), gdzie brakuje kobiecych krągłości, biust, talia, biodra tworzą jedną linię.

Credit: Annykos shutterstock davorana

Dla odwróconego trójkąta najlepsza jest sukienka z gorsetem bez ramiączek, ale za to z rozbudowanym dołem kreacji, co wspaniale wyreguluje proporcje sylwetki.

Credit: Annykos shutterstock davorana

Sylwetka w kształcie jabłka będzie wspaniale prezentowała się w sukni o kroju empire. Obcięcie pod biustem ukryje wystający brzuszek.

Credit: Annykos shutterstock davorana

Sylwetka w kształcie cegły nie jest łatwa w tym, żeby ją ubrać. Odpowiednią kreacją ślubną będzie prosta sukienka z ciekawą konstrukcją dekoltu, który stworzy iluzję kobiecych krągłości. Na pewno będziesz wyglądała pięknie!

Credit: Annykos shutterstock davorana

W sylwetce w kształcie gruszki również trzeba wyrównać proporcje. Zdecyduj się na sukienkę, która poszerzy górę Twojej sylwetki, a zwęzi dół. Dzięki temu uda Ci się wyglądać po prostu idealnie!

Credit: Annykos shutterstock davorana

W dniu swojego Ślubu każda Panna Młoda chce wyglądać idealnie. Nic w tym dziwnego, to w końcu wyjątkowa chwila.

Aboard

Dzięki naszym wskazówkom na pewno będziesz wyglądać i czuć się pięknie!

Skontaktuj się z firmami ślubnymi powiązanymi z artykułem:

Podoba Ci się artykuł? Podziel się nim

Więcej informacji

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz Firmę albo jesteś profesjonalistą w branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 19 krajach. Więcej informacji