PL Zaloguj
PL

Figurki na tort weselny, czyli szczyt słodkości na Waszym ślubie

 

Foto: ericvelado.blogspot.com

Tort weselny to obowiązkowy element każdego przyjęcia weselnego, bez znaczenia czy jest to skromne przyjęcie, czy wielka uroczystość rodzinna. Tort weselny jest symbolem słodkiego życia, którego życzą im goście. Zarówno jego smak jak i dekoracje powinny być dopasowane do stylu, w jakim odbywa się wesele oraz do pozostałych dań na nim serwowanych.

Źródło: weselne.com

Uwieńczeniem tortu jest jego szczyt. Jednym z pomysłów na ozdobienie tortu weselnego jest przyozdobienie go figurką przedstawiającą Młodą Parę. Na polskim rynku dostępnych jest wiele propozycji, które różnią się kształtem, kolorem, materiałem, z którego są wykonane oraz ceną (koszt figurki wacha się od 10 do 150 zł).

Źródlo: sklepweselny.pl
Źródło: sklepweselny.pl

Plastikowe figurki na tort weselny można kupić już za 10-15 zł.

Figurki umieszczane na tort powinny być lekkie, dlatego zazwyczaj wykonuje się je z plastiku, lub masy gipsowej. Figurki z tego materiału nie są jadalne, dzięki czemu mogą posłużyć za pamiątkę przez długie lata.

Źródło: stopznuda.pl
Źródło: stopznuda.pl

Dla osób, które do swojego przyjęcia weselnego chcą wpleść trochę humoru, proponujemy wesołe figurki na tort weselny, które niewątpliwie wywołają uśmiech na twarzach zaproszonych gości.

Figurka z ręcznie malowanej porcelany. Źródło: fajnewesele.pl

 

A co znajdzie się na szczycie Waszego tortu ślubnego?

Podoba Ci się artykuł? Podziel się nim

Więcej informacji

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz Firmę albo jesteś profesjonalistą w branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 19 krajach. Więcej informacji