PL Zaloguj
PL

4 propozycje dekoracji krzeseł na wesele

Pierwsze litery imion Państwa Młodych jako dekoracja krzeseł na wesele. Fot: Style me pretty

Jeżeli także uważacie, że to właśnie detale tworzą klimat i charakter wesela, to chcemy Wam zaproponować dekorację krzeseł, na których podczas wesela zasiada Młoda Para. Podobną dekorację można zastosować na krzesłach na ślub, zarówno dla Pary Młodej i świadków, a w przypadku wesela plenerowego – także dla gości.

Dekoracje krzeseł są bardzo efektowne, a ich wykonanie nie jest ani czasochłonne, ani kosztowe. Do wykonania takich dekoracji możemy użyć zarówno żywych kwiatów jak i papieru, do wykonania np. papierowych pomponów na wesele.

My kochamy oryginalne śluby, a taka dekoracja nie tylko nam to zapewni, ale pozwoli także na maksymalną personalizację tego dnia. Dekoracja krzeseł może się wyglądać błaha i mało znacząca, ale przecież widać je na wielu zdjęć wesela i w ich stronę zwrócony jest wzrok gości niemal przez całe wesele! Własnoręcznie wykonane dekoracje ślubne to także najprostszy sposób na obniżenie kosztów wesela!

Dekoracje krzeseł weselnych wykonane z żywych kwiatów. Fot: Lisa Lefkowitz Photography - Laura Novak Photography

Przy tworzeniu takich dekoracji, warto zastanowić się nad kolorem przewodnim naszego wesela, ponieważ ozdoba krzeseł może go mocno podkreślać. Jeżeli planujecie wesele tematyczne, dekoracja krzeseł może być rewelacyjnym dopełnieniem całości!

Dekoracja krzeseł na weselu w stylu rustykalnym. Fot: Style me pretty - Jose Villa

Dekoracja krzeseł jedynie przy użyciu wstążki jest charakterystyczna dla wesel w stylu rustykalnym, nadając mu delikatnego, wiejskiego charakteru. Jeżeli planujecie wesele w stylu hippie, wybór takich ozdób także będzie strzałem w dziesiątkę!

Personalizowana dekoracja krzeseł ślubnych. Fot.: Lauren Brooks Photography - Style me pretty

Krzesła można ozdobić napisami. Mogą to być zarówno “Pan i Panna Młoda”, jak i “Państwo Kowalscy” czy imiona Młodych. Zapewnia to wysoki stopień personalizacji i wyjątkowości takich dekoracji, a jest bardzo łatwa do wykonania!

Zobacz także propozycje Zankyou na ekologiczne dekoracje na wesele!

Podoba Ci się artykuł? Podziel się nim

Więcej informacji

Komentarze (2)

basia_komorowska
30/07/2012

Żywe kwiaty są najładniejsze, ale niestety mogą pobrudzić suknię. My będziemy mieli nasze inicjały :)

Komentuj
ilonapro
31/07/2012

Pomysł świetny, szczególnie te wstążeczki – proste a takie urokliwe!

Komentuj

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz Firmę albo jesteś profesjonalistą w branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 19 krajach. Więcej informacji