Czy istnieje ideał mężczyzny dla Ciebie? 6 wskazówek, jak sprawdzić, czy Twój partner nim jest!

Oświadczył się! Jak jednak sprawdzić, czy Twój facet to ten jedyny? To się czuje, jednak jeżeli macie wątpliwości podajemy Wam 10 wskazówek,  które sprawdzą jak daleko Waszemu mężczyźnie do perfekcji!

West Slavic Pictures

1.  Jest z Ciebie dumny?

Jest Ciebie dumny w każdej chwili: kiedy widzi Cię ze znajomymi, z rodziną czy w pracy. Po awansie w pracy wchodzi na dach i krzyczy? Tak! W ten sposób chce właśnie pwoiedzieć, jak szczęśliwy jest, że ma Cię przy swoim boku!

2. Darzycie się zaufaniem i szacunkiem?

Dobre związki charakteryzuje przede wszystkim zaufanie i szacunek do partnera. Jeżeli Twój partner nie szanuje Twojej prywatności i sprawdza Twoje wiadomości na Facebooku, po ślubie się to nie zmieni! Zastanów się czy warto.

Foto: Alexandra Knight Photography

3. Macie takie same plany na przyszłość?

Jeżeli zgadzacie się w podstawowych kwestiach dotyczących przyszłości bez wątpienia możecie zacząć ją budować. Ważne jest abyście odpowiedziały sobie na pytanie: “Czy za 20 latt widzę siebie u boku tego samego mężczyzny?” Jeżeli odpowiedź jest pozytywna, bez wątpienia jest to partner dla Ciebie!

Dominik Imielski Viliar

4. Macie wspólne zainteresowania?

Jeżeli kochacie razem gotować albo jesteście fanami Beatles’ów to wspaniale! Twój idealny mężczyzna to ten o podobnych zainteresowaniach. Nie tylko macie mnóstwo tematów do rozmów, ale podobne odczucia!

Foto: Melanie Gabrielle

5. Jest romantykiem?

Nie mam na myśli romantycznych kolacji w każdym tygodniu czy wysyłanie wiadomości co sekundę! Jednak Twój idealny parrtner powinien od czas do czasu powiedzieć Ci miłe słowo, szczególnie kiedy tylko potrzebujesz oraz zaaranżować “coś specjalnego”, dzięki czemu poczujesz się wyjątkowo! Niech pokaże jak bardzo Cię kocha!

Foto: Melanie Gabrielle
Foto: Vicky Grafton Photography

6. Posiada dobre relacje z Twoimi przyjaciółmi i rodziną?

Nie tylko rodzice, ale również przyjaciele zaakceptowali Twojego partnera? Jeżeli skradł serce Twojej mamie oraz wzbudził podziw wśród przyjaciółek, to bez wątpienia nie będziesz mieć problemów z relacją między nimi w przyszłości!

Foto: Lindsey Pantaleo

  Jeżeli na wszystkie pytania odpowiedziałaś “Tak”, powiedz również “Tak” przed ołtarzem. Życzymy powodzenia!

Zdjęcia: Closer to Love Photography, Lindsey Pantaleo, Vicky Grafton Photography, Melanie Gabrielle, Alexandra Knight Photography

Podoba Ci się artykuł? Podziel się nim

Więcej informacji

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz Firmę albo jesteś profesjonalistą w branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 19 krajach. Więcej informacji