Chłód Islandii i żar miłości! Piękna sesja ślubna! Zachwyca!

Jeżeli chodzi o sesje ślubne to można zauważyć dwie główne tendencje- jedne pary decydują się na wyjazd w dalekie kraje, odległe zakątki świata, a inni zostają w Polsce i decydują się na sesję bardziej w rustykalnym stylu. Co para to decyzja. Kaja i Simeon zdecydowali się na wyjazd do pięknej, choć chłodnej Islandii. Jaki efekt? Niesamowity! Nie możecie przegapić tej galerii. Jest po prostu niesamowita!
Time Of Joy Photography
Time Of Joy Photography
Time Of Joy Photography
Time Of Joy Photography

Islandia jest po prostu niezwykła. Chyba nie ma drugiego takiego miejsca na ziemi, które dorównywałoby jej klimatem, atmosferą, przyrodą. Jest w niej coś tajemniczego, po prostu innnego. Krajobrazy Islandii stały się wspaniałym tłem dla sesji ślubnej Kaji i Simeona. Kaja i Simeon wydają się niezwykle malutcy na tle monumentalnej przyrody Islandii, ale i tak zwracają na siebie uwagę. Szczególnie jest to widoczne w zdjęciach, na których są razem każdy gest, każde spojrzenie w niesamowity sposób oddaje łączące ich uczucia.

Time Of Joy Photography
Time Of Joy Photography

Tak, miłość jest wyczuwalna nawet przez fotografię. Bardzo dobrze widać to w zbliżeniach. Relacja łącząca Kaję i Simeona jest na nich tak czytelna, że wydaje się to aż niemożliwe. A jednak… Przyroda Islandii ma w sobie coś niezwykłego. Wydaje się być w zasadzie nietknięta przez niszczącą rękę człowieka. Brak tu jakiś pseudo udogodnień, nie widać jakiś przemysłowych elementów. To wspaniałe, że na świecie są jeszcze takie miejsca. Decyzja, aby zrealizować sesję ślubną właśnie w takim miejscu, pokazuje, że miłość jest siłą natury. Strojna i elegancka suknia ślubna Kai i szykowny garnitur Simeona w pewnym sensie kontrastują z islandzkim krajobrazem.

Time Of Joy Photography
Time Of Joy Photography

Przyroda tego miejsca jest dzika i nieposkromiona, a ta elegancja zdaje się z tym kłócić. Ale tylko zdaje. Bo taki akcent jest ciekawym uzupełnieniem, sprawia, że zaczynamy na ten krajobraz patrzeć inaczej, interpretować go w inny sposób. Zupełnie inaczej odbieramy zdjęcia, na który Kaja i Simeon są ubrani w bardziej swobodny sposób. Zdają się być na nich po prostu turystami, którzy odwiedzają Islandię i chcą poznać jej niezwykłą przyrodę. Nie dajmy się jednak zwieść. Gesty, spojrzenia- one zdradzają prawdę i pokazują, że to zakochani w sobie ludzie, którzy świętują łączące ich uczucie.

Time Of Joy Photography
Time Of Joy Photography
Time Of Joy Photography
Time Of Joy Photography
Time Of Joy Photography
Time Of Joy Photography
Time Of Joy Photography
Time Of Joy Photography

Kolorystyka zdjęć jest po prostu niezwykła. Te zgaszone barwy, można je nawet określić mianem pasteli budują niesamowity klimat. Wprost można odczuć na własnej skórze chłód tego miejsca. Jest ono jednak równocześnie bardzo magnetyczne i sprawia, że nie możemy oderwać się od oglądania tych fotografii i chcemy więcej i więcej. Ujmująca jest dbałość o detal i szczegóły. Wspaniałe jest zdjęcie, na którym widzimy zbliżenie na dłonie Kaji i Simeona. To zdjęcie-symbol. Ta fotografia wspaniale wyraża wielką miłość łączącą Młodych. Jeden gest- mówi wszystko. Sesje ślubne są wspaniałe. Naprawdę. To niezwykła pamiątka tamtych chwil. Cudownie, że po latach można wrócić do tamtego czasu i na nowo poczuć te emocje. Kaja i Simeon mają na pewno wspaniałą pamiątkę. A jakie to będzie niezwykłe wrócić do tych zdjęć za piętnaście, dwadzieścia lat.

Time Of Joy Photography
Time Of Joy Photography
Time Of Joy Photography

Oprawa fotograficzna: Time of Joy

Garnitur: Ede and Ravenscroft

Obrączki: prezent od dziadków

Pierścionek zaręczynowy: jubiler Deacon & Son

Skontaktuj się z firmami ślubnymi powiązanymi z artykułem:

Podoba Ci się artykuł? Podziel się nim

Komentarze (1)

Sensual Studio
20/01/2016

Niesamowity klimat!

Komentuj

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz Firmę albo jesteś profesjonalistą w branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 19 krajach. Więcej informacji