PL Zaloguj
PL

Buty ślubne Freya Rose

Model ‚Maria’ to niezwykłe buty ślubne, dodatek do Zaczarowanej Kolekcji Frey’i Rose, projektantki luksusowych butów na specjalne okazje.

 

Buty ślubne by Freya Rose

Freya Rose w codziennej pracy inspiruje się drobnymi ozdobami, wręcz biżuteryjnymi dodatkami zdobiącymi obuwie, stylem vintage. Jej ostatnia kolekcja jest, trzeba to przyznać, nadzwyczaj elegancka i unikatowa.

‚Maria’  to modele z przepięknej skóry w srebrnym, metalicznym odcieniu, z wbudowaną ukrytą platformą i dodatkowymi paskami podnoszącymi komfort noszenia. Wykonane z najlepszych dostępnych materiałów, otoczone są błyszczącymi cyrkoniami i świeżymi perłami.

Kolekcja Enchanted by Freya Rose

Co ważne, wykonane ręcznie przez rzemieślników-artystów, potrafiących tworzyć z miłością i pasją. Zawiłe detale sprawiają, że buty są luksusowym i romantycznym dopełnieniem wizerunku postaci eleganckiej i wyjątkowej Panny Młodej.

Tak naprawdę, ‚Maria’ to modele wszechstronne – nadają się na śluby, ale i na eleganckie bale karnawałowe czy wieczorne wyjścia.

„Zaczarowana kolekcja jest reminiscencją magicznych opowieści i barwnych kryjówek w  zaczarowanych ogrodach.  Inspirowana poranna mgłą, promieniami wschodzącego słońca, dzikimi kwiatami delikatnie kołyszącymi się w podmuchach delikatnego wiatru, skrzydłami wróżek. Kolekcja ma określać indywidualną opowieść każdej panny młodej. ” – tak opisuje linię ‚Maria” jej projektantka, Freya Rose.


blog slubny Zankyou

 

Tekst portalu ModaiJa.Pl

ModaiJa – Portal Nowoczesnej Kobiety

 

Ty także chcesz zostać ekspertem Zankyou? Napisz do nas!

 

NAJNOWSZE TRENDY 2015 WŚRÓD BUTÓW !

Podoba Ci się artykuł? Podziel się nim

Więcej informacji

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz Firmę albo jesteś profesjonalistą w branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 19 krajach. Więcej informacji