PL Zaloguj
PL

Awangardowy Pan Młody – ślub w jeansach

Dzisiejszy Pan Młody lubi wyglądać dobrze i czuć się nie mniej wyjątkowo niż Panna Młoda. I bardzo dobrze! Im większą wagę Panowie przywiązują do swojego wyglądu, tym lepszy efekt możemy podziwiać na zdjęciach ślubnych.

Źródło: loveandlavender.com

Dziś propozycja stroju mniej popularnego w Polsce – dżinsowych spodni dla Pana Młodego. Taki strój najczęściej wybierany jest na śluby w stylu country, ale pasują także do ślubów rustykalnych i w stylu vintage. Dziś mniej tradycyjnie – Pan Młody w jeansach!

Powstałe z myślą o robotnikach i farmerach, dziś znajdują się w każdej szafie. Są też tacy, którzy nawet w dniu ślubu nie mogą się z nimi rozstać. Jakkolwiek eleganckie spodnie nierozerwalnie związane są ze ślubami, trzeba przyznać, że opcja z jeansami wygląda bardzo fajnie!

Źródło: tecpetajaphoto.com

Spodni jeansowych nie trzeba koniecznie zakładać w dniu ślubu, można je wykorzystać podczas szalonej sesji zdjęciowej!

 

Sesja ślubna. Źródło: ohdarlingphotography.com

Jeżeli jednak jeansy Pan Młody chce założyć na ślub, warto postarać się o pełną stylizację, by nie łączyć jeansów z frakiem czy błyszczącymi lakierkami. Taka stylizacja świetnie sprawdzi się na weselu w stylu country, rustykalnym i vintage.

Kolorowy ślub vintage Źródło: bp.blogspot.com
Fot. Hearts&Horseshoes Photography
Źródło: loveandlavender.com

Jeansy świetnie sprawdzą się w przypadku wesela w plenerze. Jeżeli planujecie ślub na świeżym powietrzu, mniej formalny strój Pana Młodego będzie znacznie bardziej komfortowy i pasujący do otoczenia niż np. frak.

Stylizowana sesja ślubna Fot. PETER HANNERT

Jeżeli Pan Młody chce w dniu ślubu wystąpić w jeansach, warto uprzednio poinformować i tym fakcie gości weselnych. Goście nie będą się czuli dobrze, wyglądając znacznie bardziej elegancko niż Para Młoda i zapewne chętnie skorzystają z możliwości ubrania mniej formalnego stroju.

Do ubrania jeansów na ślub warto zaprosić także gości. Źródło: killerbdesign.files.wordpress.com

Co Wy myślicie o jeansach na ślubie, weselu czy nawet sesji ślubnej? Na Waszą opinię czekamy w komentarzach!

Zobacz także stylizację na ślub vintage.

Najnowsze trendy 2015 dla Pana Młodego!

Podoba Ci się artykuł? Podziel się nim

Więcej informacji

Komentarze (1)

japonka
04/07/2012

Świetny pomysł, mi się bardzo podoba. Tym bardziej, że chcemy zorganizować właśnie taki luźniejszy ślub, na łonie natury i w podobnym klimacie także wesele… Duży plus :)

Komentuj

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz Firmę albo jesteś profesjonalistą w branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 19 krajach. Więcej informacji