PL Zaloguj
PL

10 powodów, dla których warto założyć stronę ślubną w Internecie

Planując ślub warto zadbać o wszystkie szczegóły. W przygotowaniach bardzo pomocne są strony ślubne on-line

1. Źródło informacji dla gości

Na stronie ślubnej możemy zamieścić wszystkie informacje dotyczące ślubu i wesela. Goście w każdym momencie mogą sprawdzić adres, gdzie odbędzie się uroczystość, wskazówki związane z dojazdem (lokalizację można pokazać na mapie), polecane hotele, itp.- Wszystko co może być pomocne dla gości weselnych znajduje się w jednym miejscu!

strony ślubneDowiedz się więcej “strony ślubne”
Przykładowa strona ślubna Zankyou z miejscem wesela zaznaczonym na mapie

 2. Blog ślubny

Na stronie ślubnej można prowadzić bloga- przebieg przygotowań ślubnych czy plany związane ze ślubem. Na stronie ślubnej możecie przedstawić siebie, opowiedzieć jak się poznaliście i dlaczego akurat z tą osobą chcecie się związać na całe życie. Daje to możliwość przedstawienia się swoim rodzinom nawzajem- w dniu ślubu wszyscy będą znali Was i Waszą historię, co pozwoli na lepszą zabawę i ciekawsze konwersacje.

 3. Księga gości

Nie tylko Młoda Para chce się świetnie przygotować do ślubu. Goście także chcą czuć się doskonale w tym dniu, w czym może pomóc księga gości zamieszczona na stronie ślubnej. Goście mogą dodawać treści, zdjęcia i filmy oraz komentować swoje wypowiedzi. Taka konwersacja na stronie ślubnej pozwoli na zapoznanie się gości jeszcze przed ślubem, nawet jeżeli pochodzą oni z różnych stron świata!

strona3Dowiedz się więcej “strona3”
Przykładowa strona ślubna Zankyou

 

 4. Lista prezentów ślubnych

Do strony ślubnej, z łatwością można dołączyć listę prezentów ślubnych, dzięki czemu otrzymacie od gości dokładnie to, o czym marzycie! To także najprostszy pomysł na otrzymanie pieniędzy zamiast prezentów, o czym więcej przeczytacie w artykule o pieniężnej liście prezentów ślubnych.

pieniezna lista prezentow slubnych . zankyou.com_plDowiedz się więcej “pieniezna lista prezentow slubnych . zankyou.com_pl”
Lista prezentów ślubnych dołączona do strony ślubnej Zankyou

 5. Potwierdzenie przybycia gości

Na stronie ślubnej Zankyou goście mogą potwierdzać swoją obecność na ślubie. Jest to opcja bardzo przydatna dla Młodej Pary- znajomość liczby gości znacznie ułatwi organizację wesela, a funkcja strony ślubnej do odpowiadania na zaproszenia ułatwia ten proces dla gości.

 6. Narzędzia internetowe do organizacji ślubu i wesela

Na stronie ślubnej znajdziecie wiele narzędzi internetowych, które ułatwią Wam organizację ślubu i wesela, np. planowanie gości przy stołach. Strona ślubna to także zestaw widżetów,  dzięki którym oczekiwanie na ślub będzie przyjemniejsze dla Was i dla Waszych gości, np. zegar odliczający dni do ślubu.

strona ślubna ZankyouDowiedz się więcej “strona ślubna Zankyou”
Przykładowa strona ślubna Zankyou

7. Za darmo

Strona ślubna Zankyou jest zupełnie darmowa! Narzędzia, widżety i nieograniczony dostęp do strony dla siebie i gości otrzymujecie całkowicie za darmo. Macie zatem możliwość korzystania ze strony ślubnej nic za to nie płacąc i możecie zrezygnować z niej w dowolnym momencie.

8. Bezpieczeństwo użytkowania

Strony ślubne posiadają najwyższe standardy bezpieczeństwa. Jeżeli nie chcecie, aby Waszą stronę ślubną oglądał ktoś z zewnątrz, możecie zabezpieczyć ją hasłem dostępu. Wówczas na stronę dostaną się tylko osoby, którym udostępnicie specjalne hasło.
9. Wielojęzyczność

Strony ślubne Zankyou obsługiwane są w 8 językach, dzięki czemu goście z całego świata będą mogli korzystać z Waszej strony, oglądać Wasze zdjęcia, filmy i wręczać Wam prezenty z listy prezentów ślubnych.

kraje w zankyou polskaDowiedz się więcej “kraje w zankyou polska”
Kraje, których goście mogą obsługiwać stronę ślubną w swoim języku

10. Zaproszenia ślubne

Strona ślubna pozwala Wam na obniżenie kosztów wesela, nie tylko dlatego, że jest darmowa, ale także dzięki możliwości zamieszczania na niej zaproszeń. Jest to świetny pomysł na tanie zaproszenia ślubne, które mogą być zamieszczone na stronie w postaci tekstu, zdjęcia, muzyki czy filmu. Powiedzcie Waszym gościom o ślubie za pomocą strony ślubnej!

Zobacz przykładowe strony ślubne Zankyou i zupełnie za darmo załóż Waszą prywatną stronę ślubną!

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej, przeczytaj artykuł o liście prezentów ślubnych.

Podoba Ci się artykuł? Podziel się nim

Więcej informacji

Komentarze (4)

krolewna_sniezka
22/06/2012

My na zankyou stronę i jest świetna. Skusił nas wybór języków, bo mamy gości zza granicy. Bardzo fajna rzecz i za darmo, co nie jest takie oczywiste na innych serwisach.

Komentuj
jojigo
13/08/2012

Obsługa tej strony jest bardzo prosta i przejrzysta, więc bardzo polecam!

Komentuj
powiedzmysobietak
19/01/2015

super pomysły, bardzo oryginalne, myślę, że wielu narzeczonych się na takie coś skusi!

http://www.powiedzciesobietak.blogspot.com

Komentuj
kasiawukasiawu
08/04/2015

Super, że za darmo! ale nie każdy się zna na stronach, mnie osobiście to przeraża i nie do końca miałam ochotę poświęcać temu czas dlatego skorzystaliśmy z usług wyspecjalizowanej firmy. Polecam http://www.paranaczasie.pl To strony płatne, ale wszystko zrobili za nas i stronka jest naprawdę rewelacyjna:) POLECAM

PS: często robią duuuże promocje na Facebooku, teraz np. 400 zł zniżki!

Komentuj

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz Firmę albo jesteś profesjonalistą w branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 19 krajach. Więcej informacji