5 trendów na bukiety ślubne 2016. Odkryj je!

Bukiet ślubny jest jednym z najważniejszych elementów uzupełniających dodatki Panny Młodej. Może być w pięknym, żywym kolorze, a każda z panien pożąda, aby złapać go podczas uroczystości. Poza tym świeże kwiaty dodają życia wnętrzu. Poza tradycja z rzucaniem kwitów musimy pamiętać, wiązanka stanowi część ślubnej stylizacji. Mix kolorów, niezliczona ilość kwiatów i roślin, dekoracyjnych elementów i tysiące innych ozdób, które tworzą jedyny i wyjątkowy na swój sposób prezentując indywidualny styl i osobowość Panny Młodej.

Od Zankyou, mamy kilka pomysłów dla wszystkich kobiet, które w przyszłym roku planują poślubić ukochana osobę. Trendów nie należy pominąć, mimo że jesteś pewna niepewności, którą wiązankę wysłać i po obejrzeniu naszych rad na pewno wszystko będzie jasne, ponieważ nasze propozycje to istne perełki bukietów 2016.

1. Zabawa kolorami

One są kluczem do wszystkiego, kolor jest synonimem radości, dobrej pogody, szczęśliwych i specjalnych okazji, w ta listę wpisuje się także najważniejszy dzień, dzień ślubu. Dla wszystkich narzeczonych, którzy wybierają radosne, barwne kompozycje florystyczne, proponujemy ta wiązankę, ponieważ wyglądają świetne.

Z kolorowych róży, maków, stokrotek i goździków możemy stworzyć piękna, kolorowa kompozycje dodając odpowiedniego rodzaju ozdoby (broszki, pompony …), a uzyskasz wspaniały bukiet ślubny, że wszyscy goście będą chcieli go złapać.

Credits: Lara Hotz
Credits: Anastasia Chemiseva
Credits: Sergio Cueto
Credits: Susana Ríos

2. Sukulenty i owoce

Korzystanie z sukulentów i owoców staje się coraz bardziej powszechne w czasie sezonu ślubnego. Zaletą tych roślin jest to, że rośna bez wody, żyją znacznie dłużej, i nadają się na bardzo gorąca pogodę. Poza tym owoce zaczynają staja się także bohaterami, sezonowe lub suszone wszystkie wyglądają przede wszystkim oryginalnie.

Credits: Andrey Duhopelnikov
Credits: Mona Dreams
Credits: Vladimir Soritnskiy
Credits: Alina Stepushina

3. Połączenie z polnymi roślinami

Pasują nawet lepiej i są wybierane przez wiele narzeczonych idących do ołtarza. Ten typ bukiety kwiatów, który łączy polne rośliny wraz z najnowszymi trendami, są najbardziej popularne. Leczenie roślin o nieregularnych rozmiarach są zazwyczaj tworzone przez suszone kwiaty, gałązki oliwne, wawrzynu, bluszczu i modnego eukaliptusa. Ta roślina jest bardzo popularna w tym sezonie! Nie obawiaj się korzystać z tej rośliny nawet w przypadku dekoracji krzeseł oraz dekoracji wnętrza sali.

Credits: Danielle Capito
Credits: Leigh Elizabeth Photography
Credits: Sally Pinera
Credits: Sergey Zinchenko
Credits: Carolina Guzik Photography
Credits: JKF Imagen Social
Credits: The Nichols

4. Kwiaty w rozmiarze mini

Czasami mniej znaczy więcej. Wielu narzeczonych minimalizm w dodatkach, tj. biżuteria Panny Młodej oraz bukiecie, decydują się na ten prosty i naturalny bukiet. Nie chcą, aby bukiet przykuwał zbyt wiele uwagi, ponieważ chcą, aby był w tłem dla sukni slubnej. Jeśli uroczystość odbywa się w plenerze, wśród kwiatów czy dzikich terenach takie drobne kwiaty będą świetnym rozwiązaniem. My kochamy ten rustykalny akcent, który tworzą rośliny. Ponadto bawić się kwiatami i dekoracjami na sali.

Credits: Matrenin Aleksey
Credits: Momenta Bodas
Credits: Claire Saucaz

5. Pastelowe tony

Jeśli nie chcesz, aby Twój bukiet kwiatów wyróżniał się zbytnio, zdecyduj się na bukiet w pastelowych odcieniach, ponieważ jest to modna propozycja. Jest to bardzo proste, ponieważ istnieje wiele rodzajów kwiatów o różnych kształtach i rozmiarach. Spróbuj połączyć różne gatunki, a dostaniesz piękny, oryginalny i bardzo elegancki bukiet. Będą doskonale współgrać z welonem.

Credits: Anna Routh Photography
Credits: Olga Mishenko
Credits: Karimage

Reasumując, niesamowite rodzaje i style bukietów. Bądź zainspirowany przez nasze pomysły, które powyżej zaprezentowaliśmy. Każdy z nich jest niezwykły. Jesteśmy pewni,ze wśród nich jest Twój przyszły bukiet, który będzie najpiękniejszy na świecie.

Pierwsze zdjęcie z bukietem kwiatów, goździków i kolorowymi wstążkami Lara HOTZ.

Podoba Ci się artykuł? Podziel się nim

Komentarze (1)

Wiesia
11/01/2017

Bardzo piękne bukiety! Kwiatowe kompozycje zawsze robiły na mnie duże wrażenie, szczególnie te pod kątem ślubów, wesel i wszelkich uroczystości. Prawda jest taka, że najwięcej zależy od florysty, jego umiejętności i doświadczenia. Tak naprawdę z najładniejszych kwiatów można zrobić kiepski bukiet, jeśli zabraknie odpowiednich umiejętności i życie czasami to pokazuje. Na szczęście kwiaciarnie zatrudniają dziś naprawdę dobrych specjalistów, więc ja o swoje bukiety ślubne jestem spokojna :) A już w sierpniu stanę się żoną swojego przyszłego męża :D

Komentuj

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz Firmę albo jesteś profesjonalistą w branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 19 krajach. Więcej informacji