• [ALT] 12+

Wiele par decyduje się na alternatywne dekoracje na swoim ślubie. Często dekoracje kościoła różnią się od dekoracji sali weselnej. Styl z , którą identyfikuje się wiele kobiet to boho, W naszej galerii przedstawiamy 20 pomysłów na dekoracje w stylu boho- chic na 2017 rok. Zainspiruj się nimi.

Ten styl charakteryzuje się intensywnością barw, kwiatowymi wzorami. Tymi dekoracjami zachwycisz swoich gości. Dzięki temu stylowi poczujesz się jak w latach 70. Odkryj zaproszenia ślubne, bukiety, dekoracje stołów , fryzury w stylu boho. Uczynią ten wyjątkowy dzień jeszcze bardziej magicznym.

Wybierz jedną z najbardziej popularnych dekoracji w trendach ślubnych w ostatnich sezonach. Nie czekaj obejrzyj nasze propozycje już dziś a może znajdziesz coś co wykorzystasz w dzień swojego ślubu. Zachwyć swoich gości wyczuciem stylu, kreatywnością i fantazją.

Podoba Ci się artykuł? Podziel się nim

Więcej informacji

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz Firmę albo jesteś profesjonalistą w branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 19 krajach. Więcej informacji