1 od 21 Zdjęcia
1 od 21 Zdjęcia
1 od 21 Zdjęcia
1 od 21 Zdjęcia
1 od 21 Zdjęcia
1 od 21 Zdjęcia
1 od 21 Zdjęcia
1 od 21 Zdjęcia
1 od 21 Zdjęcia
1 od 21 Zdjęcia
1 od 21 Zdjęcia
1 od 21 Zdjęcia
1 od 21 Zdjęcia
1 od 21 Zdjęcia
1 od 21 Zdjęcia
1 od 21 Zdjęcia
1 od 21 Zdjęcia
1 od 21 Zdjęcia
1 od 21 Zdjęcia
1 od 21 Zdjęcia
1 od 21 Zdjęcia
1 od 21 Zdjęcia

Opis

Studio Fotoikony - kreatywne sesje fotograficzne, indywidualne podejście do klienta, bezkompromisowa jakość zdjęć a wszystko w atrakcyjnych cenach. Zajrzyj i przekonaj się na własne oczy. Zarezerwuj termin już dziś i zyskaj nawet do 10% upustu za wcześniejszą rezerwację terminu. Satysfakcja gwarantowana lub zwrot pieniędzy!

Działamy na terenie Poznania, Wielkopolski i całego kraju. Pracujemy tylko na profesjonalnym sprzęcie fotograficznym marki Canon. Aparaty canon 7D i 5D mark II oraz gama jasnych obiektywów, pozwala na doskonałe zdjęcia w każdych warunkach. Ważnym etapem w procesie tworzenia zdjęć ślubnych jest ich autorska obróbka graficzna, dla nadania wyjątkowego nastroju. Wiemy jak bardzo zależy Wam na zdjęciach, dlatego przygotowane fotografie dostarczamy w ciągu 7 dni roboczych od daty ślubu! Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy również bogaty zestaw usług dodatkowych, który ubarwi oprawę Państwa uroczystości.


Pakiet "Podstawowy" 

Cena pakietu obejmuje: reportaż wykonany przez jednego fotografa z uroczystości ślubnej w kościele. Otrzymują Państwo 250 starannie wyselekcjonowanych i autorsko opracowanych graficznie zdjęć na płycie dvd. Dojazd w obrębie Poznania (50km) gratis.

Pakiet "Popularny" 

Cena pakietu obejmuje: reportaż wykonany przez jednego fotografa z uroczystości ślubnej w kościele oraz wesele(do północy), sesja w dniu ślubu. Otrzymują Państwo 500 starannie wyselekcjonowanych i autorsko opracowanych graficznie zdjęć na płycie dvd. 5 wybranych fotografii wywołanych w formacie 20x30. Dojazd w obrębie Poznania (50km) gratis.

Pakiet "Swobodny" 

Cena pakietu obejmuje: reportaż wykonany przez jednego fotografa z przygotowań, uroczystości ślubnej w kościele oraz wesele (do północy), sesja w innym terminie (bez ograniczeń czasowych). Otrzymują Państwo 800 starannie wyselekcjonowanych i autorsko opracowanych graficznie zdjęć na płycie dvd, 20 wybranych fotografii wywołanych w formacie 20x30, internetową galerię zdjęć. Dojazd w obrębie Poznania (50km) gratis.

Pakiet "Lux"

Cena pakietu obejmuje: reportaż wykonany przez dwóch fotografów z przygotowań, uroczystości ślubnej w kościele / USC oraz wesela (do północy), sesja w innym terminie (bez ograniczeń czasowych). Otrzymują Państwo ok 1000 starannie wyselekcjonowanych i autorsko opracowanych graficznie zdjęć na pendrive, album drukowany w oprawie twardej 25 stron, internetową galerię zdjęć, animacja pokladkowa. Dojazd w obrębie Poznania (100km) gratis.

Opcje dodatkowe

- reportaż z udziałem 2 fotografów
- animacja pokladkowa z uroczystości ślubnej
- zdjęcia polaroid dla gości w czasie wesela
- zdjęcia cyfrowym aparatem 3d
- zdjęcia analogowe aparatem średniego formatu (sesja)
- fotografie z drona

Opinia/i (0)

0.0
Ponad 5 0 opinii

Profesjonalizm

Jakość/cena

Polecasz to?

Korzystałeś z tej usługi? Podziel sie swoją opinią

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

Lista wszystkich lokalizacji Studio Fotoikony w Wielkopolskie:

tarczowa23 62-482 Poznań

Najczęściej zadawane pytania - FAQ

 • Jaki jest zakres cenowy usługi?

  Średnie ceny

 • Od jakiej ceny można wykonać reportaż ślubny?

  1500

 • Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?

  Fotografia, Kamerzysta na wesele, Video 3D

 • Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?

  Artystyczna fotografia ślubna

 • Do której godziny trwa usługa?

  0:30

 • Jakie są warunki płatności / rezerwacji?

  Wpłata zaliczki w wysokości 350 zł

 • Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?

  6 miesięcy

 • Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?

  Spotkanie nie jest wymagane

 • Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?

  Ewentualne koszty podróży

 • Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?

  Ważnym etapem w procesie tworzenia zdjęć ślubnych jest ich autorska obróbka graficzna, dla nadania wyjątkowego nastroju. Wiemy jak bardzo zależy Wam na zdjęciach, dlatego przygotowane fotografie dostarczamy w ciągu 7 dni roboczych od daty ślubu! Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy również bogaty zestaw usług dodatkowych, który ubarwi oprawę Państwa uroczystości.

 • Jak długo działają Państwo w tej branży?

  5

zamknij