1 od 6 Zdjęcia
1 od 6 Zdjęcia
1 od 6 Zdjęcia
1 od 6 Zdjęcia
1 od 6 Zdjęcia
1 od 6 Zdjęcia
1 od 6 Zdjęcia

Czy lubisz tego usługodawce? Podziel sie tym!

podobni usługodawcy

Opis

Agencja kompleksowej organizacji wesel "Ślubna Pracownia" powstała z pasji do tworzenia wyjątkowych uroczystości. Działamy na polskim rynku od 2006 roku, będąc tym samym jedną z najdłużej funkcjonujących firm wedding plannerskich w Polsce. Nasze oddziały należą do Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych.

Zdając się na profesjonalistów z branży wedding planningu możecie Państwo mieć pewność, że ten wielki dzień pozostanie w pamięci nie tylko Waszej, ale i wszystkich zgromadzonych gości.

Zajmujemy się kompleksową organizacją ślubów i wesel oraz przyjęć okolicznościowych (urodziny, jubileusze, komunie, chrzciny, wieczory kawalerskie i panieńskie,baby shower).Organizujemy również imprezy firmowe, a także koordynujemy uroczystości.

Opinia/i (3)

4.9
Ponad 5 3 opinii

Profesjonalizm

Jakość/cena

Polecasz to?

Przez pawelijustynas
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Magdo - słowo "DZIĘKUJEMY" to za mało aby wyrazić to co chcielibyśmy powiedzieć!

Zaczynając planować ślub nie myśleliśmy o pomocy wedding plannera. Jednak po miesiącu przekopywania ofert w interencie i szukania opinii mieliśmy dość. Rynek jest tak przesycony oferami, że nie byliśmy w stanie zwerefyfikować kto jest profesjonalistą a kto nie. Znaleźliśmy 3 firmy z naszego regionu, spotkaliśmy się z dziewczynami, ale od "pierwszego wejrzenia" wiedzieliśmy, że to Ślubnej Pracowni powierzymy organizację naszego ślubu. Magda jest niezwykle pozytywną osobą i taką "ludzką" - i to nas urzekło. Dalej posżło już szybko :)Rewelacyjnie dobrani podwykonawcy i wszystko było dokładnie jak sobie wymarzyliśmy a nawet lepiej! Zaplanowała i zorganizowała wszystko z takim spokojem, że i my przestaliśmy się niepotrzebnie stresować i mogliśmy skupić się na tym co najważniejsze. Wieczór przed weselem spędziliśmy w SPA, zaś w trakcie przygotowań mojej kobiety, w dniu ślubu, mogłem zrelaksować się słuchając muzyki i sącząc whisky. 


Magda - byłaś naszą dobrą wróżką - dziękujemy!

Zgłoś nadużycie
Przez agolkas
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Kiedy po latach bycia razem postanowiliśmy, że nadszedł ten wyjatkowy czas i dla nas. chcieliśmy, aby była to uroczystość radosna, rodzinna. Nie chcieliśmy budować wokół ceremonii atmosfery nadęcia i czekać na nią rok czasu.  W czerwcu pojawił się zatem pomysł: robimy to w te wakacje. Wspólnie stwierdziliśmy jednak, że aby zrealizować nasze plany w tak krótkim terminie przy naszym trybie i zaangażowaniu w pracę zawodową, potrzebna jest nam pomoc dobrze zorganizowanego profesjonalisty.

Pierwszy telefon do Magdy Krystek ze Ślubnej Pracowni i krótka rozmowa z nią upewniły nas, że mamy do czynienia z konkretną, uporządkowaną i otwartą osobą i nikogo innego nie musimy szukać. Na pierwszym spotkaniu z Magdą w jej pabianickim biurze, w kilku zdaniach nakreśliliśmy jej nasze oczekiwania. I to wystarczyło: Magda od razu podsuwała nam kolejne propozycje dekoracji i atrakcji, które idealnie wpisywały się w naszą wizję ślubu i wesela rustykalnego. Były to dla nas bardzo intensywne 3 miesiące, ale dzięki świetnym patentom Magdy na współpracę, ogromny entuzjazm, celne podpowiedzi a przede wszystkich wsłuchanie się w nasze oczekiwania, efekt końcowy był wymarzony. Magda współpracuje ze sprawdzonymi podwykonawcami, którzy nie tylko świetnie wykonują swoją pracę, ale są bardzo serdeczni i otwarci, dzięki czemu ten dzień był dla nas spełnieniem marzeń o idealnym ślubie. Magda dopilnowała każdego szczegółu w czasie przygotowań oraz ceremonii, dzięki czemu w trakcie wesela mogliśmy się cieszyć wyłącznie nim.
Magdo, jesteśmy Ci ogromnie wdzięczni za miłe wspomnienia z tego okresu! Dzięki Tobie ważny dla nas dzień nabrał magicznej oprawy :) Wszystkim Parom, które zastanawiają się, czy potrzebna jest im konsultantka ślubna - mówimy tak!!! i polecamy współpracę z Magdą ze Ślubnej Pracowni. Ślub będzie dla Was niezapomnianą chwilą nie zakłóconą przez żadne przykre niespodzianki.

Zgłoś nadużycie
Przez g-obs
Z usługą spotkałem się na weselu, na którym byłem gościem

Miałem okazję być na 40 tych urodzinach organizowanych przez panią Magdę. Nigdy bym nie pomyslał, że można tak zorganizować całość, zadbać o każdy detal. Wiem już na pewno komu powierzę organizację swojej 50tki. 

Zgłoś nadużycie

Korzystałeś z tej usługi? Podziel sie swoją opinią

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

Lista wszystkich lokalizacji Ślubna Pracownia Łódź w Łódzkie:

Wyszyńskiego 1 Pabianice 662128223

Agencja mieści się w wolnostojącym budynku, na I piętrze, nad agencją PZU. 

Najczęściej zadawane pytania - FAQ

 • Jaki jest zakres cenowy usługi?

  Średnie ceny

 • Czy pobierana jest zaliczka od Pary Młodej?

  Tak

 • Czy pracują Państwo wyłącznie z określonymi partnerami?

  Brak ograniczeń

 • Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?

  Dobieramy ofertę indywidualnie do każdego klienta - nie mamy gotowych pakietów pomysłów. Przedstawiamy parze wachlarz rozwiązań, dobieramy wykonawców, którzy naszym zdaniem trafią w gust Pary Młodej i spełnią ich oczekiwania. Staramy się zawsze zaskoczyć gości weselnych oraz dać im możliwość lepszego poznania Pary Młodej.

 • Jak długo działają Państwo w tej branży?

  10 lat

zamknij