PL Zaloguj
1 od 14 Zdjęcia
1 od 14 Zdjęcia
1 od 14 Zdjęcia
1 od 14 Zdjęcia
1 od 14 Zdjęcia
1 od 14 Zdjęcia
1 od 14 Zdjęcia
1 od 14 Zdjęcia
1 od 14 Zdjęcia
1 od 14 Zdjęcia
1 od 14 Zdjęcia
1 od 14 Zdjęcia
1 od 14 Zdjęcia
1 od 14 Zdjęcia
1 od 14 Zdjęcia

Opis

PROJEKT ŚLUB  to trendsetter w branży zaproszeń ślubnych. Od kilku lat tworzymy oryginalną poligrafię ślubną dla najbardziej wymagających klientów.  Projektujemy niepowtarzalne i nietypowe zaproszenia ślubne oraz dodatki weselne, którym nadajemy niepowtarzalny charakter ręcznie wykonywanymi detalami. Jako pierwsi wprowadziliśmy na rynek wiele wyjątkowych pomysłów na zaproszenia ślubne.  Działamy kompleksowo, tworzymy oprawę ślubu dostosowaną do indywidualnych potrzeb, charakteru i upodobań młodej pary.

Oferta firmy PROJEKT ŚLUB skierowana jest do par, dla których poligrafia ślubna to coś więcej niż kawałek papieru. Zaproszenia od Projekt Ślub są "krojone na miarę", stawiamy na dobry projekt graficzny, to on stanowi o ich niepowtarzalności.

Oferujemy papeterię ślubną wg. indywidualnego projektu lub gotowych wzorów: najlepsze na rynku zaproszenia ślubne, winietki, menu weselne, zawieszki na alkohol, numery stołów, podziękowanie dla gości i rodziców, plany stołów, inicjały, etykiety i naklejki na ciasto/czekoladę/alkohol, tablice rejestracyjne, dekoracje słodkiego bufetu, napisy na wstążce, różne tabliczki, litery 2d, księgi gości, śpiewniki/modlitewniki/przewodniki, kotyliony, plakaty powitalne, drogowskazy weselne.

 Szczegóły na blogu: http://projektslub.blogspot.com/

Opinia/i (6)

5.0
Ponad 5 6 opinii

Profesjonalizm

Jakość/cena

Polecasz to?

Przez i479745s
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Korzystałam z usług Projektu Ślub podczas swojego wesela i od razu poleciłam tę firmę swoim koleżankom! Niesamowicie bogata oferta! Na początku nie mogłam się zdecydować;) Bardzo się cieszę, że zdecydowaliśmy się na współpracę z właśnie tą firmą. Świetne wykonanie, dobry kontakt z nami i zachwyt wszystkich gości weselnych. Dziękujemy! :))

Zgłoś nadużycie
Przez zuzannasts
Znam tego usługodawcę zawodowo

Odkąd pracownia "Projekt Ślub" wprowadziła swoją oryginalność na polski rynek ślubny, wszędzie możemy dostrzec inspiracje ich produktami. Nic w tym dziwnego, skoro ich oferta wniosła coś bardzo świeżego - wyjątkowość, odważną kolorystykę i piękne wzornictwo. :-) Projekty wykonywane są na bardzo wysokim poziomie, uderzają kreatywnością i dopracowaniem każdego detalu. 

Zgłoś nadużycie
Przez nicole1110s
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Przy poszukiwaniu zaproszeń zwracałam uwagę na oryginalność oraz wyrażeniu NAS a nie kolejnych kremowych zaproszeń, które kupuje większość par. Zaproszenia, które znalazłam na stronie "Projekt Ślub" idealnie pasowały do motywu przewodniegonaszego wesela. Zwracam uwagę na każdy detal, dlatego ważne dla mnie było aby zaproszenia wyglądały idealnie i ... takie właśnie są !! Gdy je zobaczyłam byłam przeszczęśliwa. A to nie koniec moich zamówień :) POLECAM!!!

Zgłoś nadużycie
Przez Milouus
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Przygotowując nasz ślub wiedzieliśmy, że nie będziemy korzystać ze standardowych rozwiązań, a oferta pracowni "Projekt Ślub" idealnie wpisywała się w to postanowienie. Dzięki sprawnej i miłej współpracy z projektantkami oraz indywidualnemu podejściu mieliśmy szansę opowiedzieć historię naszego najważniejszego dnia w życiu, nie czując, że jesteśmy po prostu kolejnym ślubnym zleceniem... 

Powstały niepowtarzalne projekty, które dodały charakteru i elegancji naszej uroczystości. Spójna wizja zaproszeń i dodatków ślubnych wprost oczarowała naszych gości! 

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i polecamy "Projekt Ślub" wszystkim, którzy marzą by ich ślub nabrał wyjątkowego oblicza!

Zgłoś nadużycie
Przez cieslik.ans
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Projekt Ślub to firma, która spełnia marzenia :-) Korzystaliśmy z usług pracowni podczas przygotowań do ślubu i byliśmy oczarowani efektem zaproszeń i współpracy z projektantkami. :-) Oryginalność,  nietuzinkowe wzornictwo i jakość wydruku wzbudziły zachwyt u gości. Proszę zwrócić uwagę na możliwość wglądu w projekty, daje to nam szansę na współtworzenie piękna, jakie powstaje w tej pracowni. Czysty profesjonalizm. ARS PRO ARTE :-) DZIĘKUJĘ 

Zgłoś nadużycie

Korzystałeś z tej usługi? Podziel sie swoją opinią

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

Najczęściej zadawane pytania - FAQ

 • Jaki jest zakres cenowy usługi?

  Ekskluzywne ceny

 • Jakie są Państwa godziny pracy?

  9-16

 • Czy oferują Państwo sprzedaż on-line?

  Sklep internetowy

 • Jaka jest minimalna wartość zamówienia?

  30 sztuk zaproszeń/ 300-500 zł przy dodatkach ślubnych

 • Czy cena obejmuje druk zaproszeń?

  Koszt wydruku wliczony w cenę

 • Jaki rodzaj druku Państwo wykonują?

  Druk cyfrowy

 • Czy oferują Państwo usługę dostawy?

  Przesyłki krajowe

 • Jaki zazwyczaj jest termin realizacji i dostawy zamówienia?

  Więcej niż 3 tygodnie

 • Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?

  Oferujemy nietypowy projekt z oryginalnymi grafikami stworzonymi według wizji narzeczonych. Stawiamy na kreatywne rozwiązania , piękne grafiki własnego autorstwa oraz staranne ręcznie wykonywane detale. W ciągu ponad 4 lat stworzyłyśmy wyjątkową oprawę graficzną dla wielu ślubów i wciąż mamy nowe świeże pomysły. Kochamy kolory, ręcznie rysowane ilustracje, dobry design, ciekawe liternictwo.

 • Jak długo działają Państwo w tej branży?

  4 lata